Viete mi poradiť dobrú gynekologičku v Košiciach?

brisi
6. dec 2010

uz som par vyskusala a nic moc...

andrejka21
6. dec 2010

nuz zavisi koho hladas, kolko mas rokov a tak.
chces doktorku alebo doktora? si tehulka?
ja mam najlepsie skusenosti so zenami.
chces v centre ke ale kde?
ja som teraz na zbrojnicnej - pri malom tescu - tam su tusim 3 a teraz sa tam vystriedala jedna a je super - mickova. sikovna a velmi mila. mala som sice len mensi problem ale ochotne pomohla, vysvetlila a hlavne vyriesila. tiez robi usg a mala som z toho dobry pocit. inak odporucali mi ju kolegyne-velmi spokojne z tehotenstvom, precizna.
hned vedla su dalsie dve, jedna hezelova co tam dokopy ani nieje. tretiu nepoznam.

kacena_1
6. dec 2010

ahoj.... ja mam Dr. Matiyho na Poštovej, som velmi spokojna....predtým som mala Jelenekovú, tú urcite neodporucam....

kaamoska
6. dec 2010

veru veru - mickovu odporucam. predtym som za nou chodila do valalik. nasla som ju po dvoch inych a jeozaj mila.
velmi ma potesilo ked prislado centra-na Zbrojnicnu8. skoda lebn ze tam je v cakarni dost ludi-myslim ze je oblubena.obcas aj ciganky lebo ma obvod vidiek.ale stoji za to si zaplatit aj za prednostne vysetrenie tusim 5e alebo objednat sa na cas a ciganky v cakarni ma netrapia.
inak co sa mi u ostatnych nestalo - mickova neberie ine poplatky ani za usg ani za ine vysetrenia, poradi.
drzim prsty

lencici
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre