Pediater v Považskej Bystrici

krisstina_em
27. sep 2022

Ahojte, budem sa sťahovať do PB a vo februári mám termín pôrodu. Viete mi odporučiť pediatra?

uriva
27. sep 2022

Asi kohokoľvek okrem Durandziovej.

neznama1234
27. sep 2022

My sme u Čičkovej (Rozkvet) a spokojnosť

lilinka88
27. sep 2022

Vzhľadom na nedostatok pediatrov na množstvo detí, pozri si asi najprv kam budeš patriť podľa obvodu. A záleží aj od toho,čo od dr očakávas.

krisstina_em
autor
27. sep 2022

@lilinka88 budem bývať na Strede, mne frajer povedal, že pediatri sú len v nemocnici. Je to pravda?U nás z Novej Dubnice som zvyknutá, že za 5 minút som u doktora 😒😀

krisstina_em
autor
27. sep 2022

@uriva zle skúsenosti?

jarmila2010
27. sep 2022

@krisstina_em zo stredu to nemas daleko ku nemocnici...a ide odtial ti ide bus 100,kt stoji priamo pri nej... https://www.e-vuc.sk/tsk/zdravotnictvo/kto-je-m... tu si pozri lekara podla obvodu,ale zda sa,zeby to mala byt Balaburova...ja som ku nej presla s detmi pred rokom,ako odisla do dochodku nasa pediatricka...je to tiez starsia dr,ale celkom fajn....aj sestricka...inak,este su dr na Rozkvete

jarmila2010
27. sep 2022

@krisstina_em Durandziova je,taka svojska...aj dost neprijemna prejavom...vseobecne,ked je na pohotovosti,nikto tam radsej nejde...

uriva
27. sep 2022

@krisstina_em Zlé by som nenazvala... Ona je proste "svoja". Mám niekoľko skúseností (svoje i v rodine) s tým, že keď je dieťa choré, tak si na vine, bo ho neotužuješ, nedávaš mu vitamíny v strave a pestrú stravu, veľmi ho obliekaš, málo ho obliekaš, sfukne ťa jak malé sopľavé decko, aj keď si povieš svoje. Po super "antré" ti nedá lieky, si naprd matka, keď potrebuješ liekmi liečiť. A veď teplota si klesne sama a citujem: "Načo chodíš na pohotovosť s dieťaťom v teplotách? Veď to s ním môžeš sa ísť radšej prechádzať na pumpu, aj tá je otvorená nonstop!" Koniec citácie. Takže asi takto. Ja osobne mám skúsenosti Čičková, Karasová a Búriková - skvelé. Ale aj iné doktorky v PB si chvália, nielen mnou menované - okrem pani D.

lusinkaj85
27. sep 2022

Ako píšu @jarmila2010 a @uriva, bola som u nej na pohotovosti asi so 4mes bábätkom a nikdy viac, dodr*ala ma úplne za všetko. Mala som pocit, že čokoľvek poviem, tak si to proste otočí tak, aby mi mohla vynadať ozaj jak malému decku, čo nevie kde je sever. A viac ako to prečo som tam ju zaujímalo, či kojím, prečo nie, ako často kúpem malého a pod. A proste čokoľvek som povedala všetko bolo podľa nej zle. 😀