Cievne bez výmenného lístka

sweet20
21. feb 2022

ahojte, nevie niekto kde vysetria na cievnom bez vymenneho listka? samozrejme, ze si zavolam ale az rano.. len som chcela vediet, ci nemate skusenost.. moja obvodna lekarka ma tento tyzden dovolenku tak preto sa pytam.. a nemozem uz cakat

hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stanulienkat
21. feb 2022

Ako samoplatcu bez vymenneho listka by ta mohli vysetrit kdekolvek.

oli18
21. feb 2022

@hazelgracegus všetky ambulancie sú súkromné. Toto ešte dnes niekto nevie?

smoulingirl
21. feb 2022

V Presove neviem, ale v KE napr. klinika IMEA.

sweet20
autor
22. feb 2022

@smoulingirl teraz som tam volala a musim mat vymenny listok a beru az na maj

smoulingirl
22. feb 2022

@sweet20 Mne sa zdá, že kamoška bola pred pár rokmi ako samoplatca a lístok nebol treba, ale vtedy asi nemali zazmluvnené poisťovne. Termín je to luxusný na cievne sa čaká aj pol roka. Ale obvodná by mala mať zástup, tam si neskúšala?

hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oli18
22. feb 2022

@hazelgracegus Neviem, prečo sa urážaš. Hlúpe pripomienky to vôbec nie sú. To ty zavádzaš. VŠETCI odborní lekári a zubári sú súkromní. A "cvakám sama" len u tých, ktorí nemajú zmluvy so zdravotnými poisťovňami a tí sú v menšine. Takže stále je možnosť širokého výberu jednotlivých odborníkov cez ZP bezplatne, alebo sa u nich výnimočne dopláca za nadštandardné vyšetrenie.

sweet20
autor
23. feb 2022

@smoulingirl nepise kto ju zastupuje.. ani na dverach ani na nete.. no na prostejovskej na cievne sa caka max. dva tyzdne taze isto nie pol roka..

smoulingirl
23. feb 2022

@sweet20 Môže byť, to sa nehádam, ja som pred pol rokom zháňala čo najrýchlejší termín pre otca a nahoniec sme skončili v BA. Všetko čo som obvolala, 1-6 mesiacov čakačka. A zdá sa mi, že som volala aj tam. Ale súrne prípady majú asi prednosť - len to musí vypísať obvodný. Držim palce.

hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hazelgracegus
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maris5
23. feb 2022

Bola nejaka vynimka kvoli kovidu, ze nemusis mat vymenny listok. Neviem ci to uz zrusili alebo este plati. Este minuly tyzden to platilo.

sweet20
autor
23. feb 2022

@maris5 zrusili

oli18
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz