Sú tu maminky z Považskej Bystrice na pokec a stretko?

martush
5. feb 2008

Ahojte, najde sa tu mamina/y z PB na kamosenie, stretnutia, pokecanie? Mam 2 synov, jedneho 6 rocneho a druheho 8 mesacneho. Som na materskej. Tak sa ozvite, cakam 🙂

zuzka99
19. mar 2009

http://picasaweb.google.sk/Slavomir.Oravik/

už máme aj my picasweb 🙂

dadula, jemu sa pustila nádcha dnes ráno, som mu dávala Sinupret, strašne aj kašle jak mu to zateká, tak dúfam, že keď to konečne povolilo tak to vytečie a bude dobre. On má vždy sople pri zuboch a teraz mu idú stoličky, včera si tak poškrábal ďasno, že mu až krv išla, asi ho to fakt bolelo. No teplotu nemá vobec, tak neviem či to od zubov alebo prechladol, či ísť k doki?

kaciatko68
19. mar 2009

fialllka : krásne svadobné foto. Koľko Vás to stálo ?

zuzka99
19. mar 2009

miselin, 2 dni si sa neozvala, kde si?
Normálne jak som v noci nespala, som myslela na Janku, že kde už sú. Teraz už asi labzujú po Legolande

dadulaa
19. mar 2009

Fialllka, ja mám kamošku, ktorá pečie doma torty a koláče a má to ako koníček, strašne ju to baví, hodila som fotku do albumu, akú spravila mojej neterke, ak chceš, pozri jej stránku s tortami http://www.mimibazar.sk/recepty.php?strana=1&id... 🙂

zuzka99
19. mar 2009

lucku aj ja poznám, chodí aj do včielky

dadulaa
19. mar 2009

ano Zuzka, je to ona. Ja si u nej v lete tiež dám upiecť tortu pre malého ku 4. narodkám. Ona je taká skromná, že sa s tým nikde nepochváli ako vie parádne piecť, ja som sa to dozvedela iba náhodou od iných ľudí.. 😉
Inak Miselin som nevidela ani vonku, akoby sa po nej zem zľahla... 🙂

zuzka99
19. mar 2009

ty kokso, nádhera, to som ani ja o nej nevedela. tak už viem, kde dám upiecť tortu. ak stihne tak aj meninovú

fialllka
19. mar 2009

dadula: diky za tip, skusim sa jej ozvat, ci by urobila podla obrazku a za aku cenu 😉 ci by mala vlastne cas 😉

dadulaa
19. mar 2009

Fiallka, myslím, že urobí hociakú tortu, stačí jej dať návrh, akú si predstavuješ a je to. Ak budeš chcieť telefón alebo mail, pošlem ti do IP. 😉

kaciatko68
19. mar 2009

KUK : pridala som nejaké foto (aj zo včielky)
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/13Mesiac#
http://picasaweb.google.com/kaciatko69/14Mesiac#
dadulaa : krásne tortičky
Zuzka : pekné fotočky, kto u vás fotí, ty, či manžel ?
U nás výhradne ja. Keby nie ja, tak asi máme dohromady 10 fotiek malej. A potom nemám skoro žiadne foto so mnou ☹.
Uf, aj ja by som chcela do Anglicka. Bola som tam za mužom pred 3 rokmi, keď tam robil a hneď by som tam zasa šla, tak aspoň na týždeň.

hasleerka
19. mar 2009

ahojte, baby, čo je to ten picasaweb, aj ja chcem byť trochu mudrejšia

dadula Lucku poznám, ona pečie také tortičky, tuším za nou aj ja zaskočím

miselin
19. mar 2009

Čaute akosi som sa nemohla dostať, včera som mala akýsi uponáhľaný deň a večer sa mi už nechcelo.Som bola včera u tej zubárky a za odstránenie zubného kameňa 10 eur ma skoro vystrelo a to mi ho odstraňovala asi 1 minútu 😠 Dnes som bola aj vo Včielke a bolo dobre. Hašlerka bola tam aj Aňa so Zuzkou a Adelkou a vravela, že si mala dnes dojsť aj ty.

miselin
19. mar 2009

Dadulka ty kokos tá tvoja kámoška robí iné torty 😲 😲 😲 😕 Šak ja neviem ani chleba upiecť nie tak ešte tortu 😅 A už som sa dohodla s mamou, že budeme u nej piecť. No ja budem vlastne len zavadzať aby to vyzeralo, že som aj ja pridala ruku k dielu, tak som zvedavá čo z toho nakoniec vznikne 😝

miselin
19. mar 2009

Musím sa pochváliť, že som mala dneska ukážkové dieťa 😵 😵 😵 a v noci vstávala len raz 😵

hasleerka
19. mar 2009

viem miselin, ved som mala na pláne že pôjdeme spolu, len mal príst dnes kámoš opraviť PC, čosi mi tu zase blbne, ale nakoniec nemohol, tak som bola len na strede u kámošky ... že ste mali aj chlapskú posilu

no a ten zubár, to je trochu moc nie, ja som minulý rok platila za čistenie 90,-sk, ale to mi len spodné čistil

fialllka
19. mar 2009

dadula: skusim to najskor cez mmb 😉

kaciatko: 9000 😅 fotenie portretov, z ktorych ti urobi 60 ks a da do albumu, vybral nam on sam fotky, co nam dal do albumu, album sme si unho pred svadbou s manzelom vybrali ... tak to stalo 7500 sk, reportaz -1500 sk, tam spadala priprava pred svadbou a kostol + prichod do saly, prvy tanec a potom siel dom, lebo na celu zabavu sme ho nechceli, bo to by boli dalsie 3 litre ku tomu
okrem toho nam dal vsetky fotky napalene na dvd - cize je tam cca 406 fotiek z reportaze a zo saly a 169 fotiek z fotenia portretov, co sme boli v Rajeckych Tepliciach sa fotit 😉
potom sme si unho este robili fotky portretove velky format ako nam on daval, este do jedneho albumu, sme si vybrali este tie co sa nam pacili a on nam ich neurobil, lebo nam vybral ine ... ale sme nadmieru spokojni s vysledkom 😉

jankabambulka
19. mar 2009

ahojte
ospravedľňujem sa, že som sa neozvala a neodpisovala, mala som toľko ako ešte nikdy a keď poviem nikdy tak to myslím fakt a nepreháňam. mala som skúšku, v stredu konzultácie ohľadom diplomovky a ešte som to nemala dopísané a práci teraz vo štvrtok som mala finále a najdôležitejšiu kampaň. skrátka na sľučku týždeň. verím že sa nehneváte a pochopíte, že som neopísala na otázky orienotvané na moju osobu.
zuzi, s tebou som sa bavila o tých lícenkách. tak odtieň korál už v avone nie je. neviem ktosi písal o farbách ešte ale v avone sú aj iné farby ako červené a ružové, sú tam svetlo hnedé spojené s ružovou ale mne sa páčia hnedé na prispôsobenie viac druhu farieb ale odtieň do hneda 😉
inak deti už 3deň nespia dobre , nie žeby predtým spali ok ale teraz sa zobudia 0.30 a zabuvajú 3.15 ... skrátka sila a už vyše týždňa vstávajú o 5h ráno. no na porazenie a hlavne keď máte pred nejakou skôškou.
v stredu ráno ma to už nasrdilo a pozerala som ráno dvojíčkam zúbky čoi sa im netlačia keď sú ako čerti v noci a predstavte si. ráno tam katka nemala nič a cestou di banskej mi ričala-kričala .. a priscestujeme a ja odkonzultujem a kŕmila som pred odchodom domov deti a čo to?? štrng - ráno ešte nič a naobed sa už prerezal zúbok 😵 . ale cesta domov tiež plač ale už som aspoň nebola z nej taká nervná , lebo som už vedela o čo sa jedná

fialllka
19. mar 2009

miselin: zubari zdrazeli ... moj svagor za vrtanei a plombovanie dvoch zubov platil 370 eur ... a vraj to bolo este dobre a ma dobru poistovnu, bo napr. vseobecna preplaca najmenej ... tak som zvedava ako ja dopadnem ked pojdem ku zubnikovi 😖

jankabambulka
19. mar 2009

krásne fotenky máte babuľky. a tie torty 😵 😵 😵
dadulka nevieš po čom má tie torty???? díky

miselin
19. mar 2009

Fialka a nebolo to 37 eur? lebo 370 by bolo teda poriadne 😲

miselin
19. mar 2009

No veď práve Hašlerka, že som za to minulý rok platila asi 100sk a teraz toto 😠 No bol aj Jožo ale ten ostal s mužom u nás a išli sme len my s Janou a Jankou

miselin
19. mar 2009

Janka aj tak ťa obdivujem ako to dokážeš zvládnuť 😲 A to som ja písala Zuzke o tých dvoch farbách ale myslela som to na ten guličkový púder nie na tie lícenky

fialllka
19. mar 2009

miselin: sorry 37 😉 😀 ale za dva zuby je to riadna palka 😠

miselin
19. mar 2009

No tak to teda je veď ja som pred rokom platila 10 eur za vrtanie a plombovanie stoličky, tak ma to dosť vytočilo, to už aby som začala šetriť na zuby aby som mala prachy prichystané keď mi vypadajú

jankabambulka
19. mar 2009

mise- áno tie hnedé a ružové guličky aj ja mám na mysli tie sa zväčša dávajpú na líčka . ale hnedé sú lepšie od arabian glow

miselin
19. mar 2009

A ešte som sa pýtala zubárky, že od kedy mám s malou chodiť a vravela, že do 3 rokov nemusím ale, že nech si ju vždy beriem zo sebou aby sa s tým oboznámila. Som si hneď pomyslela, že ako mi dofušuje zuby keď jej tam Domča bude vrieskať za ušami 😀 😀 Noa nedala mi pre ňu ani tie fluorové tabletky, vy to dávate deťom? A ešte som sa chcela spýtať od kedy deckám umývate zuby a ako často a akú pastu používate

jankabambulka
19. mar 2009

aké tabletky na zuby??? tosom ani nepočula

miselin
19. mar 2009

to sú nejaké fluorové a dáva sa to deťom aby mali pevné a zdravé zuby. Idem šiesteho na poradňu tak sa opýtam doktorky či si to mám kúpiť

dadulaa
19. mar 2009

baby, ja dávam malému už odmalička tie fluórové tabletky, to sa rozpustí každý deň jedna v lyžičke s čajom a myslím si, že je to veľmi vhodné, keď majú zúbky už od mala chránené fluórom, ale je to na každom. Pastu používame len Elmex detskú, inú mi nechce.

Jankabambulka, to ti predpíše pre malých každý zubár, keď sa rozhodneš. Inak tie guličky hnedé od arabian glow som kedysi mala a bola som s nimi veeeľmi spokojná. 🙂 Tá kamoška neberie moc za tie torty, záleží aj, akú chceš. Ja som si priniesla všetky suroviny, tak pýtala len za prácu 300 sk. 😉

zuzka99
19. mar 2009

miselin, ja umývam Elmexom od prvého zúbka čo je pasta a kefku má Curaprox baby. O tabletkách som ani ja nepočula. Ale mne zase hovorila kamoška, že v Trenčíne robia deťom na mliečne zuby, že im ich zalejú do roviny, aby tam nebola tá priehlbina, aby sa nekazili a vydržali čo najdlhšie (kvoli usádzaniu jedla) . Vraj je to doležité pre trvalé zuby potom. Lebo niekedy už 3-ročné deti majú prehnité zuby od sladkostí. No tiež som počula aj že to blbosť, že s mliečnymi zubami sa nemá nič robiť, tak si vyberte. Vy čo myslíte?

kaciatko, u nás fotí zase hlavne mm 🙂

bambulka, dnes som si kúpila farbu na líčka v DM od Manhattanu, sa mi najviac pozdávala - farba Apricot.