Neviete o gynekológovi Košice, ktorý vie riešiť PCO?

laja28
7. sep 2009

snad tu takato specializovana tema este nie je, ale pre kosicanky..
nemam to este potvrdene, ale pravdepodobne mi bude stanovena diagnoza PCO, menzes sice pravidelny (30 dnovy cyklus) ale vyzera to tak, ze bez ovulacie.
potrebujem zmenit lekara, lebo od toho terajsieho chcem odist jednak pre osobny pristup a jednak preto ze na vsetko ma kopu casu a nic neriesi, stale len cakam na dalsi a dalsi cyklus..
takze neviete o nejakom lekarovi, ktory vie fakt riesit PCO a skutocne seriozne k tomu pristupuje?
(ak by ma zaroven pri kazdej navsteve nezdrbal pod ciernu zem za moju nadvahu, tak by to bolo uplne idealne 🙂 )

lauritka
7. sep 2009

laja a kde chodis? 😕 to ma fakt taky pristup ???

mireag
7. sep 2009

laja, no to aj mna zaujima, kam chodis... 😕 Ja chodim k dr. janovskemu na hlavnu a som velmi spokojna. Ma spravanie na urovni, nema sproste reci a ani ziadne komentare. Taky prijemny pan. 🙂

lauritka
7. sep 2009

ja chodim k Matymu na postovu. zatial som spokojna, aj ked par babeniek uz malo negativne ohlasy.. 😔
mne ochotne na vsetko odpovie, predpise pomaly, co nadiktujem 🙂 a posle na vysetrenie, ktore chcem...
zatial klop klop klop neboli problemy.

govinda
7. sep 2009

aj ja chodím k Matyimu na Poštovú a tiež je to fajn. Raz som ho zastihla zrejme v zlej nálade, ale inak ok.
Tiež mám PCO, teraz ma poslal na laparku, potom nasadzuje Clostil, takže celkom fajn prístup. Aspoň niečo rieši 😉
Laja, ty koho máš?

shaarka
7. sep 2009

laja, ja mam PCO a chodim k Mikulovej na Panelovu ul.
ale myslim, ze si sa mala opytat v teme
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
alebo
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
😉

mireag
7. sep 2009

laja, ved to kludne napis. 😉 Kazdy ma s nou len take skusenosti... Sa cudujem, ze ma este pacientky... 🙄

jancos
7. sep 2009

ahoj, aj ja som spokojna s dr janovskym, uz mam vdaka nemu jedno babo, napriek pco, a snad dalsie pride coskoro 🙂
nenapises, ze u koho si bola do teraz?

laja28
autor
7. sep 2009

tak ok.. sestinova..
ked tak kukam na nete, tak som na nu dobre ohlasy snad este ani nepocula.

mireag
7. sep 2009

laja, tak vidis, ani to nebolelo. Som ti vravela, ze na nu este nikto nic dobre nenapisal... 😀
Moja kolegyna mala ist k nej v lete na zastupovanie, lebo jej dr. mala dofcu. No sama mi povedala, ze radsej pocka, lebo na nu nepocula nic dobre. 😒

forpuska
21. aug 2010

ahojte, chcem len zviditeľniť túto kategóriu... a nechať priestor ženám,kt.trpia touto diagnózou, aby o sebe dali vedieť...Napr.ako sa postupuje pri liečbe, a u ktorého gynekológa sú, resp.Vaše názory k nim... Chcem len tie najlepšie odporúčania, ak to pôjde 😉

forpuska
21. aug 2010

HALO, HALOOOOOOOOO.......

10andrea12
20. sep 2010

ahojte babule ja chodim k Dr.Mikulovej a na prvy sup mi povedala ze mam pco poslala ma na vysetrenia k endokrynologovi tam vsetko ok aj stitna zlaza teraaz chodim do car v starej nemocnici aj Toporcerova v Car je v pohodke tiez mam nadvahu a nikdy mi ani nenaznacila ze mam schudnut tiez dobry pristup

anjjjela
26. okt 2010

ahojte, chcem sa informovat, mam tiez diagnostikovanu PCO. Neviem aky je dalsi postup pri tejto chorobe co sa tyka liecby. Aj menzes je dost strajkujuci, a aj ked je, tak po vyvolavacke co nie je dobre. Mohla by som uzivat na upravu aj pri PCO antikoncepsiu? Dievcata, dufam ze mi budete vediet poradit ako sa dalej lieci PCO.

kaamoska
6. dec 2010

ako si dopadla, co nove?
skus dr. mickovu na zbrojnicnej-tiez mi ju kolegyna odporucala a vyriesila moje zapaly. neviem ci pomoze aj s pco ale skus. pri mojich malych problemoch mola laskavaa akcna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre