Vylúčenie zo škôlky počas adaptácie

27. sep 2022

Ahojte,

zaujimaju ma realne skusenosti(nie znama znamej tety brata uja)mamiciek deti,ktore boli pocas adaptacie vylucene,alebo pani ucitelky z MS?Ake boli nato dovody?Kedy vam to oznamili a dalsi postup?

Prosim naozaj vyjadrovat sa len s realnymi skusenostami zo SVK(uprimne ma nezaujima ako to chodi v inych krajinach)?

Dakujem vopewd za kazdu odpoved k veci.

sella38
27. sep 2022

Moj syn rucal v skolke mesiac ako pavian celodenne. Bolo mi skolkou navrhnute, aby sme navstivili cpppap, ci je zrely na skolku. Mali sme uz aj termin,ked fesak revat prestal, takze dalej sme to neriesili, neboli sme ani v cpppap. Ale postup bol tento... navrh zo skolky na cppap a ak by potvrdili,ze nie je zrely, bola by prerusena dochadzka na isty cas.

luccija
27. sep 2022

Pri podozreni na autizmus, asperger sme posielali deti k psychologicke.A raz bol jeden chlapcek uz 3,5 r, ktory si hadzal na zem vlastne okuliare a podupal ich, ked mal nieco spravit obut sa, ist jest,.alebo sa hodil o zem a nechcel sa postavit.Nikdy neplakal, jedol len vsetko a vsetkych ignoroval, alebo strkal do deti, znicil im vytvory. Bol vyluceny mama dlho cakala na termin k psychologicke a bol nezvladnutelny.mama apelovala tym, ze je nsjmladsi a ma 3 surodencov a oni mu robia zle a on robi to iste v skolke.Mal ve lmi fajn mamu bolo mi jej luto, ale s chlapcom sa nedalo nic a rusil celu triedu

luccija
27. sep 2022

Resp.nebol vyluceny mama to sama vzdala...a, ze po navsteve psychologicky pride oznamit co sa deje, ale uz neprisla.