Podnikanie na dedine
Ahojte baby, rozmýšlam nad podnikanim nakolko sa u nas v obci uvolnil priestor. Preto sa chcem opytat tie co byvate na dedine co vam tam chyba? Co by ste odcenili keby sa otvori? Napr pekaren? Cerstve pecivo,hotove bagety,pripadne nejake nanuky atd…
U nas su 2 krcmy, jednota,kadernicka,zahradkarstvo a jedna ma v dome kozmetiku/nechty atd. Skuste prosim napisat co vam chyba na dedine, pripadne sa u vas aktualne nieco nove otvorilo a ide to. Dakujem 🙂
Stručné zhrnutie
- V dedine s približne 1 500 obyvateľmi je vysoké riziko nedostatočnej klientely pre nové maloobchodné prevádzky; životaschopnejšie sú služby so zvýšenou mobilitou alebo bez nájmu (rozvoz obedov, dovoz nákupov, služby pre seniorov, pojazdné predaje).
- Prevádzky so zmiešaným tovarom (potraviny, drogéria, papiernictvo) sa v niektorých dedinách udržia; v jednej diskusii uviedli, že pri 700 obyvateľoch fungujú dve potraviny a pri 3 600 obyvateľoch viacero remeselných prevádzok.
- Gastronomické prevádzky a kaviarne majú vyššie vstupné nároky vrátane hygienického zázemia a povolení; alternatívou sú malé prevádzky s detským kútikom, sezónna zmrzlina alebo rozvoz obedov a catering.
Najčastejšie otázky
Q: Aké podniky sa oplatí otvoriť v malej dedine s ~1 500 obyvateľmi?
A: Vhodné sú služby a remeslá so zákazníkmi z širšieho okolia: kaderníctvo, pedikúra/manikúra, masér/chiropraktik, stolárstvo, opravovne, pojazdné mäsiarstvo, semenárstvo a prevádzky so zmiešaným tovarom (potraviny, drogéria, papiernictvo).
Q: Ako obmedzuje podnikanie priestor s prístupom iba cez obecný úrad?
A: Priestor s prístupom len cez obecný úrad obmedzuje otváracie hodiny na úradné hodiny; po skončení úradných hodín sa prevádzka väčšinou nemôže otvoriť.
Q: Aké povolenia a požiadavky treba pre predaj alebo občerstvenie v dedine?
A: Prevádzka, kde sa podáva jedlo, musí mať hygienické zázemie a splniť hygienické požiadavky; otvorenie reštauračnej prevádzky si vyžaduje zriaďovacie náklady (kávovar, chladničky, stolíky), prevádzkové povolenia a papierovačky.
Q: Sú rozvozy obedov a catering v dedinách reálna alternatíva?
A: Áno; v diskusii sa uviedlo, že rozvoz obedov a catering (pizza, langoše, pečené prasiatka) fungujú ako služba pre dediny a môžu pritiahnuť zákazníkov z viacerých obcí.
Q: Ako pripraviť podnikateľský plán pre dedinskú prevádzku?
A: Do podnikateľského plánu zadajte odhad počtu denných zákazníkov, ceny surovín, marže, náklady na energie, zriaďovacie náklady (kávovar, stroje), mzdy a odvody; odporúča sa mať to v tabuľke a prepočítať scenáre návratnosti.
Q: Má kaviareň s detským kútikom šancu v dedine?
A: Matky často uvádzajú dopyt po kaviarni s detským kútikom a ihriskom, ale z diskusie tiež vyplýva, že také prevádzky v niektorých dedinách zlyhali, lebo rodičia preferovali domácu konzumáciu alebo návštevu mesta.
Závery z diskusie
Zhoda
- Potrebný je podnikateľský plán s konkrétnymi kalkuláciami nákladov, cien a odhadom zákazníkov pred otvorením prevádzky.
- Prevádzky, ktoré vyžadujú hygienické podmienky (strava, káva, občerstvenie), musia mať vybudované hygienické zázemie a povolenia.
- Služby typu rozvoz nákupov, rozvoz obedov, pomoc seniorom, odvoz k lekárovi a pojazdné remeslá sú považované za realistickejšie možnosti v malých obciach.
Sporné názory
- Niektorí považujú dedinu s 1 500 obyvateľmi za príliš malú na nový obchod alebo kaviareň, zatiaľ čo iní tvrdia, že pri správnom výbere tovaru/služby a pri prilákaní zákazníkov z okolia to môže byť udržateľné.
- Kaviareň s detským kútikom je vnímaná ako žiadaná služba rodičmi, ale zároveň sú názory, že také prevádzky často zlyhávajú, pretože rodičia radšej ostanú doma alebo kupujú v meste.
