Skúsenosti s pôrodnicami v Bojniciach, Žiari nad Hronom a v Martine

domininini
15. sep 2021

Ahojte, veľmi rada by som si prečítala reálne tohtoročné skúsenosti s porodnicami v Bojniciach, Žiari nad Hronom ale v Martine. Som z Prievidze a rozmýšľam, kam ísť. Ocením vaše odporúčania, keďže mám naozaj strach aby doktori niečo nezanedbali, chcem ísť naozaj do profesionálnej pôrodnice .. ďakujem

anka52
15. sep 2021

@domininini ahoj do Žiaru nechoď ja som tam rodila júni a nigdi viac ako prvorodicka nič my poriadne nevisvetlili co sa tika babetka pri pôrode sa jej spravil hmatom na krku mala som cisársky keď tak Martin

deti95060810
15. sep 2021

Martin? Tam tie záleží na koho natrafíš...😉

anka52
15. sep 2021

@deti95060810 je to už len na zváženie

mattkapd
15. sep 2021

@domininini prvé som rodila v Bojniciach 2017 a teraz mam v polke októbra termín a opäť idem tam.. Ak ti to bude stačiť v takom čase rada sa ozvem..

domininini
autor
16. sep 2021

@mattkapd jasne budem ti vďačná

riderka1
29. okt 2021

@mattkapd ahooj, tak ako to hodnotíš? 😉 verim, že všetko dopadlo na výbornú...

mattkapd
29. okt 2021

@riderka1 jemine super fakt.. Rodil ma doktor Svitok.. On celu dobu co som bola na koze mi masíroval hrádzu.. Skončila som tak ze ma šil nejakých 5 minút vraj len nejaké drobné trhlinky.. Sestričky, doktorky všetci boli veľmi milí.. Jedine otrasné mi prišli tie sprchy ale keď ma človek topánky tak sa to tie 3 dní dá prežiť.. Maju už aj lakťacnu poradkyňu ktorá chodi v pondelok, stredu a piatok takže hocikedy porodís proste ju stihneš 😅😅.. Takže fakt za mňa mínus len tie sprchy inak som bola nadmieru spokojná

riderka1
29. okt 2021

@mattkapd ďakujem za recenziu.. 👍🏻😊 ešte napíš, ako ste na tom s drobčekom? ako to zvládate?

mattkapd
29. okt 2021

@riderka1 super ešte len kaka a spi takže mam kopec času na povinnosti aj na staršieho.. Využívame pekne počasie malú supnem do kocika a so starším sa vlacim na ihrisko..ako som mužovi pri kontrakciach hovorila ze keď budem chcieť tretie nech ma trafí panvicov tak myslím ze časom tou panvicou aj dostanem😅😅😅

riderka1
29. okt 2021

@mattkapd tomu ver, že dostaneš.. 😄 keď sa ti zase začne ozývať maternica.. zatiaľ si užívaj svoje dva poklady, počasie vám ešte vychádza krásne, ja som zvedavá, aká bude táto zima ❄, či sa bude dať chodiť kočíkovať, lebo na to sa teším najviac...

mattkapd
29. okt 2021

@riderka1 och ja práve to kocikovanie v zime na to sa naopak moc netesim😅😅

domininini
autor
7. dec 2021

Ahojtee, nema niekto este nejaku skusenost ?🙂 uz sa mi to blizi rada sa informujem .. dakujem 🙂

simonecka008
7. dec 2021

@domininini min. Tyzden som sa vratila z Bojnic. Skvely pristup od doktorov az po sestricky.

domininini
autor
7. dec 2021

@simonecka008 to naozaj? Boze super dakujem

domininini
autor
8. dec 2021

@simonecka008 prosim, a je na izbe konvica na zohrievanie vody?

mattkapd
9. dec 2021

@domininini na izbe priamo nie možno na VIP ale ťažko sa tam dostať aspoň v októbri lebo mali každý deň nejaké pôrody a pomaly nemali kde dat ženy ležať.. Ale v jedálni kanvica je

verahanko
25. jan 2022

@domininini ahoj, máš prosím čerstvú skúsenosť s bojnickou nemocnicou či inou? Vďaka za info

domininini
autor
26. jan 2022

@verahanko ahoj s bojnicami …super odporucam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre