Môže ísť septembrové dieťa do školy na jeseň 2015?

zuzulik27
17. jan 2015

ahojte mamicky, mam otazku. dcerka je septembrova. v skolke ju neeviduju ako predskolacku lebo by na nu nedostali peniaze ci co. moze ist do prveho rocnika aj ked nie je brana ako predskolacka? viete mi poradit ohladom psycho testov kedy a kde jej dat urobit?ci jej urobia v skolke spolu s predskolakmi ak o to poziadam? a mozem ju zapisat do skoly s tym ze ak v lete mi psycholog odporuci nechat ju v skolke - nasledne ju z nej odhlasit? dakujem

andulka1973
22. jan 2015

@zojana drzim palce. ja som zatial neolutovala.. Ucitelka je s malou spokojna, patri medzi najsikovnejsie deti.. 🙂 🙂 🙂 Takze keby s rozhodujem este raz, spravim to iste. Ale najdolezitejsi je nazor psychologa, bez toho sa nepohnete.

silvapokorna
22. jan 2015

ahoj, skus sa spytat aj priamo v skole, kam ju chces prihlasit. ci vyzaduju doporucenie zo skolky a detskej psychlogicky a pod., alebo si to hodnotia sami pri zapise. za opytanie nic nedas. a ano, za predskola uz platit v skolke nemusis, iba za jedlo a kruzky, preto ju vedu klasicky. ak by chodila do skolky dalsi rok, tak uz za skolku platit nebudes. 🙂 ....drzim palce na tu skolu.