Otvorené otázky
- Aký presný počet pravidelných zákazníkov a aký mesačný obrat sú potrebné pre návratnosť investície v konkrétnej prevádzke?
- Je možné legálne a ekonomicky efektívne prevádzkovať obchod alebo kaviareň v priestore s prístupom len cez obecný úrad?
- Aké sú konkrétne miestne kontakty/úradné postupy pre hygienické povolenia a prevádzkové licencie v danej obci?
Spomenuté značky a firmy
Jednota, Kaufland, Lidl, Kinekus, Coop
Spomenuté produkty a metódy
pekáreň, čerstvé pečivo, bagety, zmrzlina/nanuky, kaviareň, cukráreň, detský kútik, ihrisko, zmiešaný tovar, drogéria, papiernictvo, hračky, kvetinárstvo, semenárstvo (predaj krmív), kaderníctvo, kozmetika/nechty, pedikúra, manikúra, masér, chiropraktik, stolárstvo, mäsiarstvo (vrátane pojazdného), rozvoz obedov, catering, pizza, langoše, donáška nákupov, pomoc pre seniorov, textilná galantéria (gombíky, zipsy, ihly, nite, priadza), podnikateľský plán, hygienické zázemie, zriaďovacie náklady, mzdy, odvody, marža
Miesta a osoby
BA, obecný úrad
Stolarstvo - nabytky na mieru, murar-obklady, prerabky, ale napriklad aj masiarstvo (kludne pojazdne) plus cerstve pecivo, cukrarska vyroba... ale to su vsetko remesla
My žijeme vo veľkej dedine, kde je škôlka, škola, 2x coop, pekáreň, mäsiar, kaderníčka, drogéria, kinekus, donedávna tu bola aj kozmetika a nechty, ale čo mne osobne chýba je fitko 💪. Keď si chcem ísť zacvičiť, tak musím ísť do mesta, takže zbytočná strata času. Keby mám k dispozícii priestory a peniaze, tak neváham 😅.
@monika030 ano, toto je super, jedna pani u nas na sidlisku (velkom v krajskom meste) ma takyto tovar. Papiernictvo, crepniky, zemina na kvety, domace potreby, do kuchyne, vsetky veci detom do skoly, hracky, pohladnice, podnosy na torty, dekoracne sracicky podla sezony...Ale co mi chybalo najviac, to bola textilna galanteria - gombiky, zipsy, ihly, nite, kus latky, nejaka priadza, nazehlovacie zaplaty. To si potom otvorila ina pani galanteriu a vyraba aj vlastne veci, mojkacikov, ciapocky - hackovane, pletene, site. Potom ma aj privesky a naramky s kamienkov, rozne stuhy, na tvorenie veci. Cosi potom maju este v kvetinarstve. Ja by som uvazovala tymto smerom, taky zmiesany tovar, kde kupis aj certa diabla 😅🤣.
Podľa mňa nič. U nás všetko skapalo. Resp. z jednej príjemnej kaviarničky s detským kútikom sa na sklonku stal "lepší šenk". Ono je to tak, že v začiatkoch sa tam prišiel pozrieť každý, pár krát sa tam vrátil ale človeka nebaví sedieť v tej istej kaviarni, začalo chodiť menej ľudí, obmedzili otváracie hodiny, zákusky sa vozili len 2x do týždňa. Boli síce dobré ale pomerne drahé, lebo ich sami kupovali a nevyrábali. Potom tam prestala robiť majiteľka a bol tam nejaký mladý brigádnik, ktorý mi tiramisu doslova pleskol o tanier. No zákusok za skoro 4€ si predstavujem inak naservírovaný. Keď som prišla naposledy tak tam bola partička robotníkov (nemám nič proti), v špinavých reflexných odevoch, takých cestárských. Strašne z nich razil asfalt. Boli hluční, vulágnia vykúpili celú chladiacu vitrínku s "trhačkami" (taký ten lacný alkohol zabalený po 100ml v priesvitnom kelímku a zatvorený viečkom ako jogurt). To ich pracovné auto som tam videla ešte niekoľko krát ale ja už som tam s malou nešla.
Nad takymto podnikanim by som ani neuvazovala uz len z dovodu kde sa nachadza ten priestor,otvaracie hodiny budu problem,okrem ineho. A ked uz by som si bola ista ze to bude na dobrom mieste s dobrou pristupnostou,vyhlad,pokoj,terasa...urobila by som nieco s detskym kutikom prip. doplnkove sluzby postrazenie dietata na nevyhnutny cas. Casto tu mamy pisu ze nemaju kam deti dat ked idu k lekarovi,lebo chlap je lavy🙈 a pod.
Prevádzka žiadna Skôr služby napríklad seniorom, dovoz nákupu (že ti napíšu zoznam a kúpiš im) odvoz k lekárovi,.pomoc s upratovaním, kosením a tak
