Hľadám prenájom bytu/domu v Prešove a okolí

sandra432
14. jún 2022

Zdravim,

Chcem sa informovať či niekto neponúka prenájom bytu/domu v PO a okolí (do 30km) do 400€ s energiami ?
Sme 4 členka rodinka a byt, v ktorom sme momentálne už 4 rok sa majiteľ chystá bohuzial predať.. teraz platíme 300€ aj s energiami a internetom.
Nájde sa niečo dlhodobé pre slušnú rodinku aj v tejto cene? Máme záujem o dlhodobý prenájom.

alenamihal
15. jún 2022

Uprimne ?? Nemas sancu zohnat nieco za tu cenu ...co ja mam skusenosti tak pod 500eur nezozenies a plus ,ked energie atd isli hore...vela stastia..

gertys
15. jún 2022

Ja som za 1 izbak platila 350€. Ked som odišla už ho majiteľ daval za 400. Nemas sancu najst si slusny vacsi byt za taku sumu. Kazdopadne skus si poziadst o najomny byt. Najom sa plati 280€ A tych bytov je volnych dost

simonka15513
15. jún 2022

@gertys to by som brala aj aj len toľko platiť .. ale keď že pred rokom som mala vysokú materskú tak nám žiadosť zamietli 🤦 ale nepozerajú nato že teraz mám 400€rodicak .. nájom máme 560 €

sandra432
autor
15. jún 2022

@alenamihal Ďakujem za info. Tak sme mali veľké šťastie s týmto bytom , lebo majiteľ na ňom nechcel zarábať . Byt v úplne pôvodnom stave ale tá cena nás tu držala roky. V dnešnej dobe už asi nenájdeme fakt nič podobné 🥺

@gertys asi to skúsime, ďakujem za tip , ani nám nenapadlo, že je tu táto možnosť

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gertys
15. jún 2022

@simonka15513 skus si podať žiadosť teraz keď už matersku nemaš len rodičak mohlo by ti vyjsť

gertys
15. jún 2022

@sandra432 budem držať palce 🙂 zatiaľ tam byva zopar ľudi su to novostavby funguju možno 2-3 mesiace keď vôbec 🙂 za pokus to stoji