icon

Môžem maródiť, keď som zamestnaná len krátko?

avatar
fewka
3. sep 2013

Je možné ísť na PN keď som zamestnaná len chvíľu a som študentom denného štúdia na VŠ?

avatar
zuzlicek44
3. sep 2013

ano..malo by byť

avatar
janie80
3. sep 2013

Na PN je mozne ist kedykolvek, kedy to tvoj zdravotny stav vyzaduje... Len zvaz, ako by si na PNke studovala, kedze vychadzky sa nedavaju pri vsetkych diagnozach a niektori lekari su na vychadzky vyslovene skupi...

avatar
iva87
3. sep 2013

Ahoj, ja som sice nebola zamestnana, ale studovala som denne na VS a platila si nemocenske poistenie, ked ma doktorka vypisala na PNku v skole som si dala ziadost o individualne studium a prilozila doklad o PN, na zaklade toho mi bol schvaleny individualny studijny plan, skus sa opytat na studijnom ako to je u vas 😉

avatar
oliinka
14. okt 2013

baby a ked mám zmluvu na dobu neurčitu ale Skušobnu aj 3 meSiace a Som na pn možu ma vyhodit?

avatar
havana_frost
14. okt 2013

@oliinka o dobu PN sa predlžuje skúšobná doba. Vyhodiť ťa samozrejme počas skúšobnej doby môžu bez udania dôvodu, ale až keď sa vrátiš z PN.