icon

Zakladám si živnosť

avatar
monicatko20
24. jan 2014

Ahojte babenky, chcem si založiť živnosť a zriadiť si eshop. Je tu nejaká ktorá ma s týmto už skúsenosť? Nech hladám jak hladám niet nikoho kto by mi poradil alebo podal pomocnu ruku! A úrady? 😀 škoda reči!Ďakujem zatial vopred za rady 🙂

avatar
gab1kaaa
24. jan 2014

Pohľadaj na stranke porada.sk - tam je toho kopec, aj čisto diskusie ohľadom založenia e-shopu, čo treba vybaviť, ake su poplatky a podobne.
Posielam par linkov :
http://www.porada.sk/t196174-chcem-si-otvorit-e...
http://www.porada.sk/t56944-zalozenie-intetoveh...

avatar
monicatko20
autor
6. mar 2014

jeeej super, idem pohladat ci tam nieco najdem 🙂 Dakujem velice pekne 🙂 Mozno sa konecne posuniem dalej 🙂 😀