Trnavské maminy. Pokecajme o pôrodnici a lekároch v Trnave!

melory
10. aug 2006

🙂 oslovujem vsetky trnavske mamicky! mozeme spolu pokecat o nasej porodnici o doktoroch a podobne. dobre bude ked sa tu stretneme a poradime si kde co kupit a podobne.

melory
autor
20. nov 2007

to som v zivote nepocula a to ti poviem, ze tu chodim dost dlho.
inak si v inej teme 😀

gabuliik
20. nov 2007

Čaute. Ten Pružinec je fakt srandovný. My tam síce už nechodíme, lebo malá má 2 roky, ale vtedy to bola prča.
Luc ja tú doktorku poznám, ale len v zlom. Nič dobré som na ňu nepočula.

melory
autor
20. nov 2007

luc22 utekaj od nej, su tu kvalitny lekary a gynekologovia.

melory
autor
20. nov 2007
luc22
20. nov 2007

melory,ako to myslis?:( ty komu chodis? mrknem na tie odkazy...dikes.
Co ty? uz vo finale? 😵

melory
autor
20. nov 2007

v odkazoch su spomenuty dobry porodnici aj gynekologovia, ja mam strbu

romanka144
20. nov 2007

luc, nechod k nej ja som si pockala do porodu a teraz som nasla ineho gynekologa, urcite prijemnejsieho.

luc22
20. nov 2007

romanka, asi mas teda zle skusenosti...myslis ze je neprijemna? mna by to nenapadlo sa pytat, lebo teraz ked som tehu, tak ma to viac zaujima, ako ked som k nej chodila raz do roka, chapes... :-/ ale zas hoci je aj porodnicka, nie je napisane, ze musi zasadne byt pri porode, nie? nikto nemoze vediet, kedy to presne vybuchne 🙂
Ja sa snazim s nou viac rozpravat, no jaksi este sme nenadviazali taky dlhsi rozhovor...

melory
autor
20. nov 2007

luc22 velmi zalezi aj od toho aka je gynekologicka pocas tvojho tehu...drzim palceky.

bubadlo27
20. nov 2007

luc22 ja mam tiez gynekologa, ktory je aj porodnik, tak to ma na razitku a uz k porodom nexodi 🙂 🙂
mel ma pravdu , vsak je slobodna volba lekara 🙂

romanka144
20. nov 2007

luc, mam skusenosti, aj ja som chcela nadviazat nejaky prijemnejsi kontakt, myslela som ze mi vsetko vysvetli, a stale nic, len ak som prisla na ultrazvuk aj pocas tehu pytala peniaze, zevraj je to prednostny ultrazvuk, ak ho chcem zadara musim cakat, tyzden - dva, aby to vykryla poistovna. ja mam sice kartu u nej, ale uz k nej nechodim, nasla som si toho co som u neho rodila. a tak moja rada : ak mozes prestup.

rainbow
20. nov 2007

luc ja k nej chodím, zlé na nu nemožem povedať nič, prístup klasický neosobný nič špeciálne, nič navyše

rainbow
20. nov 2007

dlhší rozhovor som s nou viedla iba vtedy , ked som spomenula dane a účto, lebo bolo akurát zdanovacie obdobie 😀 😀 😀
ale čo sa týka informácii ked som bola tehu, tak zlatý , modrýkonik,, a internet..
najčastejšia otázka bola , že kolko ludí má ešte v čakárni
😖

melory
autor
21. nov 2007

moj gynekolog mi robil ultrazvuk podla potreby ako on usudil, ked bol problem, hned ho zapol. pri prvom ho robil do 5.mesiaca zakazdym. nic som nikdy neplatila.

mitinka
21. nov 2007

ahojte baby 😀

LUC22-ak si tehu utekaj od nej prec ja som k nej chodila aj samozrejme chodim ale ozaj iba z nutnosti nemam cas si niekoho ineho najst,....ona s tebou ani hovorit nebude!!!!je to P...!!!!!za cely cas ako som bola tehu mi urobila sono z vnutra co nemoze a o som bola v 6 mesiaci a zacala som krvacat od vtedy som bola na rizikovom a je v jednej bande z cechom!!!!ktory si riadne vypyta aj ma k nemu poslala ale mala som statsie ze moj muz tam robil a vybavili mi sukromne jedneho dr,.... ako som uz spominala volal sa LAHKY a ten nevypytal odomna ani 50halierov a stale bol pri mne a rozpravali sme sa,.....!!!u nej aj strale platis za vsetko aj za sono ked si tehu co podla zakona mas narok aby si to mala zdarma!!!!! utekaj od nej do nemocnice tam je kopu velmi dobrych dr,.... mojej kamoske aj ugorova zabudla pri porode tampon a museli ju odznovu otvarat!!!!aj mojej spoluziacke ktoru poslala cechovi tam ju malo vysetrovla a malinka sa jej narodila v 5mesiaci!!!!!! 😠 😠 😠

