U ktorej doktorky rodiť v Šali?

ciling
19. apr 2007

prosim Vas mamicky, ktore ste rodili v Sali.... ja som sa sem nedavno pristahovala a neviem, ku komu sa mam zapisat, s kym spisat zmluvu... najradsej by som bola, keby to bola nejaka zena, ta sa predsa len bude viac vediet vzit do mojej koze... viete mi niekoho odporucit? Pocula som nieco o Dr. Zimmermanovej, alebo Babisovej? U koho ste rodili vy? Boli ste spokojne s nemocnicou v Sali? Alebo si mam vybrat nejaku inu?

Vopred dakujem za vase odpovede

froschka
19. apr 2007

ahojky ja som neni rodacka zo sali ale byvala som v okrese par rokov no o tejto nemocnici som vela dobreho nepocula, Nitra takisto to nech ta ani nenapadne tam ist...macgaju tam hlavy novorodencom a padaju im babatka na zem a podobne storry.....no ja som nic nezazila len pocula a kolko kudi tolko nazorov....

vilki
19. apr 2007

caves, ja som rodila v sali a bola som spokojna.chodim tam k primarovi Vaskovi ten je uplne super, lenze neviem ci by ta zobral, ma toho uz strasne vela. o zimmermanovej radsej pomlcim.ta je otrasna.aspon podla mna.ja by som k nej nesla aj keby bola posledna.babisova je v pohode.par krat som u nej bola, aj ma vysetrovala.je celkom mila.a inak v sali je to asi tak ako aj inde.ja sa chystam aj na druhe babo...niekedy, a urcite budem rodit v sali.
to je moj nazor.maj sa pekne.papa

ciling
autor
19. apr 2007

Dakujem, na Vaska som pocula uz viac dobrych referencii.. len viem, ze on ma dost vela pacientiek... Asi sa tiez k nemu nahlasim, ked ho kazdy tak ospevuje... 🙂

ozaj Vilki a nevies, preco su v salianskej nemocnici tak proti epiduralke? Rozpravala som sa s vrchnou sestrou na gynekologii a ta bola uplne zhrozena, ked som to len spomenula, ze sa o tom chcem informovat....

csikike
19. apr 2007

ja budem rodit asi tiez v Sali, ale neveim u koho, prave dnes som si nasla gynekologa, vo veci, v tej novej ambulancii a bol strasne mily, sice som sa ho nepytala ci aj rodi...nabuduce, ak nezabudnem, ale ja mam este kooooooopec casu

ciling
autor
19. apr 2007

Ahoj Csikike, ja mam do Veci dost daleko... Byvam v centre a nemocnicu mam na 10 minut peso, takze si chcem najst lekara tu niekde... teraz v pondelok idem este do starej poradne do bratislavy ale o tyzden v piatok pojdem uz k novemu lekarovi.. asi teda skusim Vaska.. jedna baba z cvicenia tiez u neho rodila a bola velmi spokojna...

vilki
19. apr 2007

ja neviem preco su proti epiduralke, neinformovala som sa o tom.ja som rodila cisarskym. ciling a kde byvas ak mozem vediet.ja mam v sale mamu a tiez ma do nemocnice 10 min. a o nedlho sa aj my stahujeme do sale.na novomeskeho.

ciling
autor
20. apr 2007

ja byvam na hlavnej pri olympii... tak potom, ked sa nastahujes, napis a mozme dat stretko... ja tu tiez nebyvam dlho....

vilki
20. apr 2007

ja som tam byvala do mojich 18 a potom sme sa prestahovali s manzelom sem k svokrovcom, no a teraz by sme tam chceli kupit byt...

sonenschein
5. dec 2007

Ahoj baby, niesu du dalsie Salanky s novsimi skusenostami s porodnicou v Sali.

kisska
6. dec 2007

Ahoj - vyzera to, ze az na par vynimiek, vsetci sa Sali vyhybaju. Lepsie referencie ma Galanta (tam chcem ist aj ja), Trnava, BA a ... vlastne vsade inde, a este sa treba vyhybat NR 😒 takze asi tak, v nasom okoli...

fabiana
9. dec 2007

Ahojte!
Chcem sa vás spýtať, aké máte negatívne skúsenosti s pôrodom v Šali? Môžete mi napísať aj IP, budem rada, ak mi dáte vedieť. 😉

zuzula28
19. dec 2007

Babenky budte uplne v pohode a nenechajte sa zastrasit. Ja mam 5 mesacneho synka, rodila som v Sali u Dr. Gindla. On je z Galanty, ale tu posobi niekolko dni v tyzdni + podla potreby pride odrodit svoje pacientky, lebo jeho ambulancia je na hotovost v Galante. Inak bol primarom V GA je velmi skuseny a opatrny a vzhladom na situaciu v nemocnici v GA primariat sam zanechal, co asi hovori za vsetko. Do Galanty okrem primara by som zase ja nesla rodit ani za nic. Je tam nedostatok lekarov, v sluzbe vzdy len jeden..Ak by sa vyskytli dva porody, druha pacientka nema k dispozicii lekara gynekologa...Ak ho nema dohodnuteho.
Primar v Sali ma tiez dobre meno. Dr. Zimmermanova je velmi surova osoba, vela mamiciek malo s porodu s nou nemile skusnosti...Dokonca bola nesmierne bezohladna aj na rodicku, ktora mala dieta z umeleho oplodnenia po opakovanom pokuse.
Inak som bola velmi spokojna, mlade lekarky aj sestricky na 90% velmi mile.
Epidural moc nechcu, ja som mala cs a tiez to hned zavrhli. Vraj kvoli tomu, ze sa potom nesmie 24 hodin vobec dvihat ani vstavat, lebo hrozia velmi silne migreny. no tak neviem. Ja som mala celkovu anestezu.
zvladla som to aj vdaka ich ochote a milemu pristupu velmi v pohode. Rada odpoviem cez IP na vsetko, lebo ja sa len modlim, aby tuto nemocnicu nahodou nezrusili, lebo tam chcem odrodit aj svoje druhe babenko, az bude...

kisska, ta GA no ja neviem, sama sa rozhodni a minimalne si dohodni porod u konkretneho lekara.
My skoro vsetci posobime ako zdravotnici v GA okrese, takze ti mozem zodpovedne povedat, ze tie referencie su bohapuste klamstvo a nemocnica je v katastrofalnom stave, viem o com hovorim.

fabiana
22. dec 2007

Ahojte!
Ja som svoje prvé dieťa rodila v Šali, pri pôrode tam bol vtedy slúžiaci Dr. Vojtaššák a nemôžem sa sťažovať, všetci boli ku mne milí a ohľaduplní, vrátane sestričiek, pôrodná asistentka bola tiež super a lekár samozrejme tiež, často ma chodil kontrolovať, aj keď som do nemocky prišla ráno o 1:30 hodine, vôbec mu to neprekážalo, že nemôže kvôli nám spať alebo niečo... Chodím teraz k doktorke Bábišovej, je to mladá lekárka, veľmi milá a starostlivá, ja som veľmi spokojná!!! Len sa bojím toho, že by mi náhodou prišla k pôrodu Dr. Zimmermanová, to by som ozaj nechcela... ☹ Poznám ju, nejaký čas som aj bola jej pacientkou... Možno sa preto správa k mamičkám tak surovo, ako písala Zuzula28-len citujem, že sama nemá vlastné dieťa... možno je to zo závisti alebo nenávisti... 😖
A ešte sa chcem spýtať, ak ste mali konkrétneho lekára dohodnutého k pôrodu, dali ste mu niečo a čo, koľko? 😅 Môžete aj do IP. 😉

bashka
14. jan 2008

Dik Fabiana za navigovanie...fakt som to nenasla. A hladala som. Juuuuuu, uz sa strasne tesim na babo, vidim, ze nas tu je zo Sale viac, takze mozeme poklabosit. Ja som sa len zato pytala, lebo cez Vianoce som sa tam nachvilu ocitla ( nic vazne ), ale bol to moj uplne prvy pobyt v nemocnici v mojom zivote a bola som dost zhrozena, co sa tyka personalu 😒 😒 😒

fabiana
16. jan 2008

Vážne? 😲 No ja sa nemôžem sťažovať, jasné, pár vecí mi vadilo, ale to je všade... napr. ráno o piatej tam začína upratovačka behať s vechťom po izbách, maminy nevyspaté z kojenia a tíšenia krpcov... Ja som bola tiež len v pôrodnici a ešte 1x s nemocke s mojou dcérou, takže nič moc ten pobyt, ale myslím všeobecne. Ak by si niečo potrebovala vedieť, kľudne sa ozvi.

bashka
16. jan 2008

Ahoj Fab, mne zas vadil ten pristup sestier, aj doktoriek, az na Babisovu, ako keby sme im tam vadili, otravovali ich zivot a bala som sa aj nieco opytat, lebo prevracali ocami...ja rozmyslam o Galante teraz. nechodis cvicit k Emoke?

sonenschein
17. jan 2008

Ahoj holky, pridavam sa k Salanka, asi budem rodit v Sali ale to je este daleko 😉

bashka
17. jan 2008

ahoj anez, ty si to? nevidiet z fotky poriadne 🙂

sonenschein
17. jan 2008

Ahoj, ak myslis mna asi ta sklamem ja som Lucia album je na mojej svadbe 😉

fabiana
17. jan 2008

Ja v Šali nebývam, tak cvičiť nechodím... 😉

bashka
17. jan 2008

No teba som myslela Lucia, ale neni si to ty, ty si ty-Lucia, aj tak dobre, pozrela som si tvoj albumik aspon zo svadby...a chvaaaalim, pekne fotecky a ake stastie z nich ide 😉

bashka
17. jan 2008

Fab a aku pripravu vam to robi Emoke teda? Som myslela, ze fit lopty

gween
17. jan 2008

Ahoj Bashka! Pozri www.t-studio.szm.sk.

fabiana
17. jan 2008

Bashka, nemám žiadne info...

sonenschein
17. jan 2008

Dakujem Bashka, bol to krasny den :o)
tak ako kde budes rodit v GA? ja som sa teraz prihlasila na brusne tance pre tehotne ale v BA

gween
17. jan 2008

Prepáčte , tú webovú adresu som napísala zle. Tak ešte raz : www.t-studio.szm.sk Zdravím Vás: Ema

sonenschein
17. jan 2008

dakujeme super, len ceny su tam neni uvedene

kisska
17. jan 2008

slniecko - co som sa dne srozpravala s Emoke, tak za dve hodky PFP v GA sa plati 100,-Sk, myslim, ze super cena 😉

sonenschein
18. jan 2008

mas Recht, to je super cena, ale aj v Sali su nejake kurzy skusim to najsor tam.

Nikto nechodi z Vas do toho centra mami mamam?

bashka
18. jan 2008

Sonen, poznam to, aj baby co tam chodia, ale ja este nemam s kym...urcite tam s babom zajdeme, nech sa zahra. Ci chodi tam niekto aj bez?
Aj v Sali su tie kurzy, teda to cvicenie aspon to viem, a tiez 2 h za 100, 😉 vsak zavolaj Emoke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre