Máte skúsenosť s Call centrum Ametist?
24. jún 2014
Zeny, devy, ma tu niektora skusenost, osobnu, ci sprostredkovanu, s pracou pre toto centrum?Dakujem
Zeny, devy, ma tu niektora skusenost, osobnu, ci sprostredkovanu, s pracou pre toto centrum?Dakujem