Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

andulkau
11. aug 2009

kaciatko inac ta poznam z videnia 😀 .

zuzka99
11. aug 2009

andulka, ale zase sa malá od neho veľa naučí a obkuká 😉

hasleerka
11. aug 2009

ahojte, tiež sa pridávam ku gratuláciam Zuzkám a dakujem za moju Zuzku

andulka, u nás je to tiež hrozné, Miška všetko opakuje po Zuzke a všetko chce robiť ako ona, niekedy ma ide z toho picnúť

miselin
12. aug 2009

Ahojte, ďakujem za blahoželania a tiež blahoželám Zuzke a aj malej Zuzke 😵

Ja som dostala akúsi brušnú virózu. Tak som bola včera radšej u našich , lebo som sa nemohla ani pohnúť, malá to našťastie nedostala a dúfam, že ani nedostane 😒 No a naši si vyskúšali nočné vstávanie 😅 Malá v noci zase buntošila, tak k nej moja mamina vstávala 24 krát 😅 😀 No aspoň si to vyskúšali na vnúčati, keď mi sme s bráchom boli dobrý 😀 A to, že mala u mňa nervy keď mi išli zuby a budila som sa asi 5 krát za noc 😀

miselin
12. aug 2009

A Ivka vitaj medzi nami 😉

andulkau
12. aug 2009

Zuzka obkuka 😉 ,ale len same blbosti.A uz mu zacala aj nadavat.Toto su jej slova: Adam pestan ,nejob,nono,debiv -debil,choj prec. 😉......no ,ale take su detiska.

Hasleerka, lenze Miska sa aspon uci od Zuzky nieco dobre, ved ona je zlata. 😀

zuzka99
12. aug 2009

juuuj Hasleerka, ja som debiv, mňa ani nenapadlo, že aj tvoja Zuzka je Zuzka a som jej nezagratulovala. Prosím o prepáčenie a naprávam chybu 😠 blahoželám, blahoželám a prajem všetko NAJ a už aj šťastie v láske, nie? veď už je veľká slečna a ja v jej veku už som mala prvú veľkú lásku za sebou 😉

jankabambulka
12. aug 2009

ahojte nové maminky
bože baby mi máme zasa nespavé noci - ja ich dám asi do mrazáka, teda aspoň miša. keby eln v noci ale jemu sa zachcelo revu aj cez deň.. 😠

kaciatko68
12. aug 2009

Malá má také strašné sople - hrúza. Odsávam to odsávačkou na vysavač, pri tom kričí ako tur, ale steká jej to do hrdla, potom kašle. A vždy tak neskoro večer okolo 11.00 hod je jej úplne zapchá noštek, potom jej dávam kvapky, to sa mi zasa zobudí. A pritom spí aj na vyvýšenom. Už neviem, čo mám s tými sopliskami robiť ☹.

ludka_r
12. aug 2009

Ahojte...
Tak, vyzerá to tak, že leto nám už pomaly ale isto končí... ☹ Som z toho veľmi nešťastná, ani som si ho nestihla užiť... Ale je aspoň jedna vec, prečo sa teším na zimu.. Vtedy by som už mohla byť pravdepodobne tehotná... 😉 😉
Viliamko zatiaľ chorí nie je, ani plačlivý, tak som rada.. Len býva teraz akosi viac ospalý....

Kam chodievate s detičkami, keď je takto škaredo alebo zima?? Minulý rok som to neriešila, malý bol v kočári, ale tentoraz to budem musieť vyriešiť.... 😒

zuzka99
12. aug 2009

ludka, my sme v zime chodili tak 2x týždenne do Včielky do obeda a po obede von. možeme tak aj túto jeseň a zimu, keď bude hnusne vonku

ivka000
12. aug 2009

ahojte ďakujem za privítanie. to je pravda kam sa dá ísť keď je v lete škaredo??? plaváreň zatvorená a to nehovorím že som obvolala celé okolie a nič schopné a vhodné pre deti som nenašla. 😢 to je hrúza. Ihriská a pieskoviská mokré a doma nás už ,,mrle,, žerú.

dadulaa
12. aug 2009

ivka000, ja ťa poznám z Moštenca 🙂 inak aj my sme boli celú zimu vo Včielke, ale už to padne, ked ide malý do škôlky..

ivka000
12. aug 2009

dadulaa asi aj ja teba ty tu máš vydatú sestru že?

dadulaa
12. aug 2009

ano mám

miselin
12. aug 2009

Zuzi tvoj Slávko keď má nechutenstvo tak papá toľko ako moja Dominika keď jej chutí jesť 😀 😀 😝

miselin
12. aug 2009

Bambulka ani mne zase Domča nespáva je to strašné vstávam k nej asi každých 20 minút a som tiež KO a trvá to už týždeň ☹ No a samozrejme keď je nevyspatá tak potom piští pre každú somarinu ☹ A teraz jej začína tiecť aj sopel tak dúfam, že nebude chorá a je to len zubami 😒

miselin
12. aug 2009

Dadulka a budeš chodiť aj do roboty? Lebo ak nie tak môžeš chodiť do Včielky ako náš doprovod, lebo mi tam budeš chýbať ☹

dadulaa
12. aug 2009

Misel, zatiaľ nemám robotu, ale budem usilovne hľadať, no ešte mám čas. Kľudne vám niekedy môem robiť doprovod 😉 už ti je dobre?

andulkau
12. aug 2009

Miselin a to mala ,akoze tych kazdych 20 minut sa uplne zobudi?
Kaciatko a nedavas malej Sinupred?Ale ty isto davas vsetko mozne, len aby to zabralo. 😉

jankabambulka
12. aug 2009

andulka aj my to tak máme ako misel. presne zobudí , musíš vstať...😖 😠

miselin
12. aug 2009

Dadulka budem rada keď pôjdeš 😵

Andulkau hej ona sa zobudí, alebo keď už počujem, že sa moc mrví a už fňuká, tak ju rýchlo učičíkam alebo hladkám a tak, no je to hrúza, lebo aj ona je potom nevyspatá a takáto je v noci od jej jedného mesiaca, takže asi tak no 😖

miselin
12. aug 2009

Ale už sa dá aspoň učičíkať, boli časy keď som ju musela zakaždým brať aj na ruky a to som bola KO, ešte že bola lahučká lebo neviem ako by som 10 kilové dieťa brala 25krát v noci na ruky. A často som ju v noci musela mať na rukách aj dve hodiny čo stále vrešťala, ale z toho už našťastie vyrástla 😒

andulkau
12. aug 2009

jankababulka ,miselin, tak to si neviem predstavit. 😕 No tak to vas obdivujem.Mala spi so mnou ,tiez sa meta v posteli, ale nezobudi sa.Mavala obdobie,ze si v noci sadla ,ale hned padla a zaspala.Ale ja si myslim ,ze to je tymi zubami.A neskusali ste im nieco dat s homeopatik.?

hasleerka
12. aug 2009

zuzi ty si podarená 😀 ... andulka, len si mysli že Miška sa učí od Zuzky len dobré veci, haha skôr len to zlé, aj kopec somarín, ona sa len tvári že je zlatá, herečka je 😀 😀 😀

my sme dnes boli v nemocke, som myslela že má Miška ja kiahne, ale nie, vraj len dáke výražky poštípané, no neviem, dávame na to fenistil ... a so Zuzkou som tiež išla, urobil sa jej pluzgier a má to dáke stále červené, kožná povedala že je to na nohe namáhané miesto, že to ja tak dva mesiace bude začervenané ... no dúfam, že z toho nebude nakoniec dáka otrava

Linduške posielame cmuk nech sa rýchlo vyzdraví

kaciatko68
12. aug 2009

andulkau : sinupret sme zatiaľ nedávali. Ale ak to nebude prechádzať, tak skúsim. Pozerala som ten liek a vyzerá, že účinky má dobré. Aj my budeme chodiť do včielky, minimálne jeden krát týždenne. A potom von, alebo niekam na návštevu. Inak začínam pozerať nejaké oteplováky na zimu - teda vetrovku a nohavice na tráky by som najradšej a aby to bolo nepremokavé. Nemáte nejaký tip? Zatiaľ som pozerala nové veci na mimibazare.

kaciatko68
12. aug 2009

Ozaj, koľko dní po príchode domov z pôrodnice ste išli pediatrovi ? A nahlásili ste sa mu skôr, alebo až s dieťaťom? K nám prišla doki domov na druhý deň po príchode z pôrodnice, ale švagrovi sa narodil malý Tobias v Žiline, už je dva dni doma a akosi sa k lekárovi neponáhľajú. Svoju obvodnú nechcú a ešte nemajú ani dieťa nikam nahlásené 😒 .

hasleerka
12. aug 2009

kačiatko, ja som bola nahlásiť ešte Zuzku, v den ked sme odchádzali z porodnice a Mišku som jej už len telefonicky z porodnice nahlásila ... ale neprišla hned na druhý deň ... ony majú tuším dáky den stanovený na návštevy

hasleerka
12. aug 2009

misel, ozaj fotky už mám doma, sú pekné ... ako často robia akciu ... už asi teraz nestihnem dať robiť

zuzka99
13. aug 2009

kaciatko u mňa doki vobec nebola, ona nás pozná z detstva celú rodinu, tak asi preto. A mňa púšťali v sobotu z porodnice a v pondelok ráno som jej volala ho nahlásiť, nemala som vopred dohodnuté, brala som to ako samozrejmé akosi, no a keď som volala, sa ma pýtala či vládzem prísť a že mám ešte v to poobedie. Ona má v pondelok poradne, takže sme tam boli 2 dni po prepustení.