Sušička prádla

luciferka93
12. okt 2023

Dobrý večer, prosim vás aku pouzivate susicku? A spokojnost? Niak si neviem vybrať, filtre na strankach ponukaju uzke, kondenzačné a neviem este aké. Hlavne by som chcela taku, aby som nemusela žehliť 🙈🙈Každá dobrá i zla skúsenosť pomôže vdaka ☺️☺️

slniecko5
13. okt 2023

@zuzinabila ja možno pri Bosch aj skončím, len momentálne som na ňu naštvata, lebo umývačka mi zle umýva riad😁. Ale ide sem už technik, tak uvidíme, ako si s tým poradia. Podľa toho sa rozhodnem 😁.

zuzinabila
13. okt 2023

@slniecko5 potom je ozaj jedno,co kupis,lebo tych 5 rokov vydrzi snad vsetko..potom ozaj staci najlacnejsie.len tie ostatne funkcie co to ma mat a nema,potom to cloveku nervy zerie,chapes.

zuzinabila
13. okt 2023

@slniecko5 takto sme pesd casom kupili z hodiny na hodinu narychlo Candy umyvacku A+++ super silent a neviem co este za lacny peniaz.nikdy viac nic take...ide asi aj o to kolko ti vyrobcovia investuju do vyvoja.viem,ze Bosch vela...asi je to trochu profi deformacia mojho manzela,ale zatial sa minto potvrdzuje.

luciferka93
autor
13. okt 2023

@zuzinabila bosch spotrebice su super, ale aj cena no... Ako zasa pravda ze clovek investuje do spotrebica na dlhsie, teda aspon ja to tak mam, ale nie je to vzdy takbze clovek zaplati a ma aj kvalitu žiaľ 😐 momentalne susicku potrebujem ako soľ a financiami moc vyskakovat nemôžme kedze som na rodicovskej, takze sa uskromnime asi s lacnejsou a budeme dufam ze vydrzi dake tie roky 🙈😃😃😃

slniecko5
13. okt 2023

@zuzinabila jasne, je to vždy risk. Ja to vidím tak, buď totálne lacnú vec s dobrými recenziami a dokúpiť záruku a mať 5 rokov pokoj, alebo ísť do overenej veci drahšej bez predĺženej záruky. A dúfať v to iste😁

martinkah
13. okt 2023

Čo sa dá, kupujeme zn. Bosch/Siemens, sušička fičí už aspoň 10 rokov, práčku sme menili asi po 12-13, ale ja periem veeeľa. Takže ten cenový rozdiel po rozpočítaní na tie roky je úplne zanedbateľný. A vôbec, práčka za 500, sušička za 700-800, úžasní pomocníci za rozumnú cenu.

noami12
13. okt 2023

@luciferka93
@janadj
Dávam presne tieto z nay stačí jedna ale samozrejme 2 ks sa nič nepokazí. ;)

luciferka93
autor
14. okt 2023

Dakujeeeem vam vsetkym moc ☺️ tak som si nakoniec už objednala Beko, v pondelok pride tak som zvedava, budem dufat ze vydrzi co najdlhsie ☺️ pekny vikend prajem 🍀

janka2000
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko5
14. okt 2023

@luciferka93 napis potom recenziu, diky

zuzinabila
14. okt 2023

@janka2000 suhlas.ja do Boschky davam aj take kde je visacka zakaz susenia😁aj na tie drsnejsie programy a v pohode😀ale kupujem len kvalitu,nic take ako Kik,Pepco

luciferka93
autor
14. okt 2023

@janka2000 nastastie pepco, kik a tieto obvhody ani nenavstevujem lebo veci sa prekrutia uz v práčke nie este v susicke 😃😃😃😃

luciferka93
autor
14. okt 2023

@slniecko5 jasne napíšem ☺️

slniecko5
14. okt 2023

@luciferka93 dávam si pauzu od MK, ale toto si dohľadam🙂 ďakujem.

luciferka93
autor
17. okt 2023

No takze susicka beko dorazila včera, dnes odskusana a zatiaľ hodnotim super. Páči sa mi ze je tichucka, suseda ma aeg a ta je hlucnejsia. Pradlo som nezehlila iba poskladala, ma dost programov, jednoduche cistenie filtrov akurat ze po každom sušení ich treba čistiť ale lepsie ako zehlit pradlo 🤣🤣 kupila som z tych lacnejsich okolo 400e. Ak vydrzi frcat par rokov budem spokojná. Dakujem vam za typy ☺️🍀 pekny večer