Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
9. nov 2009

hasly, budem, ale neviem ešte kam, na 4. my nevyhovuje čas. Asi začneme na spining alebo niečo iné

ivka000
9. nov 2009

zuzka uvidím ak budem mať auto tak pôjdem.

kaciatko68
9. nov 2009

hasleerka > gratulujem k práci. Myslela som ale, že tam budeš na bežný pracovný pomer, nie na brigádu. A na aké obdobie si sa dohodla ?
Ozaj, keď Zuzi o tom kabáte. Moja dcéra vyhrala na stužkovej v tombole 3/4 čierny kabát - je fakt pekný a ešte jej aj sedí. Už som sa tešila, že sa doňho nezmestí a presne jej sadol 🙂.

kaciatko68
9. nov 2009

Ozaj maminy, nemáte recept na sunqikový koláč? Na stužkovej mi chutil a nemôžem nájsť recept.

hasleerka
10. nov 2009

kačiatko hypka tak prijíma, najprv cez nejakú firmu na brigádu a keď sú spokojný tak vezmú ony do práce ... môžem len určité hodiny odpracovať, bo som na úrade práce aj keď ma neplatia ... uvidím ako to budem ja zvládať a či budú ony spokojný

recept veru taký nemám, ale mám jeden s tvarohom a šumienkou

ivka000
10. nov 2009

kaciatko ja mám večer ti ho pošlem lebo teraz je to bez šance pri Kubkovi prerezávajú sa mu horné zuby od siedmej stále piští chúďa. ☹

miselin
10. nov 2009

Ivka aj u nás sa od rána piští, ide jej posledný očák 🙄

dadulaa
10. nov 2009

Baby, tak som bola v tom Kiku a kúpila som tam malému tričká, aj sebe a mali tam dosť vecí po 1 eure, ale nie všetko 😉 potrebovala by som veľa euráčov, aby som tam mohla poriadne nakúpiť.. 😖

Andulka, nestíhala som ťa ísť pozrieť, bo sme odtiaľ bežali na bus, no vo štvrtok tam idem znova, tak sa už isto zastavím 🙂

Misel, v tej 11-ke čo ste jej kývali, sme boli aj my 🙂

Ivka, boli ste v tej včielke?

miselin
10. nov 2009

no vidíš dadula ja som sa tam veru ani do nej nedívala, lebo som mala nervy na malú lebo mi nechcela chodiť a chcela byť len na rukách tak som ju každú chvíľu dávala dole a hore, no dnešná prechádzka fakt za 100 bodov 😠

Dadula a majú tam aj zimné čapice, musím ísť Domine na tú šišku kúpiť nejakú, lebo z min. roka sú jej len tak tak 😖

dadulaa
10. nov 2009

ja som tam tiež chcela kúpiť malému čapicu, no výber nič moc, skôr by som kúpila napr. v Dene, tam som bola tiež a mali lepší výber.

dadulaa
10. nov 2009

no štve ma, že som nekúpila malému čižmy, budem musieť ísť zase do Žiliny.. 😒

sebastianela
10. nov 2009

My sme dnes stihli aj Puchov zubára a aj na Morave som bola plienky kúpiť a teraz malého učím samého chodiť. Sa smeje,keď ho nechám samého stáť,ale istím ho zozadu. No a sledujeme MTV ako vždy.

hasleerka
10. nov 2009

čaute ... no to je úžasné počasie , doma sme zavreté ... idem vyvesiť opraté utierky

miselin
10. nov 2009

Hašlerka a na zajtra hlásia tak isto no krása ☹

ivka000
10. nov 2009

dadula do včielky sa chystáme až zajtra nejdete náhodou niekto? super ked má pršať tak ako dnes tak to sa aspoň nebudeme nudiť 😉 a potom ideme ešte na tie čižmičky do tej agrosany.
Neuhádnete čo som dnes robila...............šila malému obojstranné vyteplené nohavice len tak na vonok na behanie a šálik a ostalo aj na čapičku normálne bude so mňa za chvíľu aj krajčírka 😀 všetko je tmavohnedej farby a vyzerá v tom ako medvedík a na čapičke sú aj medvedíkové ušká 😉 ešte rozmýšľam aj nad bundičkou 🙂 to sa mi vymýšľajú somariny ked mi malý spal 2,5 hodiny čo? 😎 ja to nechápem ked mu idú 4 ruby naraz a on mi prespal už druhú noc za sebou a tretí deň spí 2,5 - 3 hodiny asi je s toho pišťania taký unavený alebo čo? ale mne co celkom vyhovuje 😀

