Prihlášky do materských škôlok 2013 - maminy z Petržalky

kikina84
27. dec 2012

maminy ktore ste z Petržalky a mate 2 ročné ratolesti..budete ich teraz prihlasovať začiatkom roka do škôlok? kde máte vyhladnutú školku? ako na to ísť? treba žiadať podľa regionu?alebo je jedno ktorú zvolím? a ako je to z prihláškami,môžem ich podať viac?
dcérka je októbrová,myslíte že mám šancu,aby mi ju vzali od sempembra? vdaka za typ.Kika

xlucia
27. dec 2012

@kikina84 ziadost sa podava v marci. podat mozes viac, ale riaditelky sa o tom vzajomne informuju. o ktore skolky mas zaujem. oktobrovu ti vezmu v oktobri

kikina84
autor
27. dec 2012

@xlucia dakujem za info..este sa chcem spytat,prihlasky treba priniest osobne?

scully1
27. dec 2012

vzdy je lepsie osobne stretnutie. V niektorych skolkach zoberu aj od septembra aj ked je tvoja oktobrova.

xlucia
27. dec 2012

@kikina84 vziat tlacivo osobne, alebo vytlacit z netu, a priniest musis osobne, zapisu ta do poradovnika

iwesska
27. dec 2012

@xlucia Ja mam tiez dvojrocneho - februarovy je. A to fakt musim uz rok dopredu podat prihlasku? To len v marci prijimaju? Lebo tiez neviem, ani podla coho vybrat. Ci taka co ja chcem, ci patrime niekam, ci ako.

kikina84
autor
28. dec 2012

@xlucia a co sa tyka toho chodenia na zachod..pocul som ze mi malu nezoberu pokial este plienkuje..to je pravda? vdaka

xlucia
28. dec 2012

@iwesska len v marci na nasledujuci skolsky rok

@kikina84 neberu s plienkkou