U koho ste rodili v Univerzitnej nemocnici v Martine?

nikina17
12. sep 2013

Ahojte baby, pri kom ste rodili v Univerzitnej nemocnici v Martine a ako ste boli spokojne????

katrinka8
12. sep 2013

Pri mne sa vystriedali asi vsetci, co tam robia 😀 - lebo som tam bola dost dlho. A vsetci boli velmi mili a prijemni. Ale pri samotnom porode uz bola MUDr. Kapustova a obcas aj MUDr. Dokus - velka spokojnost s obomi, mili, prijemni, diskretni.

vulka
12. sep 2013

Ja som zažila MUDr. Matušeka a bola som maximálne spokojná. Mihal sa tam aj MUDr. Dokuš, ale s ním sme si nesadli kvôli mojim zdravotným problémom a navrhovaným riešením.

sorciera24
12. sep 2013

@nikina17 nadmieru...na to, ze som mala 15,5 hodinovy porod.....bolo to skvele, starostlivost , odbornost, prispu, pomoc s novorodencom, ci po porode......ja som bola spokojna (a rodila som u Dr. Matuseka)

4katarinakralova5
12. sep 2013

Dr. Siváková a bola som maximalne spokojna,pristup,všetko na 1,aj sestričky 🙂

andje
13. sep 2013

Porod mi vyvolavali 2 dni, takze sa tam pri mne vystriedali viaceri, ale vsetci boli uplne v pohode. Pri samotnom porode som potom mala doktorku Kapustovu- mlada velmi sympaticka a co som ocenila najviac- nenastrihla ma 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre