Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

kkaattkkaa
30. okt 2008

Majka, dnes som urcete videla vase babo aj s tatinom-som si uz z dialky hovorila, aky vzorny tatino, hupe babetko na hupacke. To sa casto nevidi.
Boli sme sa s Matuskom pozriet v t omCvC, ale vobes sa mu nepacilo, museli sme odist, az by sa rozplakal. A pritom u nas v skolke sa mu paci.
Inak ak mate spolocenske deticky, skuste. mavaju tam nieco ako program, akurat dnes tam vsak nebola pani, co to ma na starosti.

zuzka99
30. okt 2008

katka a bolo to dnes? lebo my sme tam volali a povedali že dnes to nebude, že su prázdniny ☹

miselin
30. okt 2008

No tak sa hlásim , ako som včera spomínala tak malá si to nechávala na noc takže som k nej vstávala asi 15 krát a od štvrtej už bola hore vyspinkaná a len sa vykecávala a vykecávala, ten môj malý zázrak vôbec nepotrebuje spať 🙄 Baby a nebude to vadiť keď tam pôjdem iba s polročnou? Nie je to všetko len pre trošku väčšie deti?

zuzka99
30. okt 2008

povedali nám v cvč, že tam chodia aj ročník 2008 detičky, takže asi nevadí. ona si polozí, popozerá sa a my možeme pokecať, alebo bude len sedkať na kolenách a pozerať

kkaattkkaa
30. okt 2008

Zuzka, bolo to aj dnes, ale vsetky deticky(a bolo ich naozaj dost) uz chodili.
Vo Vcielke sme najmensie babo videli asi 2 mesacne +-, podla mna ide len o to, ci to bude vyhovovat mamicke a ako sa tam bude citit. (Inak na citala som tam niekde, ze privitaju mamicky s detickami-aj tymi najmensimi)

Miselin, mate to najzaj tazke, ale prejde to, len vydrzat. U nas sa Matusko budil kazdu noc tak casto, ale v nasom pripade obycajne stacilo, ked sa napil z prsnika a zaspal. Teraz je to uz omnoho lepsie, budi sa len 5-6 krat.
Avsak uz od 6 mesiacov spava pri mne v manzelskej posteli- to sa aspon trochu vyspim, a hlavne nemusim vstavat z postele.

miselin
30. okt 2008

Tak paráda, ja som sa zlakla, že že tam chodia len trošku staršie okolo toho roka. No dúfam, že sa jej tam bude páčiť, lebo deti má rada. Lebo keby tam spustila sirénu tak všetci utečú 😝 Takže ja by som v ten pondelok išla a môžete ísť potom aj na kávu ku mne lebo ja bývam asi 2 minúty od včielky.
Katka dúfam, že už bude len lepšie aj keď to zatiaľ tak nevyzerá a hovorím si to už skoro 6 mesiacov 😒 ale raz už hádam dobre bude. Ona je tak dva dni dobrá ako anjelik a potom nám to vracia aj s úrokmi aj týždeň keby to bolo aspoň opačne, že je zlá dva dni a týždeň dobrá tak by som vôbec nenadávala, lebo ja som už strašne vyčerpaná po psychickej stránke, ale že by som aspoň z toho schudla tak to teda nie!!! 😠

miselin
30. okt 2008

Katka a to tebe tak zle spáva ešte aj teraz keď má rok a pol? No tak to ma asi trafí keď bude takto spávať do dvoch rokov 😲 Veď už aj niektoré polročné deti prespia celú noc 3ak ja budem za rok ako troska ty kokos 😒 A vy ste si už na to zvykli keď to zvládate alebo som len ja taká neschopná 😨

majka.sibka
30. okt 2008

kkaattkkaa, ano boli to moji chlapci...nam mala prist navsteva, tak som este chystala...a drobcekovi sa akosi nechcelo ist spinkat a chcel ist von...tapotal na dvere...tak sa ocko rozhodol ist s nim von...a hojdacky tie su pre neho neskutocne, ak ideme a on ich zazrie, nemozeme si dovolit obist ich...a uz ho zacina pritahovat aj smykalka... 🙂

zuzka tesim sa, bude to dajaka zmena aj pre mna, len ci na ten rozkvet vytlacim kocik, ja som tam este nikdy v zivote nebola...tak sa hadam nejako stretneme...a hadam aj mirka pojde...

miselin
31. okt 2008

Majka neboj vytlačíš, len choďte pomaličky lebo potom je človek unavený 😉

majka.sibka
31. okt 2008

🙂 dobre miselin...lebo ked tak kukam od nas z lanskej, tam hore k vam...no zda sa mi to dost vysoko, a ten chodnik bude asi dost strmy...ale ved dajako pomalicky ho vytlacime...inak hadam to ten moj drobec vydrzi, lebo teraz ma naladu, ze v kociku sa mu sediet velmi nechce a ked ho mam 9 kiloveho vlacit na rukach a tlacit pritom kocik, no vyhra to nie je...ved miselin, ty to mas tiez odskusane, vsak?

miselin
31. okt 2008

No to teda mám a ruky mám jak kulturista vôbec mi nechcú schudnúť keď ju furt vláčim 😖 Ale našťastie má niečo okolo 6kg takže nieje taká ťažká. Majka a ty si z lánskej? Ja som si myslela, že zo Stredu 😒 Lebo aj ja pochádzam z lánskej

zuzka99
31. okt 2008

ja navrhujem o 10,00 sa stretnuť v MC. majka, ja asi pojdem autom, by som vás zobrala, alebo pojdeme radšej spolu šlapať? na Rozkvet myslím

miselin
31. okt 2008

Platí o 10:00 som tam ako na koni. A tam si len tak prídeš?

majka.sibka
31. okt 2008

zuzu, ak bude doma mirko on ma vyvezie...a ak nebude doma, tak ta vyhladam...chi chi chi ...a ozaj co tam treba doniest...

miselin, ja som tu taky pristahovalec, teda na lanskej byvam rok 🙂 takze tu poznam akurat susedov, hojdacky, obchodiky a jozka mrkvicku, ci ako ho tu volate... 🙂

miselin
31. okt 2008

No jasné toho pozná každý 😀 😀 😀 A kde presne bývaš? Ja som bývala pri škôlke vlastne tam pri tom papiernictve Leonardo
Ozaj no treba si tam aj niečo priniesť?

kkaattkkaa
31. okt 2008

Treba papucky(ale da sa aj naboso), a 15,- Sk(ale prvy krat sa neplati).
Majka, ja tu nepoznam ani len toho Jozka Mrkvicku... "tam za vodou" je pre nas cudzi svet.

miselin
31. okt 2008

Ja ho poznám od dectva, stále chodil na náš dvor a hral na imaginárnu gitaru a keď frčala mandarinka Darinka tak ju spieval dokola aj niekoľko rokov 😀 😀 😀 Že papučky mojej malej nevydržia ani ponožky dlhšie ako pol minúty a hneď ich má vyzuté a natlačené v ústach. sa jej vyhrážam že keď nebude poslúchať tak jej tam dám tatove ponožky, no ale ani to ju nevystraší 😀 😀 Dnes ju zobrali naši von a bola už tma tak boli vonku asi 5 minút lebo tak strašne plakala, že ju bolo počuť až do Trenčína ju to tam nebavilo keď nič nevidela 😀

zuzka99
31. okt 2008

no s tými papučkami neviem, to sa asi zblázni. bude šúchať celu dobu nohy kým ich nevyzuje. baby neviete či sa može naučiť chodiť iba v ponožkách? a kto je jožko mrkvička? ani ja nepoznám
maji ved napiš keby si chcela, zoberiem auto? maš autosedačku, alebo vajco? alebo ako pojdeme?

