Práčka a sušička 2v1 - prádlo nevonia

13. jan 2024

Ahojte, máme novú práčko-sušičku, všetko funguje okej akurát som si všimla, že ak dám do prania aviváž a iba periem, tak prádlo pekne vonia, ak však dám aj sušiť, tak prádlo nevonia vôbec (ani nesmrdí, taká neutrálna vôňa, proste ako keby som ani aviváž nedala). Nejaká rada/finta čo s tým? 🙂
Moc ďakujem.

yanni
13. jan 2024

Ked susis v susicke, netreba davat avivaz. A tiez zalezi, co popvazujes za "vonave". Ak nesmrdi, tak je vsetko ok.

renatka100
13. jan 2024

Nedava sa avivaz

autor
13. jan 2024

V návode mám, že aviváž kľudne môže ísť aj keď sa suší, no nevidím v tom rozdiel keď ju dám a keď ju nedám, chcela by som aby aj zo sušičky prádlo aspoň trošku voňalo 😏 Keď len periem s avivážou a vyvesím na sušiak, tak je to v poriadku prádlo mi vonia

pomfritka
13. jan 2024

Ahoj, nič tým nepokazís keď dáš aviváž ak máš lepší pocit potom, je to len zvyk, ale ak dávaš aj hneď sušiť tak aviváž naozaj netreba. Prádlo je mäkké už len tou sušičkou a ak chces aby ti voňalo tak sa dajú kúpiť v drogérii take voňavé obrúsky, alebo gulicky. Ale to musíš potom urobiť tak, že nepusti sa sušenie hneď za praním, ale prerušiš programy, po praní otvoris, das ten papierik resp nasypes gulicky a potom pustis sušičku.

slavomira236
13. jan 2024

Je to preto ze sisicka vytahuke vonu..ja mam osobitnu a ked dam olej aebo svivaz a susim na susiaku pradlo vonia ovela viac ako ked ho dam do susicky susit . Je to normalne. Preto je zbytocne to davat ked sa susi v susicke..Su aj take obrusky do susicky mala som cocolino ale jA som to vobec necitila zbytocne peniaze. Potom su aj nejake gule kde sa dava vona do stredu gule to som neskusala

autor
13. jan 2024

Ďakujem za rady baby 🙂

zuzanka.zuzu
13. jan 2024

prádlo zo sušičky nevonia. je jedno či 2v1 alebo samostatne. a avivaž je hnus na pokožku 🙊

domiklik
13. jan 2024

Guľa do susicky

olivierko229
13. jan 2024

Parfem do susicky. Napr. Eko parfem Winnis. Ale davam ho cca pol hodku pred koncom, nie na cely program. To sa mi zda, ze necitit. Mam aj vonave ecoegg, ale to nic nevonia.

petinka55
13. jan 2024

Keď mi doperie práčka prihodim vlnene gule pokvapkane voňavým olejom a tak zapinam sušičku ;) nič lepšie som ešte neobjavila (vyskúšala som všetko )

autor
14. jan 2024

@petinka55 Kde zoženiem? Nejaký tip/link? 🙂

petinka55
15. jan 2024

Gule ma aj dmka 🙂 a oleje ja aktuálne používam puellu … mám to “darčekové balenie” tých malých 6 fľaštičiek a mám ich už dva roky …akurát som objednala nové lebo sa už minuli …. Za 30€ na dva roky si myslím že je bomba😂 používam ich aj do parného mopu po dve kvapky

autor
15. jan 2024

@petinka55 Moc ďakujem 😁🙂