Pôžička. Chcem vedieť váš názor!

duska1122
25. sep 2009

ahojte mam taky mensi - vacsi problem. priatelova mama si berie pozicku 150 tisic, a chce aby jej priatel rucil. neviem co si mam mysliet, som mu povedala ze nechcem aby to robil, ma to byt na 5 rokov. viem ze by jej chcel pomoct, a chapem to ale mam s toho strach ona neni najmladsia ma aj zdravotne problemy, a stat sa moze vselico. nechcem aby sme na to doplatili. ved 5 rokov to budem mat 3O a to som dovtedy chcela stihnut dieta. a teraz sa budem bat je to proste velky zavezok. nechcem takto zacinat nas zivot spolocny. a nechapem ako to jeho mama moze od neho chciet. zas ale na druhej strane sa bojim ci niesom sebecka, ze to zbytocne nafukujem, chcela by som vediet aj nazor niekoho nezaujateho. dakujem

rohypnol1
15. máj 2014

@pancake Ako dvakrát úroky? Pri stavebnom sporení, ak máš medziúver, platíš úrok aj z tvojich vlastných našetrených peňazí. Nejedná sa o túto situáciu? Máš stavebný úver alebo medziúver?

pancake
16. máj 2014

@rohypnol1 čerpáme riadny úver. Nie medziúver.

ariadna22
6. jún 2014

na 5 rokov 150 tisíc uer?my mámena 11 rokov 50000 splátka skoro 500 mesačne sazdba okolo 3,8%.
preber sa
splátka vychádza okolo 3000 eur mesačne.
baba sa to určite nechystá splácať, skôr si na idiota chce zobrať úver, mať byť a on to bude splácať do smrti

katkaan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz