Informácie o očkovaní do MŠ

maragn
11. okt 2018

Mamičky, prečo musím oznámiť aké očkovania má dcéra, pani učiteľke v škôlke? Kde je ochrana osobných údajov? !!!!

lennkka17
11. okt 2018

@maragn uvadza sa to pri nastupe, avsak musia vam zobrat aj neockovane dieta. Nie je na Slovensku ziadny zakon ktory by nedovoloval chodit neockovanym detom do MS. Ak by s tym mali problem treba sa ich spytat nech vam ukazu zakon alebo vyhlasku kde to je napisane ze nemoze chodit do MS.

maragn
autor
11. okt 2018

Dakujem. Aj tak mám z toho zmiešané pocity! Už mi tri deti prešli škôlkou a až teraz som sa s tým stretla.

lubik87
12. okt 2018

@maragn to ako fakt ? Vypisujú sa tam aj alergie ...pozor všetky mamičky , všetko zatajte lebo ochrana osobných údajov... A čo sa za to hanbíš , že nieje očkované ? ;)

maragn
autor
12. okt 2018

Prosím?! Náhodou je očkovana! Ja len že všetko každý chce vedieť! Načo?ked ochorie neočkovane tak sú rodičia zodpovední a očkovane sa báť nemusí!

maragn
autor
12. okt 2018

@lubik87 apropo odkedy si my tykame!!!

lubik87
12. okt 2018

@maragn vyznelo to skôr ako keby neboli a máš so všetkým problém....info sa zbiera kôli informáciam keď náhodou budú deti infikované ináč sa lieči dieťa s a dieťa bez

lubik87
12. okt 2018

@maragn prečítaj si pravidlá .v MK sa tyká...bože 😵😲

vroni
12. okt 2018

@maragn, udaje o ockovani sa pouzivaju napriklad v pripade, ze sa v skolke vyskytne choroba, proti ktorej sa ockuje. Vtedy musia upozornit rodicov neockovanych deti. Aspon u nas tak bolo, dostala som mail, ked sa na skole vyskytla rubeola, v skolke sa zatial nikdy nic nevyskytlo...

katlenad
12. okt 2018

@lubik87 presne tak, len opravim, nielen na MK ale vseobecne na forach. Vola sa to netiketa a s nastupom socialnych sieti je fajn si to nastudovat.

maragn
autor
12. okt 2018

@vroni dakujem

monikakovacova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz