icon

Hľadám maminy, ktoré si počas materskej zriadili eshop

avatar
mataharry
6. jún 2013

Uvažujem nad touto formou "práce" a myslím, že by bolo viac mamičiek, ktore by ocenili rozne rady, napady a podobne.. 😉

avatar
sissy27
6. jún 2013

@mataharry ja tak rozmýšľam, či ozaj existuje niekto, kto si všetko vybehá, pozisťuje, zariadi, investuje svoj čas, energiu a financie a potom niekomu len tak na želanie predloží v podstate hotovú vec zadarmo...

avatar
mataharry
autor
6. jún 2013

sissy27 kto napisal že sem chcem predložiť hotovú vec??? 🙂

avatar
moon1979
6. jún 2013

@mataharry tu medzi PRO máš napr. zopár, čo ponúkajú next ... by ma zaujímalo, či majú otvorenú živnosť ...

avatar
sashabb
6. jún 2013

@mataharry ja ti poviem nápad resp. radu - vykašli sa na celý e-shop (myslím to v dobrom). Teraz je všetkého tak strašne moc, že zbytočne do toho vložíš peniaze a aj tak ti to nepôjde. Treba najprv skúsiť takto cez bazare - zaplatíš si členstvo (skrz novy tovar) a vyskúšaš aká bude predajnosť. Ak by sa ti to náhodou rozbehlo, môžeš postupovať ďalej 😉

avatar
moon1979
6. jún 2013

@sashabb myslíš si, že prevažná väčšina eshopárov drží tovar doma resp. na "sklade"? pochybujem 🙂 hlavne tovar objednávaný z iných krajín 🙂 veď si pozri dodacie lehoty je jasné, že počká kým sa jej nakopia objednávky, urobí jednu hromadnú a potom rozpošle 🙂

samozrejme nebavíme sa o velkých firmách ... ale o mamičke na materskej, ktorá si zriadila eshop 🙂

avatar
biba04
6. jún 2013

baby skuste ,
https://coingeneration.com/auth/new/107997/
je to zadarmo, ak mate zaujem, napiste mi cez IP,poslem podrobne info

avatar
sashabb
6. jún 2013

@moon1979 neviem, ale ja pokladám e-shop za obchod s tovarom ihneď k odberu a nie tovar na objednávku s dobou dodania 2-3tyž. až mesiac.
Vždy keď objednávam z nejakého e-shopu tak je to ihneď k dodaniu, ešte sa mi nestalo, že by som našla nejaký kde sú veci na objednávku.
Možno myslíme každá niečo iné.

avatar
moon1979
6. jún 2013

@sashabb dobre píšeš, ale to hovoríme o eshopoch väčších firiem čo mamička na materskej mať nebude ... a práve na to sa zakladatelka pýta, preto som reagovala tak, že mamičky na MD/RD ak riešia takéto niečo tak len takým spôsobom ako som uviedla ...

ale aj u väčších firiem som sa stretla s dobou dodania 7 - 12 dní ... napr. na detský koberec som čakala až 30 dní, takže nie je to vôbec ojedinelé ...

avatar
bazaar3com
Odpoveď bola odstránená
avatar
aduskatt
19. júl 2013

@moon1979 na zaregistrovanie sa na PRO sa vyzaduje zivnost

avatar
moon1979
19. júl 2013

@aduskatt to, že sa vyžaduje je jedna vec, druhá či ju aj majú ... a keď majú (však v rodine sa hádam nejaký podnikatel nájde) či to majú aj v predmete činnosti 🙂

avatar
aduskatt
19. júl 2013

@moon1979 Mna si overovali, ked som sa registrovala ako PRO, musela som zadat komplet udaje

avatar
fefka
19. feb 2014

Ahojte, viete sa vyjadrit tie, ktore si uz takto eshop zriadili, ako ste to zvladali? Stihali ste popri detoch? Zacinali ste s niecim originalnym ci ste riskli oblast so silnou konkurenciou? Dost by mi (urcite nielen mne) vase postrehy pomohli pri rozhodovani (dufam ze nerobim duplicitne otazky)