Kde kúpim veci do pôrodnice v Košiciach?

momkaa
11. apr 2019

Ahojte žienky mám taky maly problém s výbavou do pôrodnice som 1 rodička a neviem kde mám ísť kúpiť pár veci do pôrodnice a viem , že sú tu aj také ktoré vedia kde sa to dá zohnať ak ano tak môžem poprosiť o radu .... Tak potrebujem taku tu vložku na posteľ čo sú keď rodite zo spodu a aby ste nemali špinavú posteľ taká dá podložka neviem či viete čo myslím to je taká kočka aby posteľ nebola od krvi ....potom tie pôrodne vložky ako normalne len nie sú normalne ale špeciálne po pôrode ....A vložky do podprsenky a pre bábätko bavlnené rukavice kde sa to dá zohnať v košiciach? ... A pyzamo ste mali ako môže byť nohavice a vrch alebo skôr odporucaťe nočnú košeľu? A ešte jedna taka vec to si mám zobrať svoje veci na volanie sa alebo oni vydepiluju? Ďakujem

beky1813
11. apr 2019

Lekaren, alebo predajnu lekarsku pomôcok. Rukavocky aj hm, lepsie nočnú koselu

kristina2412
11. apr 2019

@momkaa vložky do podprsenky a podložku ( jednorazové prebalovacie podložky) kúpiš v DM. Vložky a jednorazové sieťované nohavičky ( odporúčam) kúpiš v lekárni. Určite si vezmi nočnú košeľu,je to praktickejšie. Vydepiluj sa doma. Rukavičky kúpiš v detských obchodoch,prípadne aj možno KiK,Pepco atď.

1natasa1
11. apr 2019

@momkaa Kúpiš v drogérii akejkoľvek lepšej a v lekárni kde majú aj pomôcky 🙂

bobula46
11. apr 2019

Ja som mala z dr max, kupovala som podložky pre inkontinentých. Vložky popôrodné a do podprsenky tiež tam. Zo začiatku mi ale tie tampóny do podprsenky nestačili a tak som si dávala bavlnenú plienku. Odporúčam zobrať aspoň dve so sebou

dadda
11. apr 2019

ja som ani nevedela, ze tu podlozku na postel si mam sama kupit, ved to predsa daju nie? ostatne jasne, ze si kazdy nosi sam. a ja som napr. pri malej nemala rukavicky a netrebalo nam ich, som zvedava ako to bude teraz, ci mi ich bude treba, ale dopredu ich nekupujem, niektore veci sa daju zohnat za par minut a ked to nesuri, tak netreba podla mna zbytocne kupovat. ja ani cumlik nekupujem, ani pri malej sme ho nemali, ale kazde dietatko je ine, no o niecom si vies rozhodnut sama podla mna :*

sapetka
11. apr 2019

@momkaa vsetko som si nakupila v maderne, podlozky na postel, vlozky, tampony do podprsenky vsetko, pyzamo na kojenie maju tam vsetko

sapetka
11. apr 2019

@momkaa urcite je lepsia nocna kosela ako dvojdielne pyzamo.

jana19877
11. apr 2019

Čo sa týka pyžama, odporúčala by som ti skôr nočnú košeľu. Nohavice moc nie sú vhodné. Podložku je fajn ak si kúpiš. Je aj taká pogumovaná, no sú aj také jednorázovky, čo sa dajú bárskde kúpiť a máš ich tam aj viacej

sneha111
11. apr 2019

@momkaa keďže budeš ubolená je lepšia nočná košela a zo spodu budeš mať tie sieťové nohavičky ale košeľa musí byť na kojenie alebo mať hlbší výstrih

evalin88
11. apr 2019

Zozenies v lekarni. Poradia ti tam. Nevidela som ze by mal niekto pyzamove nohavice. Ono pri hojeni je najlepsi pristup vzduchu a baba co bola so mnou na izbe mala horsi potod ( babo islo napred zadockom) fakt neviem ako by si obliekala nohavice od pyzama. Ale nechcem ta strasit ja som ako prvorodicka rodila 4,5 hodiny od prvych bolesti... a po dvoch hodinach som v pohode presla sama do sprchy. Ak chces kojit najlepsie je kupit si nocnu koselu na dojcenie a tu mat uz v nemocnici.. + jednorazove nohavicky. Mne sa osvedcila znacka Tena fix.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre