Hľadám ubytovanie pre syna v Prešove

jeronymo
7. máj 2020

Hľadám ubytovanie pre syna od 1.1.2021 v Prešove, nepoznáte niekto, kto bude predávať ?
2 izbový byt ideálne ... Na realitných stránkach sú zvyčajne byty hneď dostupné, no jemu to ešte tak nesúri ...ďakujem

jajka71
8. máj 2020

@jeronymo realitky niekedy maju aj predavajucich, ktori im avizuju ze budu predavat neskor....je vsak na vas, ci to zrealizujete cez realitku/a ktoru alebo napriamo s predavajucim, vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody....no najdolezitejsie je najst spravnu realitku (ak s realitkou) alebo zodpovedneho predavajuceho (podvodnici korona virus nevyzmazal z realitneho trhu). Pokial vam to nesuri, treba si pozriet referencie a skusenosti kupujucich i skusenosti s realitkami. Su predavajuci, ktori vyckavaju skrz korona virus a mnohi realitaci nevedia co spravi s realitnym trhom korona virus, lebo mnohym sa zmenili prijmy, mnohe banky zapochodu menia pravidla hypotek/uverov/rucenia....a to meni aj ceny bytov sa mozu menit.....treba to spravne nacasovat ;) drzim palce

jeronymo
autor
8. máj 2020

@jajka71 Áno viem o tom, že realitkám sa niekedy nahlasujú predávajúci, ktorí budú predávať, ale neskôr.... Som toho názoru, že to, čo je na webstránkach ako nehnutelnosti.sk sú zvyčajne len nevýhodne ponuky, neaktuálne, tzv. ležiaky, čo nikto nechce ...Preto som si myslela, že možno tu niekto bude predávať byt vlastný, ale pozná niekoho, kto bude predávať ... Času je ešte dosť..