Môžem maródiť, keď som zamestnaná len krátko?
Je možné ísť na PN keď som zamestnaná len chvíľu a som študentom denného štúdia na VŠ?
Na PN je mozne ist kedykolvek, kedy to tvoj zdravotny stav vyzaduje... Len zvaz, ako by si na PNke studovala, kedze vychadzky sa nedavaju pri vsetkych diagnozach a niektori lekari su na vychadzky vyslovene skupi...
Ahoj, ja som sice nebola zamestnana, ale studovala som denne na VS a platila si nemocenske poistenie, ked ma doktorka vypisala na PNku v skole som si dala ziadost o individualne studium a prilozila doklad o PN, na zaklade toho mi bol schvaleny individualny studijny plan, skus sa opytat na studijnom ako to je u vas 😉
baby a ked mám zmluvu na dobu neurčitu ale Skušobnu aj 3 meSiace a Som na pn možu ma vyhodit?
@oliinka o dobu PN sa predlžuje skúšobná doba. Vyhodiť ťa samozrejme počas skúšobnej doby môžu bez udania dôvodu, ale až keď sa vrátiš z PN.

ano..malo by byť