icon

Ako prebiehajú poradne v monobloku v Prešove?

16. jan 2026

Ahojte, tie co ste rodili v poslednom case v monobloku, ako vyzeraju poradne tam? Robia sa na kazdej ctg, aj vaginalne vysetrenie? Robia ak ultrazvuk? Dakujem

anonym_d3cdb5
16. jan 2026

Rodila som sice v 2023, ale na kazdej kontrole ctg, kontrola mocu a rozhovor s lekarom. utz ani vaginalne vysetrenie mi nerobili tusim vobec.

avatar
katka13katka
17. jan 2026

Rodila som 2024, nosila som moc, ctg a parkrat sono. Vaginalne ma nepozerali.

avatar
stastnamamulka
17. jan 2026

Rodila som tam 5x a vždy to bolo tak ako píšu dievčatá,ale sono ti môžu urobiť,ak chceš .Ja som napr.pri synovi nevedela,či sa už otočil ,tak mi bez problému spravili aj ultrazvuk.Vaginalne vyšetrenie až pri príjme na pôrod .

anonym_baf56f
17. jan 2026

Rodila som 9/2025. Na každú poradňu mi kázali priniesť moč, skontrolovali tlak, spravili ctg. Myslím,že na prvej mi robila dr. aj ultrazvuk,kontrolovala placentu, veľkosť bábätká, váhu atď. 🙂 a ako píšu vyššie tak vaginálne až pri príjme na pôrod