Škôlka Happy Time v Bratislave

sasa1983
9. máj 2017

Ahojte! Niekto aktuálne skúsenosti so škôlkou happy time, Šumavská ul. Bratislava? Ďakujem

adra12345
23. jún 2017

Dobry den,aj ja by som sa chcela dozvediet nazory na tuto skolku..
Dakujem..

mabliss
2. júl 2017

@adra12345 https://www.modrykonik.sk/forum/mame-doma-skolkara-3-5-rokov/neodporucam-sukromnu-skolku-happytime-v-bratislave/

tu su aktualne nazory na skolku. Netreba sa riadit starsimi diskusiami, kde tuto skolku vychvaluju. To uz davno nie je pravda..

adra12345
2. júl 2017

Dakujem za info 🙂

alzbeta828
7. aug 2017

Stotoznujem sa so vsetkym napisanym, najostrasnejsia skolka v Bratislave, nikdy viac, velmi draha ZLA skusenost...ratala som dni a hodiny, kedy odtial konecne odideme...NEODPORUCAM NIKOMU...Je to klamstvo na klamstve, len na vytiahnutie penazi od rodicov, ktori chcu pre svoje dieta to najlepsie a dostanu pravy opak...NIKDY NIKDY VIAC...

murnur
7. mar 2018

@alzbeta828 Dobry den , mozete mi povedat s cim ste konkretne nebola spokojna , co vam vadilo ? uvazujem o tejto skolke. dakujem

palino9019
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sasa1983
autor
21. apr 2018

@palino9019 Ďakujem. My sme tam ani nenastupili, celé zle

janedoe6543
9. máj 2018

@palino9019
@sasa1983
Ahojte, mozem sa prosim opytat na konkretne negativne skusenosti? Ja som skolku zvazovala hlavne kvoli blizskosti a aj zjavne fajn strave. Chcela som tam dat syna na pol dna ale teda prestavam si byt ista. Ta druha diskusia na ktoru tu bol vyssie link je uz zmazana 😕 dakujem

sasa1983
autor
9. máj 2018

@janedoe6543 my sme sa boli len pozrieť a nenastupili sme. Nepáčilo sa mi skoro nič, pozitívne veci snáď len mierne nižšia cena. Aj to je ale relatívne. Teraz som spokojna, chodíme do Raketky v NTC.

senza
23. máj 2018

Ahojte, mozem sa prosim opytat na nazory mamiciek, ktorych deti chodia do happytime skolky na sumavskej? zvazujem tam umiestnit moju 2,5rocnu dcerku od oktobra. Skutocne tam chodia s tymi detmi tak casto von? a co chorobnost? a stravovanie je lepsie, kedze stravu maju z JEM INE? dakujem za kazdy nazor

paya007
24. jún 2018

My sme s touto skolkou velmi spokojni. V com sme potrebovali, vysli nam v ustrety. Vzdy je to o ludoch a urcite ani tu nie su vsetci zamestnanci rovnaki, ale v zasade tu maju pragmaticky pristup a neberu sa prilis vazne. Na detoch nerobia vychovne experimenty, skor tu maju stabilny rodinny pristup. Mame skusenosti s viacerymi skolkami. Happy Time na Sumavskej podla nas patri urcite k tym lepsim. Vsetko ale zavisi od toho, co od skolky ocakavate.

natasab
5. júl 2018

@palino9019
Poprosim Vas info, ake zle skusenosti ste mali. Uvazujeme nad touto skolkou, kedze ju mame v blizkosti. Moze aj sukromna sprava. Velmi pekne dakujem vopred

agira
7. júl 2018

my sa chystame dat nasu dverku 2 rocnu do happy time na revovej od augusa tak mozem potom dat vediet. Mne sa obhliadka pacila a boli sme tam pocas vyucovania tak som si pozrela aj deticky a pristup k nim.

natasab
7. júl 2018

@agira
My pojdeme na obhliadku asi buduci tyzden a potom uvidime

agira
8. júl 2018

@natasab tak dajte vediet. Mne deti prisli stastne ucitelky mile a tu stravu maju super, areal krasny. Urcite sa daju najst aj veci ktore nesadnu ale to vsade tak je

agira
28. aug 2018

Takze nasa dcerka nastupila pred mesiacom a sme nadseni. Je spokojna, poradia si aj s jej zlou naladou, vyborna komunikacia voci nam. Su velmi mili a vsimavi. Jedlo pestre vyvazene a zdrave. Dcerka chodi domov nadsena a vysmiata. A co ked su ucitelky mlade? Neviem kto to vidi ako problem, my nie! Je vidno ze deti miluju! Dcera ich zboznuje. A ked si najdu vzdy cas dcerku nam aj ucesat ked sa jej rozpusia copiky, tak nieje o com. To je ich laska a vztah k detom. Na to netreba vzdy 30 rocne skusenosti. I vdaka vybornemu rezimu si dcerka i doma cisti zubky sama sa oblieka a chodi pekne spat a to nema este ani 2,5 roka. Za nas velka spokojnost.

natasab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
flower111flower
16. sep 2018

Dobry den, my davame dceru na sumavsku, nastupuje v oktobri. Mozem vam potom napisat, ako sme spokojni. Do jednych jasiel som ju uz dala, tiez som vybrala podla mojho najlepsieho svedomia a nakoniec som nasla par veci, ktore ma odradili. Pritom si ale nemyslim, ze dane jasle su zle. Jednoducho mojmu mindsetu nepasovali. Byvame v ruzinove, som ochotna dceru vozit, ale nie cez polmesta cez najvacsie zapchy a namiesto casu s nou, sediet zbytocne v aute kvoli top jaslickam neviem kde. Obehala som vsetky jasle v okoli a na kazde jedny som nasla/ pocula negativne referencie. Raz na nete, potom kolegovia, potom priatelovi kolegovia atd. Nikto sa nepostara o dieta tak excelentne ako my sami-rodicia. Preto si myslim, ze na kazde jedno zariadenie sa raz za cas objavi staznost.

agira
21. sep 2018

Inak este pridam ze som z happytime nadsena lebo dcerka ma v happytime na revovejaj tanecnu a sama si zacala doma tancovat a dokonca spievat. Niekomu to pride mozno nepodstatne ale pre nas je to znak toho ako sa deti v jaslickach zabavia a co sa naucia, je vidno ze si nosi nove navyky a najma ostala velmi priatelska a komunikativna. Pride mi to ako obrovske plus. Skoda ze na plavanie moze zacat az ked bude starsia, lebo aj to v skolke ponukaju. Deticku chodia pravidelne do bazena.

natasab
21. sep 2018

Vacsina skolok ma tanecnu

mabliss
21. sep 2018

Tanecnu ma kazda aj statna skolka. Toto je teda naozaj "benefit". 😀

figipetra
3. okt 2018

Neodporucam ju nikomu...

mabliss
3. okt 2018

@figipetra absolútne súhlasím.

agira
3. okt 2018

@figipetra @mabliss je lahke napisat ze nieco je na hovno. Date aj konkretne dovody?

flower111flower
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mabliss
4. okt 2018

@agira nič také som nenapísala, toto nie je môj štýl vyjadrovania. Bola tu na koniku jedna detailná recenzia s komentármi, žiaľ bola (pod nátlakom zo strany skolky zmazania). Keby ste ju čítali, nepôjdeme ani na obhliadku.

mabliss
4. okt 2018

@flower111flower viete prečo nikto nenapíše? Lebo príspevky sleduje osoba zo škôlky a vyhráža sa žalobou, súdom a podobne. Už aj to hovorí za všetko..

agira
4. okt 2018

@mabliss @flower111flower ok baby chapem len kazdy co tu bol proti nim nikdy nedal nic konkretne tak som bola zvedava

mabliss
4. okt 2018

@agira praveze tu bolo napisane vela, az by ste sa cudovali.. ale bolo to zmazane. Ide ho horeuvedeny link, ktory je uz, zial, neaktivny.

flower111flower
Autor odpoveď zmazal
Zobraz