Návrat do práce po rodičovskej dovolenke. Aké máte skúsenosti?
Ahojte, chcem sa spytat ci ste mali problem s navratom do prace alebo si hladania novej po rodicovskej dovolenke. V praci mi totiz oznamili, ze ked sa vratim, cakaju ma sluzobky 3-4 dni kazdy dyzden co nie je mozne s 2 rocnym synom, takze mam druhu moznost vypoved s odstupnym. Dufam ze si pracu najdem, ale vsade je prac. doba okolo 9-16.oo hod.
Ake mate skusenosti?
Ahoj,myslim,ze Emjee ma pravdu,je to osetne nejak v zakoniku do urciteho veku dietata.
emjee má pravdu nesmú ťa vyslať na služobku zajtra v práci kuk a napíšem aj paragraf. 😉
zuzana na sluzobky mozes ist len s tvojim suhlasom, ale ak nastupis spat do roboty zase ti mozu dat vypoved napr pre nadbytocnost.. resp. ta preradit na uplne inu robotu... vsetko zavisi od toho co planujes dalej.. ci dalsie dietatko.. atd.. treba si to dobre zvazit..

prestuduj si zakonik prace, zda sa mi, ze ako rodic s maloletym dietatom ta nesmu vysielat na sluzobku bez tvojho suhlasu - ale nie som si ista, kukni zakonnik