Hľadám maminy, ktoré si počas materskej zriadili eshop
Uvažujem nad touto formou "práce" a myslím, že by bolo viac mamičiek, ktore by ocenili rozne rady, napady a podobne.. 😉
@mataharry ja ti poviem nápad resp. radu - vykašli sa na celý e-shop (myslím to v dobrom). Teraz je všetkého tak strašne moc, že zbytočne do toho vložíš peniaze a aj tak ti to nepôjde. Treba najprv skúsiť takto cez bazare - zaplatíš si členstvo (skrz novy tovar) a vyskúšaš aká bude predajnosť. Ak by sa ti to náhodou rozbehlo, môžeš postupovať ďalej 😉
@sashabb myslíš si, že prevažná väčšina eshopárov drží tovar doma resp. na "sklade"? pochybujem 🙂 hlavne tovar objednávaný z iných krajín 🙂 veď si pozri dodacie lehoty je jasné, že počká kým sa jej nakopia objednávky, urobí jednu hromadnú a potom rozpošle 🙂
samozrejme nebavíme sa o velkých firmách ... ale o mamičke na materskej, ktorá si zriadila eshop 🙂
baby skuste ,
https://coingeneration.com/auth/new/107997/
je to zadarmo, ak mate zaujem, napiste mi cez IP,poslem podrobne info
@moon1979 neviem, ale ja pokladám e-shop za obchod s tovarom ihneď k odberu a nie tovar na objednávku s dobou dodania 2-3tyž. až mesiac.
Vždy keď objednávam z nejakého e-shopu tak je to ihneď k dodaniu, ešte sa mi nestalo, že by som našla nejaký kde sú veci na objednávku.
Možno myslíme každá niečo iné.
@sashabb dobre píšeš, ale to hovoríme o eshopoch väčších firiem čo mamička na materskej mať nebude ... a práve na to sa zakladatelka pýta, preto som reagovala tak, že mamičky na MD/RD ak riešia takéto niečo tak len takým spôsobom ako som uviedla ...
ale aj u väčších firiem som sa stretla s dobou dodania 7 - 12 dní ... napr. na detský koberec som čakala až 30 dní, takže nie je to vôbec ojedinelé ...
Ahojte, viete sa vyjadrit tie, ktore si uz takto eshop zriadili, ako ste to zvladali? Stihali ste popri detoch? Zacinali ste s niecim originalnym ci ste riskli oblast so silnou konkurenciou? Dost by mi (urcite nielen mne) vase postrehy pomohli pri rozhodovani (dufam ze nerobim duplicitne otazky)

@mataharry ja tak rozmýšľam, či ozaj existuje niekto, kto si všetko vybehá, pozisťuje, zariadi, investuje svoj čas, energiu a financie a potom niekomu len tak na želanie predloží v podstate hotovú vec zadarmo...