Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

xsunx
29. dec 2009

dakujem za privitanie fialllka 🙂
pozerala som fotecky a tvoj manzel je moj spoluziak zo zakladky 😉
aky je ten svet maly 🙂

xsunx
29. dec 2009

fialllka aj ja vas poznam z kostolika 🙂

fialllka
29. dec 2009

to fakt??? 🙂

xsunx
29. dec 2009

cestne iskrickovske 🙂
ved sa ho spytaj ci ma pozna.

andulkau
29. dec 2009

Ahojte .
Tak vy idete oslavovat,tak poriadne oslavte.Ja budem pracovne.
Zuzka malemu zelam vseeeetko naj hlavne zdravie.

Fiiiilka klobuk dole,ked este nemala ATB.Rychlo sa vyliecte. 😉

Jarka my sa pozname. 😀

xsunx
29. dec 2009

andulkau pozname, myslim ze sa aj zdravime ale uz fakt neviem odkial sa vlastne pozname 😵

hasleerka
29. dec 2009

fialka to je mi ľúto že sa nestretneme, musím zajtra Miške povedať že Terezka nepríde ☹

ozaj ide so mnou aj Zuzka, vraj bude dávať pozor na detičky a hrať sa s nimi ... beriem aj kameru, som zvedavá čo budú vyvádzať

vidím novú maminu, Jarka vitaj medzi nami 😉

fialllka
29. dec 2009

xsunx: uz som mu spomenula a hned mi povedal tvoje priezvisko za slobodna a mam ta pozdravit 😉

andulkau: no diky ... my sme mali len dvakrat predpisane do nosa, pamycon ale len raz som jej ich davala ... dohodla som sa vzdy s lekarkou, ze dam az v pripade nudze .. ale dnes sme dostali klasika sirup antibiotikovy a asi fakt ma chytene priedusky a hrdlo, inak by nam ho nebola zastupujuca lekarka predpisala ...

fialllka
29. dec 2009

hasleerka: no aj nam je luto ... ale radsej nechcem roznasat bacile, kym nie sme o.k.

xsunx: Majko vravi, ze ste byvali na lanskej, ked sa s tebou naposledy stretol ... ci nie?

xsunx
29. dec 2009

fialllka tak aj ty ho pozdravuj 🙂
inak mate rozkosnu dcerku 🙂

andulkau
29. dec 2009

Jarka ano zdravime,ved ani ja neviem,ale nevadi 😀

Aj my sme boli vcera tiez u zastupujucej.Mala mi chodila cez vikend ,stale cikat a chytala si cikulku.Ale chvala bohu nemala nic .Tak len bola mozno nachladnuta.Ale neviem z coho.

zuzka99
29. dec 2009

jarka, to myslíš akože mňa poznáš z videnia? 😉

a Olivkinu krstnú poznám aj ja, malého som prihlásila na Železničnú a presne som si hovorila, že ju tam poznám a je fajn, tak ho dám tam. Ale ja ju zase poznám z Považanu, ešte aj za čias keď chodila s Kortmanom

xsunx
29. dec 2009

fialllka: ano tam som byvala ked som bola slobodna, mam tam kupeny byt ktory je v prenajme,
teraz ale byvame u mojich rodicov v rodinnom dome kde sme si cast prerobili

hasleerka
29. dec 2009

andulka čau, už som ťa dávno nevidela, jak žiješ???

fialllka
29. dec 2009

xsunx: aj vasa mala je krasna 😉 tusim tiez aprilova, ze??? pozeram na vek a asi tak nejako sedi s Terezkinym pred rokom 😉

xsunx
29. dec 2009

ano zuzka, poznam ta len z videnia. vidim ze sestra je popularna 😀

fialllka
29. dec 2009

xsunx: aha, tak si dobre pamatal ... pochopil to spravne, ze ho mate niekde asi blizko nas 🙂

xsunx
29. dec 2009

fialllka: mala sa narodila 5.4. a rodila som v TN, myslim ze aj ty, nie?
myslim ze je medzi nimi presne rok rozdiel

xsunx
29. dec 2009

a kde vy teraz fialllka byvate?

fialllka
29. dec 2009

xsunx: nasa sa narodila 6.4. ale rok pred vasou 😉 a hej hej v TN rovnako 😉
my teraz byvame na Lanskej, pionierska 981 ... barak zatepleny smerom ku nemocke od kvetinarstva Viktoria ... asi vies kde ....

ivetka007
29. dec 2009

Zuzka, ty už si prihlásila malého do škôlky? Ako dlho asi trvá, kým ho tam zoberú?

xsunx
29. dec 2009

v tom peknom oranzovom?

fialllka
29. dec 2009

hej hej, v tom 😉

andulkau
29. dec 2009

Ahoj Hasly.Zijem moja zijem.Zajtra robim.Tak pojdem spat.Cvici sa este ?

hasleerka
29. dec 2009

aj včera cvičili iba tri a Marta ... ja som nemohla ... ale vraj po novom roku to asi už zruší ... a že sa bude ešte 4teho cvičiť, tak ja dúfam, budem môcť ísť

filaka a ktorý máš byt , ten v strede alebo s balkonom ... ja som tam chodila ku kámoške ked tam bývala ale už ten byt predali ... ktoré si poschodie???

fialllka
29. dec 2009

erika: no my sme na prizemi, takze bez balkona ☹ 😒

hasleerka
29. dec 2009

no ale zase máš výhodu že nemusíš šlapať po schodoch

miselin
30. dec 2009

Jarka vitaj medzi nami 😉 Ja som taká rada, že nám to tu pribúda a ešte by sa mohli viaceré popridávať nech nám je tu veselšie 😵 😵

miselin
30. dec 2009

S tým navštevovaním je to super nápad, hlavne keď bude škaredé počasie 😉

A chcem Vás poprosiť nemáte mi niekto napáliť Bambulku? Možno by sa malá naučila slušnejšiemu správaniu 😝

A ja mám aj Hannu Montanu CD ak by ste niekto chceli a spievankovo od Podhradskej, Peter Nagy a deti...

xsunx
30. dec 2009

miselin dakujem za privitanie 😉

idem uvarit pomarancovy dzus, lebo ten co som varila na Vianoce sme uz vypili 😎
lebo bublinkove pit nemozeme kvoli hrdlu ☹