Kedy prídu peniaze na účet, keď to vyjde na sobotu??
teraz dostane manžel tretí krát podporu v nezamestnanosti, stále nam prišla 16. v mesiaci, ale tento mesiac to vychádza na sobotu, viem že pre niekoho to je smiešna otázka ale mne to je momentálne dôležité, ďakujem za každú odpoveď
no bud v piatok ak sa banka poponahla alebo az v pondelok,mojmu otcovi zvyknu peniaze chodit ked je ten datum v sobotu tak v piatok a ked je uz nedela tak v pondelok
ked vyplatny termin vychadza na sobotu, pride to v piatok a ked na nedelu, tak to pride v pondelok. takto to minule vysvetlovala pani na poste jednej zakaznicke.
peniažky by nemali nikdy prísť po termíne splatnosti...vždy pred alebo v deň splatnosti...to je zo zákona, ale ako to chodí pri takýchto dávkach neviem...
myslím si,že nieje určení presní deň vyplatenia,tak ako pri RD.mne vždy chodí 15teho,ale ked to je v sobotu tak v pondelok.ved majú čas do 20teho.

malo by to prist v piatok-15teho