Kedy majú výplatný termín v Lídli?
30. aug 2013
Prosim vas neviete niekto kedy maju zamestnanci vyplatu v lidli ?
Ahojte, sú tu nejakí zamestnanci Lidla alebo Tesca? Mala by som pár otázok týkajúcich sa odmeňovania a motivácie zamestnancov. Ďakujem vopred za prejavený záujem 😊

Tak neviem ako na Slovensku, ale v inych statoch vzdy posledny den v mesiaci. Ked to vychadza na vikend, tak vyplata by mala byt na ucte uz v piatok rano.