Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

miselin
25. sep 2008

Tajka si predstav, že ja som strach nemala, neviem ako je to síce možné, ale fakt som nemala( a to bývam pokakaná aj s odberov krvi 😀 ) Ja som sa viac bála pôrodu ešte kým som nebola tehotná a keď som ostala tehotná, tak by som išla rodiť aj hneď vtedy ako som sa to dozvedela, lebo ja som tak strašne malú chcela, že som sa nevedela dočkať, i keď som si stále myslela, že to bude chlapček 😀 Každý sa na mne aj utasával, že som akási divná, lebo ja som furt chcela rodiť, to boli asi tie hormóny 😀

tajka1
25. sep 2008

ano? tak to si jedina o kom viem, ze sa nebal-kazda baba mi vravela ako sa boji a tak...ale neni to sranda, ved ide o zdravie, ale to si potom pekne statocna....ja som sa fakt bala pri oboch porodoch 😎

miselin
25. sep 2008

Ja to tiež nechápem prečo som sa nebála a ani som nemala nejaký strašný pôrod, bolesti som mala asi len pol hodinu a keby nebol ten záver taký tak by som mala aj celkom pekné spomienky. A zatiaľ tiež poznám len seba čo som sa nebála 😀 Ale keby som mala zlý pôrod tak by som sa druhého určite bála. No a dnes som drahému oznámila, že druhé dieťa nechcem a hotovo 😀 Lebo hovoril, že už druhé nechce no a u nás to je tak, že čím viac mu budem omielať ako ho chcem, tak tým ho budem len odstrašovať. Takže keď ho chcem, tak musím stále hovoriť, že ho nechcem no znie to divne ale je to tak. A už sa ma dnes stále vypytoval, že čo taká náhla zmena a tak a, že šak možno ešte uvidí 😀 Takže dúfam, že do dvoch rokov k nám zase bocian priletí 😀 😀 😀

tajka1
26. sep 2008

tak to je dobre, ze uz vies ako mas ist na toho svojho 😎 , neboj-ak to ma prist, tak to pride...drzim palce 😝

miselin
28. sep 2008

Čauko Považská včera som čosi počula v rádiu, že je akási súťaž s pampers, že sa pošle 8 čiarových kódov a môžeme vyhrať detské ihrisko 😀 Čo vy na to ja mám zatiaľ 3 kódy tak ak niekto kupujete pampersky tak čiarové kódy vystríhajte môžeme to potom skúsiť poslať 😀 Idem to ešte omrknúť

miselin
28. sep 2008

http://pampers.cz/cz_CZ/playground/whyplaygroun... Dole si kliknite na právne podmienky Sk tam je to vysvetlené a môžu to byť aj kódy z vlhčených utierok, lenže musia byť ku kódom aj bločky takže tým pádom nemám žiadne kódy, lebo ja bločky vyhadzujem 😒

zuzka99
28. sep 2008

hmmmmm, ja nekupujem od pampers nič. škoda. ale myslím, že ihrisko už presne vedia kde bude stáť, je to len reklamný ťah. ☹
jaj, idem malému spraviť banánový koktejl na desiatu už plače

miselin
28. sep 2008

A už ste zdravý?

zuzka99
28. sep 2008

no jasne, ani neviem čo to bolo, sa mi zdá že mu ide nejaký zub ale akýsi divný. nie sme si istí či je to zub alebo nie 🙂 doteraz sme boli vonku na kolotočoch pozrieť na koníky a teraz ideme na SNP pozerať 2 byty, chceme kupiť 4 - izbový a tento predať, tak som zvedavá čo to bude zač.

zuzka99
29. sep 2008

čo je baby? mna zase chytila chuť písať a kde nik tu nik. zase sa vám nechce? idete dnes von? Slávko začal spávať iba raz denne, teraz spí, tak ked sa zobudí tak pojdeme. ty kokso už je hore, noooooooo spali sme 15 min.

miselin
29. sep 2008

Tak čo Zuzi padol vám nejaký byt do oka? To sú teraz iné ceny za byty čo? A ja tiež neviem čo to tej mojej malej bolo, lebo tiež mala len tri dni také slabé teploty do 38 a potom to razom prešlo, lenže ju zase začalo dosť bolieť bruško tak stále plačká. No a v noci je to katastrofa vstávam k nej 7 krát no hrúza, no a cez deň spí 1,5 hodiny do kopy. Normálne spí presne pol hodinu úplne na minútu presne 😀

zuzka99
30. sep 2008

miselin, aj ja by som mohla podla malého riadiť hodinky, tiež nechápem ako vie presne, že je tolko a tolko hodín, aj v noci dokonca sa budí na minutu presne po 2 hod. Byt sme našli pekný, ešte jednáme, tak uvidíme.
ja som dnes mala hrozný den, behám od rána po doktoroch, nebudem rozpisovať čo, aj ma prijali do nemocky, som ležala asi hodinu, potom som ich ukecala aby ma pustili kvoli malému. tak sme začali s Nutrilonom lebo o týžden ma to asi neminie ☹

miselin
1. okt 2008

Zuzi a to pôjdeš ležať do nemocnice?No ty kokos to nemáš bohvie čo. A kto ti bude pri malom? Včera sme boli na strede kúpiť kukuricu tak som kukala či vás niektorú neuvidím ale veru nikto s kočíkom nešiel ☹ Inak ja by som tiež išla bývať niekam dole do mesta lenže zase mi je už ľúto ísť lebo už máme aj prerobené a keby sme kúpili v meste tak by nám už na prerábku asi moc neostalo , ale keby sa pekný pritrafil tak by som veru išla, len by mi chýbal ten výhľad. Vidím akurát na hrad 🙂

zuzka99
1. okt 2008

no, pojdem buduci týžden do tej nemocnice, preto musim prestávať kojiť a trénujeme malého na zaspávanie bezo mňa a hlavne tie noci bezo mňa. len dufam, že sa mi nepohorší natolko že tam budem musieť hneď kým malý nie je zvyknutý. tak manžel trénuje, píše si ťaháky, včera sám kúpal a uspával, asi hodinu malý mrnčal ale nakoniec zaspal. len tie noci, budil sa asi 5 krát chcel prsník ☹
byt sme sa rozhodli že berieme, dnes má prísť maklér dohodnuť zmluvy a čo ďalej, tak aspoň to je dobrá správa pre nás. budeme blízko pri našich a kamarátoch, tak sa aj tešíme, lebo kamoši kupuju byt hned vedla v bytovke a druhý budú bývať vedla vo vchode. máme rovnako staré deti, tak aspon sa budú spolu hrávať, chodiť do školy a pod.

miselin
1. okt 2008

Tak to je paráda, že ste zohnali tak rýchlo a kde to je na SNP mne býva svokra hneď pri prvej zástavke trojky
A to tam budeš dlho ležať? Asi nechceš napísať čo ti je , že? 😒

majka.sibka
1. okt 2008

zuzka...tesim sa spolu s vami, ze ste nasli bytik, ktory sa vam obom paci... a je mi luto,ze mas zdravotne problemy, budem na teba mysliet, nech si cim skor fit...my sme na orave, boli sme na tej svadbe...pekny zbytok dna...pa

zuzka99
1. okt 2008

dnes sme boli v peruánskej s maklérom tak sme dohodli všetko potrebné. a ako bolo na svadbe? dokedy drobec vydržal? my sme boli minulý víkend, týžden pred vami na svadbe a o 20,00 sme šli na izbu a malý zaspal až 22,15, tak nás skoro porazilo. potom som do rána nespala, lebo to bola brutál svadba, samí mladí ožratí, hulákali, rozbili celý hotel a 7,OO ráno ich museli vyhodiť a sme sa smiali že tu miestnosť budu mať zavretu tak do decembra kým ju daju dokopy. baby pozerali ste superstar? bola tam ako hosť aj tá alex

zuzka99
6. okt 2008

miselin, mam vlhčené obrusky pampers, tk odložím kod na ihrisko. a mimochodom, žijete všetci či čo?

