Zamestnávateľ sa ma snaží donútiť k výpovedi.Čo robiť?
22. júl 2011
Zdravím maminky a budúce maminky, mám taký porblém a neviem ako ho riešiť.Zamestnávateľ sa ma snaží dostať zo zamestnania psychickým nátlakom, čo mám robiť poraďte mi prosím.Nič zlé som neurobila, len raz nastalo nedorozumenie v na ktorom sme mali obaja podiel viny, ale dnes sa niečo podobné zopakovalo a ja som neurobila žiadnu chybu, robí zo mňa doslova hlupaňu:(Ťažko sa to znášam.

@lussy211 mobbing na pracovisku je casty.., bud sa to budes snazit vydrzat, alebo odides. Ak si si vedoma, ze si ziadne porusenie prac. discipliny neurobila, ani chybu, ktoru ti vie preukazat, tak jednym uchom dnu, druhym von. 😉 . ak by ti dal vypoved a mas pocit, ze nepravom, mozes sa obratit na sud pre neplatnost vypovede.