Zoznam vecí do pôrodnice v Košiciach. Čo všetko vziať?

danculik
12. apr 2007

Ahojte milé žienky chcela by som sa vás opýtať či mi neviete poradiť čo všetko treba zobrať do nemocnice na pôrod.Rodím už o pár týždňov a stále som nedostala žiadnu odpoveď od nikoho dokonca ani od doktora..🙂Budem rodiť dole v nemocnici na Rastislavke,ak ste tam niektorá rodila v tomto období tak mi prosím vás poraĎte čo všetko ste si zobrali zo sebou čo všetko vám dali oni a hlavne ako to celé prebiehalo.Vopred ďakujem za vaše odpovede...🙂
Môžte nechať aj IP.

kamilecka
12. apr 2007

Ahoj, toto sme preberali v teme Kosicanky,ale ak ti staci dam ti co mam prichystane ja 😉

evinah
12. apr 2007

Ahoj Danculik,
Ja som na Rastislavke rodila pred mesiacom.Pre seba si nemusis brat nic, nocnu koselu ani zupan, to dostanes nemocnicne.Jasne,ze kozmetiku si vezmi.Pre babo si zober plienky, mokre utierky na ritku.Myslim,ze nic extra si brat nemusis.Keby si chcela vediet este nieco, kludne sa pytaj.

kamilecka
12. apr 2007

Evinah ked uz pises,mala si aj svoj pribor?Ako to je s vecami v ktoych prides oblecena? Mozem sa opytat aaj pri kom si rodila 😉

eja28
24. apr 2007

Na Rastislavke som rodila pred 2 tyzdnami. Zober si: toaletny (ja som potrebovala asi 4rolky na 3 dni lebo 2 dni som bola vycievkovana po sekcii), potom porodnicke vlozky, tiez dostatocne mnozstvo..., vlastny pribor, plienky pre babo, vlhke utierky na babo, vlastne postolky ak chces. a to je asi tak vsetko...civilne veci manzel odnesie hned ako sa vyzlecies...

lussy83
3. dec 2012

kocky co vsetko potrebujem zobrat do porodnice co je v novej nemocnici na terase? 🙂 a hlavne caka ma zrejme urcite cisarsky...

terina25
3. dec 2012

@lussy83 vložky,prebaľovacia podložka-pod teba,poporodné gate-tie sú úplne super,sú aj také po cisaráku,pyžamo,papuče,župan,plienky pre bábo,vlhčené utierky,krém na riťku.to je asi to najdoležitejšie.ja som mala aj odsávačku,kt.som nevyužila.oblečenie pre bábo nám dali.manžel mi doniesol až keď sme šli domov.keď som rodila dcérku - v zime -tak som mala aj pomádu na ústa,pretože som mala straaaaašne vysušené pery,pri synovi mi to netrebalo.a rovnako aj župan-v zime treba,v lete nie.ešte k pyžamu-pri dcére som využívala ich erárnu košeľu a pri synovi som sa tiež na to spoliehala,ale musela som si doniesť z domu 😒 iné veci netreba-podľa mňa.všetko sú to zbytočnosti,kt.nevyužiješ. 😉

terina25
3. dec 2012

@lussy83 ešte som zabudla toaletný,pohár a príbor.

lussy83
3. dec 2012

@terina25 dakujem ti moc...co hovoris tam na personal a vseobecne vsetko ohladom porodu?caka ma to sice az v marci ale ked som natrafila na tuto temu tak reku sa radsej opytam... 🙂

lylkatomaskova
21. júl 2013

Ahojte baby.Ja mám termín o neceléí štyri týždne.A idem rodiť do starej nemocky hádam to dopadne dobre

nikolka2
21. júl 2013

@lylkatomaskova Neboj sa 😉 Všetko dopadne dobre uvidíš ,,,,ja som rodila obidve deti v novej ,,,drzim palce 🙂

lylkatomaskova
21. júl 2013

@nikolka2 Ďakujem

milota164
1. dec 2015

naozaj uplne stacia veci podla zoznamu ktory ma kazda porodnica. a ak je nieco treba navstevy ochotne donesu 🙂 pre babo uplne staci par plienok a dobra masticka na zadocek.pre najmensie deticky do jedneho roka je od Bepanthenu novinka Extra mast chrani nedozretu pokozku novorodencov.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre