Budem mať naďalej nárok na príspevok na stravovanie?
15. mar 2013
Mám 6 -ty rok celiakiu a intoleranciu laktózy, príspevok i preukaz ZŤP mi priznali kedže som bola na rodičovskej dovolenke najprv so staršou, potom s mladšou dcérkou,, ako to bude teraz ked nastúpim do práce??Môžu mi ho vziať??kedže budem mať príjem. 😒 ´DAKUJEEEM
@lenkasobotova príspevok na stravovanie ti nechajú, neboj sa .. to by ste ako rodina museli prekročiť na osobu 3 násobok životného minima. Čož je cca 585 eur ( nechce sa mi presne pozerať ) na osobu , a kedže ste 4 osoby , tak Váš príjem by musel byť vyšší ako cca 2340 eur mesačne ... ak taký nie je tak Ti príspevok nevezmú.

preukaz nechaju, prispevok vezmu, pokial bude prijem nad zivotne minimum. aspon pokial sa pamatam, moj prijem bol nad tu hranicu, cize ja som o prispevok ani neziadala...