miselin
10. nov 2009

Ivka ty si iná šikula, ja som krajčírka ale nešijem nič, ma to strašne nebaví. Ja som si šila vždy len nohavice, lebo tie mám problém na seba kúpiť, ale inak nič, všetko si radšej kúpim aj tú čapicu idem malej nakoniec kúpiť, lebo sa mi nechce šiť 😅

zuzka99
10. nov 2009

ivka a ty vieš odkiaľ šiť?

Kaciatko - ako dopadla stužková a aký koláč si nakoniec urobila?

Baby ja dnes asi nepojdem v noci spať, sa strašne bojím, neviem či mám plakať či čo. Malý mi spadol poobede z gauča a ešte si treskol hlavu o stolík. Má vzadu na hlave hrčisku a teraz si tu trieskam hlavu ja, že som s ním nešla na pohotovosť. Čítam tu, že može mať aj krvácanie do mozgu ☹ A aby ma nenastrašil málo, tak pred spaním išiel cikať a vycikal úplne červený moč - som skoro skolabovala a balila tašky do nemocky a potom sme zistili, že pil na večeru cviklovú šťavu. A ešte k tomu nemože ani dýchať, čo má plný nos 😢

ale chudáčik, sa bojí ísť do obývačky, že tam hapal a už nemože tam chodiť 🙂 ja neviem, čím ho viac chránim a striehnem tým horšie

zuzka99
10. nov 2009

ja som úplne nemožná matka, všetky tu šijete, pečiete, tepujete, upratujete a mne sa dokáže len decko prihlušiť

kaciatko68
10. nov 2009

Zuzka : vôbec nie si nemožná matka. To sa stane každej z nás a nie raz...a všetky si to vtedy vyčítame...
Stužková dopadla veľmi dobre. Ale ledva som v piatok stíhala. Janka bola pekne upravená - však to bolo ako na svadbu - účes , nechty. makeup. Piekla som také rezy - kakaové cesto, na to džem a na to plnku z čokoládového pudingu s maslom a kokosom a poliate čokoládou. Vyšli mi super. Však sa mi ich ani nechcelo odniesť preč ....Však pridám nejaké foto, keď bude trochu času, ale zle sa fotilo na diaľku, nebolo tam dosť svetla, tak budeme čakať na profi foto. Ale niečo predsa len mám. Ale mladá zasa rozčuluje a je drzá ako opica, tak by som ju najradšej vystrelila na Mars ☹...

miselin
11. nov 2009

Zuzi to sa stane každému, ja som raz Dominu aj za nohu držala a aj tak švacla z postele rovno na hlavu lebo nervačila, že ju držím a druhou nohou mi ruku skopala a sa vyšmykla 😖 A máš jedno či dávaš pozor lebo zle sa stane tak rýchlo, že človek nestačí zareagovať 😒
A s upratovaním si hlavu nerob, ja tu mám stále brajgel ako u cigošov, lebo veru niekedy sa mi nechce ani riady do umývačky odložiť, tak mám plný dres celý deň a urobím to až večer no a keď mi dojde neohlásená návšteva cez deň tak sa len hanbím 😅 Ani veci čo malá rozhádže neupratujem až večer keď zaspí, takže upratané mám len v noci 😀

hasleerka
11. nov 2009

ivka veď sa pochváľ čo pekné si ušila, daj fotky

zuzi vôbec nie si nemožná, ja tiež nešijem a upratujem len keď sa mi chce ... moja Miška už mala ručičku opálenú ... spadla aj zo stolíka, tiež som chcela letieť na pohotovosť, len ma mm zrušil čo chaosím, tak som s ňou vtedy spala pre istotu ...

a ako spal malý, má aj hrču???

jankabambulka
11. nov 2009

ahojte
nemám čas vás ani čítať ani prispievať. akosi som stále v jednom zhone, deti , domácnosť... nechápem ako som popri mohla stíhať školu amať vyupratované. lebo tak ako u vás aj u nás je stále brajgel jb si ak sa patrí. pres poobednajším spaním upracem a o chvíľu keď vstanú je to také isté. som z tho na nervy. a minule chlap mi hovorí. bože takto tu nikdy nebývalo. hovorím ja sa tu celé dni asi škrábem po riti...,sakra . chodím ako policajt a stále po malých upratujem.
vo štvrtok ideme do blavy s miškom -očkámi. lebo doteraz stále niečo mal, nádcha, hnaky.... dúfam, že do zajtra neochorie , lebo by ma už piclo.
nemám čas ani na seba. jedine na nechty chodím a to raz za 3tt. pernamentku do solárka mám 100min. a v decembri končí a bola som 2x zatím....
nerva moja

zuzik - neboj , nie si zlá matka, len synček je rýchlejší .. netráp sa tým. zlé matky sú tie čo chlastajú, drogujú, zneužívajú deti, lomia ich ako žito.... a NIE TY!!! nebuď malá . ukž mi jednu jedinú maminku , ktorej dieťa nemalo buľvu na hlave???
nebojkaj , všetko bude OK!!

zuzka99
11. nov 2009

jéj jani, zrovna som na teba myslela, že si tu dlho nebola. nech vám vyšetrenie dopadne dobre, či už idete aj na operáciu? Presne si povedala to slovo, tiež chodím ako policajt a upratujem, malého učím po sebe všetko upratať, chudáčik už je asi zmagorený, lebo furt utiera prach a padne mu smietka na zem a ide vytiahnuť vysavač 😀
V noci som ho stále kontrolovala, ale spal pekne a ráno v pohode, myslím, že mu to aj odpuchlo a divý je ako vždy tak to snáď bude OK. Aj nádcha mu už prechádza, mal to jeden deň takú vodu a už to je dobre. Ale na hudobku s nim nepojdem, keby čosi nech nikoho nenakazí. Ale už ma to štve, chodíme tam každý druhý krát, ešte že sa budú zameškané hodiny nahrádzať

Dadka, chcela som sa ťa opýtať o tú výtvarnú, nemáš náhodou telefón tam, by som malého prihlásila od piatka, vraj berú od 1,5 roka deti 😉

dadulaa
11. nov 2009

Zuzi, poslala som ti číslo do IP, no neviem, či berú už tak skoro, nám vtedy vravela, že od 2 rokov. Inak v utorky doobeda by mali byť ešte voľné miesta.

zuzka99
11. nov 2009

dadi ďakujem, skúsim jej brnknúť. Ivka a ty prosím ťa nevieš kedy bude vianočný koncert v kine? Chodíme každý rok, taká tradícia a nechcem to premeškať. Na stránke ešte nič nie je. Ak nevieš nevadí, spýtam sa Denisky, má prísť na kávu tento týždeň, alebo Hanky G. - tá býva vedľa vo vchode

hasleerka
11. nov 2009

zuzi aký vianočný koncert, kto poriada???

miselin
11. nov 2009

Bambulka držíme palce nech Miškovi tá operácia dopadne čo najlepšie 😉

Inak aj Fialka sa akosi vytratila 😕

Ja som zo začiatku tiež po malej všetko upratovala a aj tak tu bol brajgel, tak som sa na to vyprdla a už tie hračky upratujem až večer.
U nás zase jeden poriadne upišťaný deň 🙄

ivka000
11. nov 2009

ahojte no šiť som sa nenaučila ešte sa len učím od kedy som otehotnela som samouk domáci 😀 dnes sme boli vo včielke a bolo celkom dobre len mi tam chýbate ☹
poobede som piekla koláčiky s lístkového cesta a práve som hodila do trúbi torty čo pečiem na výkend 🙂 len keby ste to vydeli u nás tak sa zhrozíte všade hračky hrnce mysky a podobné hovadiny čo nestíham po malom upratovať.
zuzka prosím ťa starostlivejšiu maminu ako si ty asi ani nepoznám tak sa netráp nemôžeš za ním chodiť 24 hodín s vankúšikmi a podávať mu ich ked bude padať a vianočný koncert ak myslýš ten čo poriada p. Galková bude 12.12.2009

ivka000
11. nov 2009

a foto hodím ked malí zaspí

miselin
11. nov 2009

Ivka som ťa videla keď si išla do Včielky, sme sa akurát s Dominou pozerali z okna 😀