miselin
6. okt 2008

No Zuzi žijem ale som taká chorá , že až. Už od štvrtku som na antibiotikách a je i stále horšie a horšie. A čo bytík ako to pokračuje? Vieš s tým pampers ja na to stále zabúdam,aj teraz som zahodila obal a nevystrihla som z neho kód a ďalšie som aj kúpila a neodložila som si zase bloček, takže takto ja zbieram vieš 😖 Ja chodím v poslednej dobe ako bez rozumu 😅

tajka1
8. okt 2008

ahojte, akurat dnes zacala v hypke dobra akcia na pampersky, kupila som hned 2bal. a dokonca mam aj blocek, tak ho odlozim. balik stal 499sk a v tom nasom, je to vel.4 je 84kusov, celkom slusne nie???

miselin
8. okt 2008

No tak to je parádna cena ja som si nakúpila minule v Tesku 3 balenia a trúba som si neodložila bloček a samozrejme som si neodložila ani z vlh. obrúskov, takže u mňa nič ☹ Dnes sme boli na poradni a nás aj očkovali, ale som normálne prekvapená malá tam asi prvý krát nevyvádzala, lebo vždy tam tak plače, že ju je počuť až na Lánsku 😀 No a váži 5820g a meria 62cm, takže za necelé dva mesiace pribrala len nejakých 800g no nič moc ☹ ale šak sa netvári, že by jej to vadilo 😒

tajka1
9. okt 2008

moc sa netrap s tou vahou, moja prva dcerka priberala prve mesiece skoro kilo mesacne a od roka sa uplne stopla, Viktorka zase priberala moc pomaly a dokt.mi len povedla, ze je to aj tak genetikou, tak som ani neuvazovala o niecom na pribratie. Ved Niky sa mi rozjedla a zacala priberat az v skolke a Viky mi zje dokonca viac ako Niky a nic moc nepribera.

miselin
9. okt 2008

No veď ani Domča nemá kedy priberať keď ešte ani nedopapá a už smíka 😀

miselin
10. okt 2008

Dominika včera povedala prvý krát TATO no to bolo radosti 😀 😀 😀

miselin
12. okt 2008

Zuzi to plávanie bude asi od novembra, ale ja už asi chodiť nebudem, neviem ak náhodou prídu mrazy alebo čo. Ja by som šla skôr na jar 😒

zuzka99
12. okt 2008

no asi ani ja nie, ešte uvidím. ako to všetko dopadne, kedy sa budeme sťahovať a tak. podľa toho

miselin
12. okt 2008

Zuzi nemôžem odolať tej fotke čo prišiel váš Slávko z pôrodnice, strašne je tam zlatý taký malý dubáčik 😀 Šak aj to pivo by sme mali dať 😉

zuzka99
12. okt 2008

no ja na to tiež myslím, už mám všetko za sebou, v tej nemocke som už bola, tak už možem. akorát ma čakaju chlapi vonku, idem doumývať podlahy a ideme do Rajeckých teplic na výlet. tak čaute

zuzka99
13. okt 2008

baby, nechcete spacie vaky na zimu pre detičky? som si dala inzerát že kupim a sa mi ich ozvalo akosi vela, tak by som zobrala aj pre vás. ak by ste chceli fotky vám pošlem, su tam aj dievčenské aj chlapčenské.

tajka1
13. okt 2008

ahoj, ja som akurat teraz dala susede pre maleho, lebo nasa Viky uz po lete v tom nechcela spat, zvykla si spustat nozicky von z postielky a vo vaku sa jej to nedarilo, ale v zime to bola super vec!!!