Je lepšia škôlka Žirafa alebo Detské kráľovstvo?

benuliatko
14. apr 2011

... prosím všetky mamičky, ktorých ratolesti navševovali resp. navštevujú jedno z týcho zariadení, aby napísali svoj názor naň. Pozitívny, negatívny, teda všetko čo vás mamičky napadne - stravovanie, prístup k deťom, kolektív učiteliek, priestory, plienkovane... 😀 Mám už takmer ročného syna a od októbra, kedy bude mať cca 1,5 roka by som ho chcela dať do jsličiek a nastúpiť do práce. Vybrala som si tieto dva zariadenia, lebo sú na ceste do mojej resp. manželovej práce. Síce do Ba dochádzame, ale ak viete o niečom lepšom (okolie Bajkalska, Nivy - kvoli pripadnym presunom autobusom), budem rada za tip. Ďakujem. 🙂

misicka1980
15. apr 2011

Ja som sa bola pozriet v Detskom kralovstve a jedna vec sa mi tam nepacila, ze tam maju strasne maly dvor a von chodia na etapy, aby sa vystriedali vsetky triedy deti. Inak si myslim, ze je to tam v pohode. Ja som sa nakoniec rozhodla dat dcerku do Centra happy. Maly pocet deti /asi 15/, velky dvor a skvely pristup. Zacne tam chodit od oktobra ked bude mat 23 mesiacov. Beru deticky od 8 mesiacov do 4 rokov.