Škôlka Beskydská 7 v Bratislave. Referencie?

zuky
7. jan 2008

Ahojte,
navštevuje niektoré z vaších detí túto Mš?

Viete mi dať nejaké info?
...o zápise, prístup učiteliek, .atď

Vopred ďakujeeeeeeeeeem 😀

nipastelka
27. nov 2017

@tomaso ahoj môžem sa spýtať na škôlku ? Vzali mi tam dieta ale recenzie sú zle :( sú pravdivé ? Nechcem tam dať dieta ak ho tam majú trápiť :( dakujeem

tomsk
27. nov 2017

@nipastelka ja len ze pytate referenciu z roku 2009. Sucasnu referenciu vam nedam ani ja, vraj sa uz aj spolocne foto robilo a povodca zleho asi zmenil trochu postoj, navyse by sa mal upratat asi kamsi do dochodku, +/- cas ma neviem presne. Podla situacie ohladom skolok si vsak asi mozete gratulovat, ze ste sa vobec niekam umiestnili...🙂...v tejto oblasti dlhodobo bez nahrady chyba skolka - davno zrusena na Palarikovej (aj ked vam budu mozno tvrdit ine)... hoci som nepomohol, ale vsetko dobre nech sa dari

nipastelka
27. nov 2017

@tomsk Dakujem 😉

malaberuska
29. nov 2017

@nipastelka za vyskusanie nic nedate. a presne ako pise tomsk, na situaciu v bratislave, ktora momentalne vladne, moze byt clovek rad, ze sa mu dieta niekam dostane ☹
moj maly chodil na beskydsku tyzden, minuly rok v januari.. potom ho zobrali ku nam do skolky. za ten tyzden co tam bol, nemozem povedat, ze by som zazila to co sa tu pisalo. ano riaditelka je svojska velmi, to je pravda. maly nam chodil uz predtym do jasli, bol zvyknuty byt cely den a ona silou mocou teda tvrdila, ze prvy tyzden musi byt iba pol dna, bez spanku. ale ok, prekusli sme. potom jeden den skusil aj so spankom a ze hned po spanku domov (to uz som vobec nevidela dovod, ze preco, ci uz nie je jedno ze pojde o 14:30-15:00 alebo o 16:00 ale ok aj to sme prekusli) tu ma akurat zarazilo, ked som pre nho potom spanku dosla, som sa spytala ci spal.. a pani ucitelka, ze nie, ze oni uz skoro vobec nespia.. to ma dost udivilo, vtedy mal tri roky a spi aj teraz a to uz ma 4. to bolo asi take jedine z coho som bola prekvapena. cize pokial nemas inu moznost podla mna ok. ale treba sa teda pripravit na to, ze je to mala skolka (niekomu to vyhovuje, niekomu nie) ja som radsej, ze je v normalnej klasickej 5 triedovej skolke teraz. a chybajuci dvor je podla mna velke minus.. dvor maju ale nechodia tam kvoli tej ohave co vedla stavaju.. cize chodia do parku na Račko.. ak by nieco, kludne sa spytaj. neviem ci tu ma niekto este cerstvejsie referencie. samozrejme aj za ten rok sa toho dost mohlo zmenit este 🙂

sbear
1. dec 2017

My sme mali na vyber Beskydsku a Tabakovu. Tabakova je v pohode. Akurat tiez chodia malo von, 1 hodinu rano, mohly by chodit aj na ihriska dalej... Inac su zatial velmi ustretovi. Skvela skolka je Legerskeho - Nove Mesto a Sukromna Kvietok.

malaberuska
6. dec 2017

@sbear kvietok je super, mne tam chodil krpec 🙂

majusska202
23. jan 2018

Ja som z touto školou mala skúsenosť ako učiteľka a poviem vám svoje dieťa by som tam nedala riaditeľka bola hnusná aj voči deťom aj nám. Keď som jej bola dobra, že niečo potrebovala tak bola milá ale ako náhle ma už nepotrebovala tak mi to dala vyzrat citeľne chodila som do práce nervózna vystresovana. Keď som otehotnela a pani riaditeľka sa to dozvedela tak v práci som mala peklo niekoľkokrat mi z jej rozhovoru ostalo zle pol roka bola s mojou prácou spokojná ale zrazu keď mi stal vlas zle tak som bola najhorší človek na svete. Dosť sa to podpísalo na mojom zdravotnom stave až tak ze som skončila na rizikov. Pre pokoj a zdravie môjho dieťaťa som sa tam nevrátila a ani nikdy nevrátim. A to s tým ze deti nepustala na WC je pravda neraz sa jej deti báli spýtať tak sa potom až pocikali. Ja osobne som deti nenutila jest skôr som si našla iný systém no ona osobne prišla a začala deti kŕmiť q surovo to do nich pchať až sa povracali.

sbear
24. jan 2018

@majusska202 Rodicia o takom spravani riaditelky skolky voci ich detom vedeli?

tomsk
25. jan 2018

@sbear Haha, vedeli...a dokonca to bol pan ktory bol vybrany za clena rady skoly. Panko sa potom skusal nejak oklukou si vynutit spravodlivost. Nevyslo mu to tak dal deti do sukromnej skolky...aspon co ja viem...no a na tej rade skoly (tak sa to vola zo zakona) prisla aj veduca skolskeho odd. SM BA p.Vasilova, ktora velmi zdvorilo poucila mileho pana a citovala mu clanok zo zakona ktory o pojednava o zasahoch tretich stran do pedagogickeho procesu... Ked sa budete pytat ze preco by to pani veduca robila, btw clovek sa lahko necha oklamat jej servilnou slusnostou a usmievavym pristupom, no chapem, tiez si chrani len svoj chrbat, pretoze riaditelskej manzilek vladne skolskym novinam a bol kedysi etablovany na ministra skolstva, ale volby dopadli inak a odvtedy jeho hviezda pohasina, akurat tym na meste to este nedoslo... tam to pokrivkava celkovo, nie len v ubohej komunikacii od Gubkovej, skratka podstatne im vzdy ujde a potom hasia problemy... jo a co napisala majusska202, 100% verim + dala len spicku ladovca...

majusska202
26. jan 2018

@sbear jasné že vedeli ale keď som sa aj ja na meste sťažovala nikto mi nepomohol bola som ociernena a najhoršia osoba na svete...

sbear
27. jan 2018

@majusska202 dnes clovek sam nic nezmoze asi. A rodicia sa asi bali nieco povedat, aby si na ich dieti riaditelka nesadla.

sbear
6. mar 2018

Pocula som, ze na Beskydskej je nova riaditelka.

malaberuska
8. mar 2018

@sbear fuuuuuha.. a je to pravda?

majusska202
9. mar 2018

@malaberuska nie je to pravda

sbear
17. mar 2018

Tak to hovorila jedna mamicka, co tam dala dieta v septembri. Ja som tam osobne nebola.

sashajur
20. mar 2018

Dobry den! Ma niekto aktualne komentare ohladom skolky Beskydska? Je tam stale ra ista riaditelka? Fakt je tam tak zle?

majusska202
20. mar 2018

@sashajur dobrý večer je tam stále ta istá riaditeľka... Takže sa to určite nezmenilo

sashajur
21. mar 2018

@majusska202 dakujem! Tak tam nepojdeme teda ((

danka3472
14. júl 2018

Baby mamičky co tam mate deti- je to ozaj pravda co sa tu pise???

zabka325
16. júl 2020

Učila som tam hneď ako som dokončila VŠ ak tam ostala ta istá riaditeľka tak pochybujem ze sa niečo zmenilo.... Učím už na šťastie v inej škôlke a svoju prácu milujem a svoje dieťa by som tam určite nedala.

majusska202
16. júl 2020

@zabka325 co viem( info stará pár dní) tak stále ta istá 🙄

danka3472
17. júl 2020

@zabka325 och ešte že som nedala aj keď boli prijatí a na poslednú chvíľu som zmenila

petidankova
23. apr 2021

@nipastelka prosim vas dali ste dieta do tejto skolky na Beskydskej? Je taká zlá ako sa píše??

petidankova
23. apr 2021

@lidka_a dali ste dieta do tejto skolky na Beskydskej? Prosim si recenziu

zabka325
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vavuska1907
19. jún 2021

@petidankova ja som tam pracovala a teda mozem povedať, ze katastrofa. Svoje dieta by som tam urcite nedala

lilliandev
11. jan 2022

Dobry den, nemate prosim Vas niekto info, ci pani riaditelka P. uz odisla do dochodku? Minuly rok tam este bola a teda nieco mi tam naozaj nesedelo pocitovo, tak sme nakoniec nedali dieta do tej skolky, ale nahodou nema niekto nove info? Dakujem

micka9
2. máj 2022

zdravim, viete prosim niekto info, ci sa pomery na skolke polepsili? dakujem 🙂

majusska202
2. máj 2022

@micka9 pomery neviem, ale viem, že stále tam je ta istá riaditeľka

micka9
2. máj 2022

@majusska202 dakujem. Ja jedine viem len to ze ihrisko maju uplne nove.