Aký prací prostriedok používate pre detské oblečenie?

bolarazjedna
20. máj 2024

Ahojte, chcem sa opýtať, aký detský prací prostriedok vo forme gélu používate pre malé detičky? Ja som doteraz používala Lovelu, ale manželovi to smrdí, tak hľadám alternatívu, hypoalergennu, vhodnú pre malé deti. Ďakujem.

angeli121212
20. máj 2024

ja som mala najskôr od feel eco hypoalergénny prací gél aj aviváž bez vône, potom som prešla na čapovaný gél s jemnou vôňou a teraz mám zas čapovaný ale bez vône tiež hypoalergénny. Ešte aktuálne skúšam aj prací prášok jelínek a aviváž jelínek tiež od 0 mesiacov

natall113
20. máj 2024

Mne sa najviac osvedčil a vyhovoval bupi

lubkovaandrejka
20. máj 2024

@bolarazjedna Ahoj, my pouzivame ariel sensitive. Inak mne lovela tiez smrdela, fakt to divne vonia ,ako na chodbe v lekarskom stredisku😅.

bolarazjedna
autor
20. máj 2024

@lubkovaandrejka viem, že niektorým ľuďom to smrdí. Ja nič nepríjemné necítim, a manžel sa teraz začal sťažovať.

lubkovaandrejka
20. máj 2024

@bolarazjedna zvlastne,ze niekomu to smrdi inemu nie. Mojmu muzovi to nesmrdi a on neciti z toho taky pach ako ja :D

gumkac19
20. máj 2024

@bolarazjedna frosch baby

fion22
20. máj 2024

@bolarazjedna Frosch baby pre bábätká, a pre nás starších Frosch sensitive, aviváž vôbec

esterr_ka
20. máj 2024

Feel eco

srdeenko19
20. máj 2024

Do pracky miešam aj zrnkovy aj gel.
Zo zrnkoveho bupi alebo persil sensitive.
Z gelu lenor sensitive alebo persil sensitive. Teraz majú novinku v dmke. Nádherne voni, aj super perie.
A ešte sem tam zrnkovy aj Batole. Mávali ho v Tescu. Ja jo objednávam z netu.