Ktorá škôlka v Bratislave, Ružinove je najlepšia?

muckom
25. mar 2009

Dobrý deň mamičky, prosím poradte mi, chľadám čo najlepšiu škôlku pre môjho syna v Bratislave časti Ružinov. Veľmi by mi pomohli vaše skúsenosti ale aj názory a postrehy. Veľmi mi tým pômôžete 🙂 Vopred ďakujem 😉

aelwen
17. apr 2019

@lenicko dakujem, bohuzial takuto odpoved som cakala :-//

zelenaandrea
26. apr 2019

Ahojte, mam prosbu o rady a konkretne ma zaujimaju ale len STATNE skolky v Ruzinove na sukromnu nemam a podavaju sa ziadosti teraz a zvazujem BUDOVATELSKA VELEHRADSKA PRESOVSKA MILETICOVA HABURSKA MEDZILABORECKA mate niekto skusenosti akekolvek aj zle aj dobre s niektorymi prosim? dakujem za akekolvek info hocico mi pomoze Ide mi hlavne o UCITELKY a pristup ostatne neriesim...Dakujem velmi pekne

lenicko
3. máj 2019

@zelenaandrea myslim ze budes rada ak vas vezmu aspon na jednu zo spominanych. V Ruzinove si zoznam prihlasenych riaditelky porovnavaju (minimalne tie skolky co su blizko pri sebe). Info mam od jednej z nich. Decka si delia podla moznosti. Ja ti mozem dat referenciu na Presovsku kam uz chodime par rokov, ak by ste sa tam nahodou dostali. Ucitelky su prevazne fajn. Musim povedat ze my sme dostali tie najlepsie. Decka maju kazdy rok tu istu ucitelku ktora ich sprevadza od prveho po posledny rocnik (zvycajne). Maly tam chodi rad. Vylety, besiedky, divadielka, kruzky, pekna zahrada. Vsetko ako ma byt.

zelenaandrea
5. máj 2019

@lenicko ahoj dakujem za info a rady a ze si odpisala - Presovska a Habarka su moje preferencie tak uvidime Dakujem viem aka je situacia so skolkami a ze je dost problem umiestnit tak ved uvidime...dakujem za info

spanielka2
23. sep 2019

@sajmoonka ja odporucam Prvu farmarsku skolku (smiling faces) na Stastnej ul. v Prievoze

aelwen
24. sep 2019

@spanielka2 ahoj a kolko sa tam plati?

spanielka2
24. sep 2019

@aelwen ahoj js mam synceka na pol dna a platim 290 a cely den je tusim cca 400 neviem presne.. je to minu kolektiv, kazdy den cerstvo varia, cinkni alebo napis majitelke, je moc zlata a povie ti presne aj cenu

shandy137
16. júl 2020

@zelenaandrea Dobry den, kam ste prosim nastupili a ako ste spokojni? Tiez uvazujem prave nad tymito 2, vopred dakujem

zelenaandrea
25. aug 2020

@shandy137 Dobry den, nakoniec NIKAM takze neviem Vam poradit resp. vybrala som uplne inu alternativu mimo BA v sukromnej skolke

monikasaly
1. jan 2021

Ahojte dievčatá, skúsim oživiť tému. Prosím máte skúsenosti /recenzie na škôlky v Ružinove -Habarka,Piesočná,Šťastná a Exnárova? Dakujem
(Prípadne viete mi povedať do ktorej škôlky "spadame" ?
Keď mala dcéra 3 roky poslali sme prihlášky - nezobrali ju.. keď mala 4 roky - to isté "neprijímam z kapacitných dôvodov". V auguste bude mať 5 rokov a už by som bola rada keby šla do škôlky.
Máme trvalý pobyt v Bratislave Ružinov Trnávka. Ďakujem vám.

jajamalka
1. jan 2021

@monikasaly ahoj, ak bývate na Trnávke, najbližšie by ste to mali mať práve na MŠ Piesočnú, Vietnamskú alebo Rádiovú. Čo sa recenzií týka... najlepšia je tá škôlka, kam ti malú vezmú. Hovorím z vlastnej skúsenosti. 😀 Inak všetky vyššie spomínané by mali byť ok, žiadne extra ponosy som na ne nepočula. Držím palce, malú by ti ako predškoláčku mali od septembra zobrať prednostne v rámci Ružinova prakticky všade.

lara46
5. feb 2021

Ahojte. Mam otázku ohľadom skúsenosti so školkami v Ružinove-v časti Trnávka. Mám dcérku ktorá ma 4 roky a potrebovala by som nejaku dobru škôlku najlepšie s výukou cudzieho jazyka, nalepšie anglickeho.Máte s tým nejake skúsenosti?

tinka881
Autor odpoveď zmazal
Zobraz