icon

Osobný asistent pre osobu zdravotne ťažko postihnutú

avatar
anavila
9. feb 2014

ahotje...velmi by som sa chcela opytat, ci niekto taky tu je, ake mate s tymto skusenosti, najma s tym, ako to funguje s odvodmi, danou, a pod. ked mate este nejaky prijem okrem toho...dakujem. som z toho jelen