S čím odstrániť zápach po moči na gauči?

14. jún 2023

Syn sa mi počas obedneho spánku pocikal na gauč. Aj keď som čistila octom, vanishom atď. Tepovali sme ho. Stále to cítim.
Čo pomôže? Myslíte, že pomôže sprej na psie pachy? Už som naozaj zúfalá.
Bolo to pred cca 2 týždňami.

mlenka121
14. jún 2023

mne pomohlo jedine postriekat vodkou 😀

autor
14. jún 2023

@mlenka121 🤣🤣 pôjdem kúpiť aj s deťmi. Možno mi už cikať nebudú, keď mi ich sociálka zoberie 🤣🤣 srandujem. Keď nepomohol ocot. Asi ani to nepomôže.

aaadkaaa
14. jún 2023

Posypat sodou, nechat posobit, povysavat. Soda vytiahne pachy aj z ovracaneho gauca, nie ze ocikaneho😄

mlenka121
14. jún 2023

@aaadkaaa soda mne na ogrcany koberec ani po 3 opakovaniach nepomohla. Smrad v celej izbe bol stale ☹

autor
14. jún 2023

@aaadkaaa nepomohlo. Skúšala som

aaadkaaa
14. jún 2023

@mlenka121 koberec je samostatna kategoria, tie zvyknu bezne aj po tepovani smrdiet.

aaadkaaa
14. jún 2023

@autor fakt? Sranda. Ja som riadne na hrubo posypala, trocha vodou postriekala a ked uschlo, na druhy den som povysavala a bolo. A to bola grcka od mlieka, tie smrdia otrasne.... tak neviem no, drzim palce.

malinka158
14. jún 2023

Ano sprej na zvieraci moc by mal pomoct

anavixy
14. jún 2023

Sanytol ma dezodoracny a dezinfekcny sprej na tkaniny, vraj ucinny, minule ho radili na ovracanu autosedacku, ktora pachla aj po vycisteni 🙊

shee11
14. jún 2023

ja by som vytepovala.

autor
14. jún 2023

@shee11 vytepovali sme. Nepomohlo.

luccija
14. jún 2023

Vytepovat firmou

herriett
14. jún 2023

dostať v predajniach pre zvieratká (ja som to kupovala v predajni superZOO) -pohlcovač pachov - špeciálne pri zvieratách. Ja som to kúpila, keď naša staručká fenka nosila plienky, a kúpili sme také, ktoré stáli za figu a povolili, takže sa mi počúrala tam, kde nemala. Toto nastriekaš, necháš pôsobiť asi 10 min a potom dosucha vytrieš. Mne to zabralo.... stojí to okolo 10eur.

didip
14. jún 2023

@anavixy svokrov pes sa nám takto vycikal na sedačku, hneď som tam nastriekala tento sanytol a našťastie nebolo cítiť nič

lenkakravcova
14. jún 2023

Keď nič nepomôže (ani to tepovanie firmou), tak skus prekryť dekou výpravou v esencialnom oleji 🙂 možno sa to časom vyvetrá samé.

autor
14. jún 2023

@didip no hneď, lenže toto je už vsiaknute, ničim som to nevyčístila, aj keď hneď som čuchala...teraz už nepomôže asi nič. 🤣 Musím kúpiť nový

alexka89
15. jún 2023

V dmke si kúp takúto penu nastriekaj na počurane miesto a nič necítiť...ak bude tak skús to ešte postriekat sanytolom a mokrou kefkou vysuchat

alexka89
15. jún 2023

ale predtým ako to nastriekas tak s papier.obruskami výsaj ten moc

autor
15. jún 2023

@alexka89 ten moč je asi 2 týždne starý, vyschnutý, vsiaknutý.

alexka89
15. jún 2023

Noa šak penu môžeš aj tak nato nastriekat...ona zanecháva mokro takže ako keby navlhci ten gauc