miselin
1. nov 2008

Až by si šla niekedy cez Lánsku tak tam chodí taký strašne chudučký chlap okolo 50-60 a väčne si pospevuje a každého zdraví. Žije v takom svojom svete 😀 ale je podarený a teraz tušim zametá tam v tom kvetinárstve na Lánskej už som ho tam pár krát videla 😀

majka.sibka
1. nov 2008

🙂 som vedela, ze mrkvicku poznas...my byvame asi presne oproti nemu...teda blizko pizzerie Goldenky... miselin, ty si byvala dost blizko nemocnice, co by kamenom dohodil...

kkaattkkaa...neboj, ja som sa o nom dozvedela tak akosi cudne...ale ked sme prerabali byt, tak sa obsmietal okolo svagrovej motorky...a moj svagor sa vyklonil z okna {tie boli dokoran otvorene, skrabali sme zo stien omietku }a ten jozko mu tak cudne zacal kyvat, ze on nic nerobi...a tak...a teraz sa mi zdravi, a pomaha v tom kvetinarstve a istotne si ho videla, taky velmi chudunky...pre mnohych, ktori tu vyrastali je to jozko takou spomienkou na ich detstvo...fakt je velmi podareny...
katka...ja chodievam niekedy rano aj po druhej strane rieky, ty byvas tam? a si z PB...alebo odtialto pochadza len tvoj muzicek?

zuzka autosedacku mame...zajtra upresnim...

kkaattkkaa
1. nov 2008

Majka,
ja som z Bystrice, manzel z Bratislavy a dom mame pri Zvolene. Nakolko je vsak dom v prestavbe, zvolila som na zimu ustup do nizsich poloh. Teraz Bystrica a potom Bratislava. Tu Bratislavu ja ale moc nerada, lebo babka byva v Starom meste pri Dome sv. Martina a tam su turisti v hufoch, nie je tam detske ihrisko ani park, len beton a turisti.

Tu su aj nejake foto, ked ma Matuskol 9 mesiacov, tam vidno aj to, ze pokial sa nenaucil chodit, mal len ponozky. Ale ked uz chodil, dostal papucky, lebo predsa len, aj nas bolia nohy po celodennom chodeni po dlazke naboso. Je to tvrde.
Odvtedy uz ma piate papucky, ta detska nozicka rastie strasne rychlo a nemozeme tym detom rovno kupit velke plutvy, vsakze?

miselin
2. nov 2008

A je to paráde bývať blízko nemocnice, lebo nemusíš čakať u doktora ale čakáš si pekne doma. Aj teraz keď ideme k doktorovi tak čakáme vždy u našich, škoda,že tam aj nebývame ale tu máme zase krásny výhľad a teraz keď som už konečne umyla okná tak je aj vidno 😀
Včera bola naša Domča hotový poklad, veru už dlho nebola taká dobrá, ale zase to bolo len ticho pred búrkou, v noci som vstávala asi 20krát. Ona normálne plakala zo sna každú chvíľku. Ja neviem či ju bolia stále tie zúbky, lebo šak ich už má prerezané a už len rastú tak to ju už hádam nebolí

miselin
2. nov 2008

Katka ty bývaš pri húpacom moste, že?

miselin
2. nov 2008

Ja sa už tak teším do tej včielky 😀 😀 😀 viac ako Dominika 😝

jankabambulka
2. nov 2008

ahojte. aj ja sa teším do včielky 🙂 🙂 . a asi najviac konečne iné tváre a iné steny 😝

miselin
2. nov 2008

No to aj ja lebo ja tu veru na Rozkvete skoro nikoho nepoznám 😒

miselin
2. nov 2008

Happysmile a ty sa ako máš? Malá poslúcha?

miselin
2. nov 2008

Happysmile kukám ti do albumu a fotky pribudli a na fóre sa nezastavíš 😠 no pekne. A malé sú už teda riadne kočky 😲

miselin
2. nov 2008

Sa nudím malá dnes dospáva noc a ja nemám čo robiť a samozrejme nikto nieje pripojený 🙄