luc22
21. nov 2007

aaaach jaj...som smutna zostala :( a takaa domotana :(

terezzka11
21. nov 2007

Za cele obdobie mojho rizikoveho som stretla jedinu lekarku, ktora bola mila, ochotna a vsetko mi vysvetlila /aj bez podplacania/ a to Dr. Stefanikova alebo take nieco. Bola som u nej len raz. Normalne chodim k Novakovi, ten ma vzdy kopu veelmi zle zorganizovanej prace, a ako rizikova som musela k uz spominanemu Cechovi. Nastastie poznam tento druh lekarov, mala som "tu cest" s podobnym pracovat a toho treba do vsetkeho tlacit. Najlepsie bude, ked sa pojdes prejst do nemocnice, stopnes si nejakeho lekara a skusis sa s nim dohodnut, ci by si ta vzal do starostlivosti aspon pokym neporodis, lebo nie si spokojna so svojou lekarkou. Koniec koncov, lekara si mozes vybrat sama. Ja mam trvale bydlisko v Senci a nikomu to nevadilo, nik ma neposielal rodit do Ruzinova...

terezzka11
21. nov 2007

zabudla som... 2melory: nevies, ci strba robi aj interupcie? nepoznam ho, len som o nom pocula same chvaly a rozmyslam, ze zmenim novaka za ineho. Ale nechcem chodit k lekarovi, ktory robi aj toto... ☹

bershka
21. nov 2007

ahojte baby, ak smiem pridať skúsenosť: ja som chodila novákovi, ale pratala som sa odtiaľ čo mi nohy stačili keď mi liečil niečo čo mi nebolo a strkal do mňa bár jaké čipky, z ktorých mi rok vkuse krvácal krčok maternice. oslabil mi sliznicu a vyžieral mi ten krčok 😖

bershka
21. nov 2007

terezzka: nerobí

terezzka11
21. nov 2007

dakujem 🙂

melory
autor
21. nov 2007

terezka urcite nerobi strba interupcie, lebo je silne veriaci.
dokonca ked som cakala druhe a on mi to potvrdil, tak sestricka na neho zmurkala, ze ci....{asi ci to chcem} a tak pekne na mna vyletel, ze "neplanujete s tym nic zle urobit, ze?" velmi sa mi to pacilo.

gabuliik
21. nov 2007

Čaute. Aj ja som chodila k Novákovi a tiež som od neho odišla, lebo počas tehotenstva - rizikového ma vyšetril len 3x. Inak ma vždy vybavila sestrička. Ked som mala nejaky problém, tak to zahrali do autu. Potom ma poslali tomu Čechovi a to bol pre mna šok. Niečo strašné. Našťastie ma rodila dr, Štefániková, nedám na ňu dopustiť. Teraz chodím Navrátilovi. Uvidím čo je zač. A Ugorová ... ako som už písala je nič moc. Sesternica kvôli nej porodila začiatkom 7. mesiaca, malý je postihnuty. ☹ Stačí vám?

luc22
22. nov 2007

bre ranko,
ako vidim, pribudlo toho opat vela... no pre mna viac negativneho, coraz viac som presvedcena, ze si treba najst naozaj kvalitneho a dobreho Dr. s ktorym sa da vychadzat..nie ako s dr. ugorovou :(
dakujem vam velmi pekne, pomohli ste mi.

melory
autor
22. nov 2007

luc22 a kedy mas termin? da sa to dat do nadstaveni 😎

terezzka11
22. nov 2007

Gabulii, mame podobne skusenosti. 😒 Ak by som raz hadam znovu otehotnela, k cechovi uz ani za nic.
K tomu Novakovi som zacala chodit, lebo je to znamy mojej rodiny. Ale ked som zistila, ze svagrina bola u neho na interrupcii, nevedela som, kto ma sklamal viac. Nakoniec som bola nahnevana sama na seba, lebo som naivne 10 rokov rozmyslala naco maju na gynekologickej klinike malu operacku, ked tam nerodia... A to som sestricka. ☹

gabuliik
22. nov 2007

Ahoj Terezzka. Ked som ostala tehotná s malou, tak som chodila ešte k Novákovi. Prišla som tam a sestričke som povedala, že som si robila test a bol pozitívny a ona sa na mna pozrela a opytala sa, že je to tehotenstvo chcené alebo nechcené? Ostala som stáť a pozerala som na nu jak puk. Potom som jej tak arogantne ako ona mne povedala, že chcené.

terezzka11
22. nov 2007

presne to iste spravila aj mne a este na mna aj tak nechutne sprisahanecky zmurkla. a ked som jej povedala, ze je chcene ale krvacam, poslala ma prec, nech pridem rano... 😒 nastastie sme to zvladli...

melory
autor
22. nov 2007

terezka to som v soku ze ta poslala prec, to snad ani nieje mozne, ja ked som strbovi volala, ze krvacam, hned som sa mala obliect a prist, hned znamenalo hned a tak som sa obliekla a sla. dal mi lieky {cipky} a bolo to o.k.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre