Problémy v škôlke

majulino
26. jan 2016

Ach baby co sa to stalo s tym mojim stuplom. Po problemoch s jedlom(zistilo sa ze nema ziadne alergie tak cakam do marca na gastro), acali problemy v skolke. Vraj zacal strasit deti ukazuje nervy, trucuje, ignoruje ucitelku, nechce spat... pisat by som mohla dobre ze nie esej o tom. Od minuleho utorka sa len stazuju na neho(vlasne iba jedna ucitelka) ze uz nevie co s nim ze je naladovy ako tehotna zena( to som si vsimla aj ja, reve aj kvoli tomu ze si zvonilka zlomila kridlo), oproti tomu druha ucitelka nema az take problemy s nim iba ze nechce spat a vsetko mu treba 3x zopakovat , ze je akoby hluchy( on nepocuje ked je zaujaty, jednoducho nevnima nic iba to co ho zaujalo) jedna sa stazuje ze robi detom napriek, druha ze je az velmi ako to nazvat mojkaci, ze vkuse tie deti objima a hladka( to robi aj Slavke doma a dokaze aj 50x za hodinu povedat ze nas lubi) Majkove vyjadrenie na to vsetko je ze on je z pani ucitelky velmi smutny lebo ze vkuse iba vrieska. Vcera som volala s tou pani ucitelkou a hovorim jej ze ved ked nepocuva preco ho neposlete do kuta a ona mi na to , ze no neviem akoby ste reagovali ak by som ho do toho kuta poslala a zasmiala sa, tak jej hovorim, ze prave vam to navrhujem ako riesenie u nas doma to pomaha a ona ze to mi v skolke nerobime. uz sa aj nas pytala ci nemame s manzelom nejake problemy. tak jej hovorim absolutne ziadne a navyse za cely vikend majko ani naznak spravania , ktore vraj praktizuje v skolke. Co s nim mam robit, kazde rano mu dohovar, vecer sa snim o tom rozpravam a nic, dokonca mi ucitelka povedala ze je to horsie ako to bolo minuly tyzden

marcela2015
26. jan 2016

Ahoj ak mozem...pokus sa porospravat s ucitelkou...unas to pomohlo...ak nie skus ho na par dni nechat doma...ak ani to nepomoze tak nabstiv deckeho psychologa..skus vysvetlit ucitelke ze on je taky ze rad obima ludi ze nepocuje lebo je myslienkami mimo..ze tp nerobi naschval...niekwdy ucitelky prehanaju...drzim palce...

jeennyv
26. jan 2016

@majulino ako sa mu paci skolke, ako mu to tam ide, adaptoval sa ?....sama si podala navrh ako usmernit tvoje dieta a ucitelka to neakceptuje alebo jej to tak nevyhovuje.. povedal, ze stale krici ucitelka atd...ja tiez to vidim na rozhovor s nou...proste na niektore deti, ked maju svoju povahu a nalady treba inak...ano od niektorych tu mozno pride stare zname, ze maju tam vela deti nemoze sa venovat jednemu atd...ale prosto nemozno ocakavat, ze deti budu ako cez kopirak a sediet ako 5 koruny..ja si myslim, ze to z neho robi skolka, pristupom tam sa znasobuju jeho emocie atd..ved co urobi aj dospely, ked uz je na nervy a nevie si rady..rozplace ho blbost..ja sa spravaniu tvojho dietatka preto necudujem...

majulino
autor
26. jan 2016

@marcela2015 rozpravala som sa s nou ja ju na jednej strane chapem ale ase na druhej strane ma 4 roky a sprava sa k nemu ako k predskolakovi, ako sama hovori musia sa naucit spravat tak, ze uz cochvila podu do skolky, problem je ten ze keds nou rozpravam osobne je nervozna a ked s nou volam tak nic nevidi tak tragicky ako den predtym
@jeennyv adaptoval s avelmi dobre bol jednym z mala co neplakal prvy den a kazdym dnom s atam tesil viac a viac, mal aj take obdobie ze tam nechcel chodit, no potom prezradil ze ich celu tuedu ije jeden chlapcek

edn
26. jan 2016

zjavne je problem v ucitelke a nie v nom, ked ma s nim problemy len jedna.. Ak sa da, nech pre neho chodi ocko.. Moja suseda mala presne taky isty problem a odkedy pre neho chodi otec, ziadne problemy nie su.. Ty s tym doma az tak velmi nenatobis, ked nevies, co sa tam deje.. Pokial to doma nerobi, nech si to riesi ucitelka.. Hadam ma na to skolu a viac skusenosti, ze by to mohla zvladnut

majulino
autor
26. jan 2016

@edn rano ho nosi manzel poobede sa striedame doma je uplne iny

katka1981
26. jan 2016

@majulino, ak ho jedna ucitelka zvlada a druha nie, mam pocit ze je problem v ucitelke. A podla mna mas uplne pohodove dieta, ked vas posluchne a ide do kuta. Toto by u nas nepreslo zato vs kolke bola poslusna jak hodinky. To ze je dieta naladove, ja to vidim ako uplne normalnu vec, to nema nic s vychovou. Ja by som hodila rec s ucitelkou.

edn
26. jan 2016

@majulino o tom hovorim...ked je doma iny, tak je asi problem v ucitelke