Viete mi poradiť dobrého pôrodníka v novej nemocnici v Košiciach?

lana11
29. sep 2018

Ahojte viete mi poradiť dobrého pôrodníka v Košiciach v novej nemocnici? A aký je rozdiel medzi starou nemocnicou a novou v Košiciach?

lana11
autor
29. sep 2018

Nikto nemá žiadnu skúsenosť??

maya07
29. sep 2018

@lana11 Ahoj.Ja som rodila v novej.Bola som velmi spokojná a odrodila ma MUDr.Rošakovà.Mam číslo aj na p.doktorku .

lana11
autor
29. sep 2018

@maya07 A sú tam nadštandartné izby?? Inač ja budem mať sekciu, mala by som mať sekciu, kvôli očiam.

maya07
29. sep 2018

@lana11 su tam velmi pekne nadštandardné izby.Ale musis si to min.3 mes.dopredu zarezervovat.Ja som platila na den pred 8.5 rok. Necelých 50e za noc.

pininka
29. sep 2018

Ja som rodila aj v statej aj v nove av novej mi bolo ovela lepsie a nemala som tolko dopredu rezervovanu izbu a aj tak som sa tam dostala. Tiez som rodila cisarskym. Moj doktor bol Suchanek, super doktor.

lana11
autor
30. sep 2018

@pininka A čo povieš napríklad na sacu ?? je lepšie isť rodiť do novej či do sace?

pininka
30. sep 2018

@lana11 saca je dobra, len ked by nedajboze cokolvek bolo s babom, prenasaju ho do novej a ty ostavas v saci. Ja pisem z vlastnej akusenosti, mala.som ukazkove tehotenstvo, no po porode maly skonic pre zle dychanie na jiske. A ja som za nim chodlia, ale len o poschodie nizsie. Na izbu mi ho uz nedali.

lana11
autor
30. sep 2018

@pininka a ty si rodila potom kde?? v novej nemocnici??

pininka
30. sep 2018

@lana11 ano v novej dvakrat, raz v starej prve dieta

lana11
autor
1. okt 2018

@pininka a poradila by si mi novu nemocnicu či ?? neviem sa rozhodnuť medzi novou a sacou.

pininka
1. okt 2018

@lana11 ja som bola v novej spokojna. Aj sedtricky, aj doktori boli ok. Mala som ten lacnejsi nadstandard, ale v pohode. Sama som bola, mala potom pri mne. V saci platis aj za vzduch co dychas, ale zas mam kamosky co tam rodili a pochvalovali si.

lana11
autor
1. okt 2018

@pininka takže pojdem do novej už len lekára vybrať hm

pininka
1. okt 2018

@lana11 drzim ti palce, je tam viacero dobrych doktorov.

jarenka_k
15. okt 2018

@lana11 Súhlasím s pininkou a tiež odporúčam novú nemocnicu. Rodila som tam pred mesiacom, takže čerstvá skúsenosť a keď sa podarí aj druhé bábo, určite by som tam šla znova 😊 Ak by si chcela čokoľvek vedieť, pokojne sa pýtaj 😊

lana11
autor
19. okt 2018

@jarenka_k na sekciu sú ktorí lekári najlepší v novej nemocnici?

lusy_15
19. okt 2018

Aj ja by som sa chcela pridat.a neviete taka mlada blondina tatiana mackova ci robi v starej ci novej porodnici?.......zevraj ona je dobra lekarka

jarenka_k
19. okt 2018

@lana11 neviem to posúdiť keďže ja som cisársky nemala, no chvália Murína alebo Boszormenyiho (povahovo sú však skôr takí odmeranejší, držia si odstup, ale vraj su ozaj odborníci), čo sa takej ľudskej stránky týka, z vlastných skúseností by som odporúčala Molokáča, Dudiča a Rošákovú.. Veľmi milí, empatický prístup, s úsmevom na tvári, povzbudia človeka.. aspoň moje skúsenosti s nimi sú len pozitívne 🙂

jarenka_k
19. okt 2018

@lusy_15 myslím že ona robí v starej nemocnici... 🤔

nasoma
19. okt 2018

@jarenka_k ja som mala murina pri prvom ale nebol odmerany ani nič zlatý bol..a rodila som takisto 2x ..druhýkrát rosakova...mala som 2 sekcie a prvú ni robil matta a druhu rosakova ...inak jedine izby v novej nie su nič moc ale sa sa to vydržať...ale bola som spokojná sestričky zlaté lekári

jarenka_k
19. okt 2018

@nasoma som rada ze si mala pozitivnu skusenost 😊 Ja som ho zazila len na vizitach, nemozem povedat ze by bol neprijemny, to v ziadnom pripade, len sa mi zdal taky odmeranejsi v porovnani s ostatnymi.. 🙂 Co sa tyka izieb, suhlasim ze to nie je nic moc, no tie 4 dni sa ozaj vydrzat daju hlavne ked ma clovek fajn "spolubyvajuce" 😃 Den pred prepustenim sa nam podarilo dostat na nadstandard a tam uz to bolo naozaj fajn 😊

nasoma
19. okt 2018

@jarenka_k no tie izby fakt mohli prerobiť ja som na druhy den hneď mala nadštandard 😀 ale cez okná to strašne prefukovalo a to som obidve deti mala v zime tak večer katastrofa aky zvuk to bol

jarenka_k
19. okt 2018

@nasoma uuuf tak to si neviem predstaviť, ja som rodila koncom augusta a aj teraz tam akosi divne fučalo cez okná, ten zvuk ozaj pripomínal takú kvalitnú zimnú fujavicu 😀 Tak v zime to teda musí byť zážitok.. 🙂

lusy_15
19. okt 2018

@jarenka_k ona chodila niekedy robit do humenneho a ja som k nej chodila a teraz ked som sa pytala sestricky kde v kosiciach robi tak mi povedala len ze vravela ze robi "na rastislavke" tak teraz neviem ci to je nova alebo stara ..........a kde sa vlastne nachadza stara a kde nova?to je nemocnica l.pasteura ci kde?

nasoma
19. okt 2018

@lusy_15 stará je rastislavova 😁 a nová je l. pastera

jarenka_k
19. okt 2018

@lusy_15 ono su vlastne obe nemocnice L. Pasteura, len su to dve pracoviska 😊 ako pise nasoma, stara je na Rastislavke, Nova je na Tr. SNP 😊

lusy_15
20. okt 2018

@jarenka_k a obe su v tej istej budove ci ako to najdem ? 🙂

jarenka_k
20. okt 2018

@lusy_15 nie su v jednej budove, su to dve oddelene pracoviska v inych castiach mesta, ak hladas tu lekarku co robi v starej nemocnici, musis na Rastislavovu ulicu.. Ak chces do novej, musis na Triedu SNP.. Kuk na http://www.unlp.sk 😊

lana11
autor
29. okt 2018

Dievčatá takže na sekciu by ste mi koho odporučili z novej nemocnice?

pininka
29. okt 2018

@lana11 ja som bola dvakrát u Suchanka a bola som Max spokojná. Chodila som k nemu už od 25tt.

lana11
autor
29. okt 2018

@pininka a on robí aj sekcie??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre