Prihlás sa
Zaregistruj sa tu!
Bazár
Diskusie a skupiny
Príspevky
Poradne
Recenzie
Magazín
Zapni
Diskusie
Práca a zamestnanie
Kto pracuje v Rakúsku a cestuje taxíkom?
kukulienka190390
25. sep 2012
Ahojte 🙂 Ktorá z Vás pracuje v Rakúsku a chodí tam a domov taxíkom ?
Odpovedz
Zdieľaj
Odošli
Podobné diskusie
Lacný taxík
1
Spoľahlivý a lacný taxík
2
Cez aké firmy pracujú vaši muži v Rakúsku?
1
Práca pre muža - Rakúsko
1
Manžel pracuje v Rakúsku a ja mám Covid. Existuje v Rakúsku niečo ako OČR?
3
Taxík z letiska Bratislava
13
Nenašla si odpoveď na svoju otázku?
Opýtaj sa v diskusiách
Opýtaj sa nás
Kódex
Pravidlá bazára
Všeobecné podmienky používania
Kontakt
Hlásenie nezákonného obsahu (DSA)
Reklama
Kariéra
Cookie pravidlá
Ochrana osobných údajov