Mám nárok na odstupné od zamestnávateľa?
30. jan 2012
Dobrý den, mám na Vás niekolko otázok:
1, 1.3.2012 má syn 3 roky a vie mi niekto povedať či dostanem za marec ešte rodičovský s uradu práce?
2, Moj zamestnávateľ(ZMT) je v TN a my v BA to je jasne že nepojdem spať do práce, ale neviem že ked mi dá ZMT výpoved tak či mi patrí aj odstuné? A ak ano tak sa počíta s obdobia spred troch rokov?
3, A ak by došlo k takej situácii, že ja dám výpoved tak dostanem s úradu práce nejakú podporu?
Dakujem za odpovede.
Predošlá
Strana
z2
Predošlá
Strana
z2

Ahojte dievčatá, všetkým Vám velmi pekne dakujem za informácie, ale OSTALI MI LEN OČI PRE PLAČ.
Žiadne odstupné nebude!!!!!! No taká som nahnevaná, že až. A to som tam odpracovala 12 rokov a 6 mes.
No ale začína sa nová kapitola nášho života. Možno bude lepšia - ved uvidíme. papa