Plač pred škôlkou

katika1811
7. máj 2021

Ahojte viete mi niekto poradiť? Dcerka 3r a 8m doteraz nemala ziaden problem so skolkou nikdy nam neplakala ze nechce ist do skolky.. Az teraz 3dni nam neksurocne trucuje place ze nechce ist do skolky (podotykam v skolke sa nic nestalo pretože akonahle je uz v skolke je spokojma neplace hra sa s detičkami je kludna) neviem ci je to len obdobie alebo co ale videla jeden den chlapceka ako v skolke trucoval a reval a siel domov neviem ci to obkukala alebo co... Stále vecer mi. Povie aj 10krat sa spytw preco nemoze ist aj mamka do skolky ja nechcem sa s detickami hrat... Atd... Pride do skokky je spokojná hra sa snimi akoby nic... Ďakujem za vase rady.

emmanovot
7. máj 2021

Popravde neviem, ako to bolo so skôlkami, ale keď boli deti dlho doma kvôli covidu tak si možno zvykla na to byť doma, že tam už nechce chodiť... ale to je len nejaky môj názor, nemusí to byť prvada

dzina007
7. máj 2021

@katika1811 moze to byt tym...

moj sa nikdy nepytal na obed domov.. lebo najvacsia zabava v skolke zacina poobede.. ale tento rok vela deti chodieva domov na obed pred spanim tak uz zacal vyjednavat aj on... ze on chce byt so mnou doma jemu je doma lepsie a podobne... a to je dieta ktore skolku miluje od prveho dna ako tam vkrocilo... len jasne doma je lepsie tak skusa...

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katika1811
autor
7. máj 2021

@ptmt1011 ano aj ja si myslim ze skusa ale je nromalne ked sa ma 15krat vecer pred spanim spyta preco nemoze ist mamka do skolky a ja jej stale ze lebo to je len pre deticky🙄🙄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
7. máj 2021

@katika1811 urcite sa v skolke nieco stalo. Ale ona je mala, a nedokaze vyjadrit svoje pocity. Nemuselo to byt nic vazne ale z pohladu dietata to moze byt katastrofa. Deti obycajne pred spanim vybalia co ich trapi - akoby videli poslednu sancu v tom dni, kedy sa o pocity podelit. Nie je to len s tvojou dcerkou - fakt to tak je. Ze deti predtym ako idu spat spustia plac a povedia ze sa nieco deje. U nas doma to iste, u kamaratok detto.

Skus malu namotivovat odmenou, vyletom, spytaj sa jej otvorene otazky ako sa ma v skolke. Napr: Kto je tvoj najlepsi kamarat v skolke. A kto nie je dobry kamarat? alebo Ake hry mas najradsej v skolke? A ktore niesu az take super. Co je najlepsie pri spinkani, a co pri spinkani nie je moc dobre. Skus sa ciele spytat na udalosti. Na otazku co sa stalo - nevie moc dieta adekvatne reagovat, ale ked sa spytas priamo na deti, jedlo, spanie, hranie, ucitelku, kucharku, prezliekanie, wc - to su veci na ktore ti dieta odpovie.

katika1811
autor
7. máj 2021

@elizabet173 vies co len ja som doma na mazerskej s mladsim pol rocnym 🙄ano pytala sa ma kedy budu prazdniny vies musím jej to takto ako si pisala... Ale je aj normalne ak sa ma vecer pred spankom opyta asi 15krat preco nemoze ist mamka do skolky ze ona sa chce s mamkou hrat a nie s detickami... A popritom keď je v skolke nieje problem a hra sa s deťmi 🙄

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
7. máj 2021

@katika1811 žiarli, že mladší je doma a je jej smutno.Teraz bola dlho doma a zrazu zmena...deti to veľmi vnímajú.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz