Kaderníctvo v okolí PO

29. apr 2020

Prosím Vás, viete mi odporučiť kaderníctvo v okolí Po. Nemám financie na platenie kaderníka v meste a potrebujem len podstrihnut, resp.upravit účes, nakoľko som to skúšala sama 🙈 Ďakujem za pomoc

zinew
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zinew
29. apr 2020

jA TIEZ BY SOM CHCELA VSETKO ZADARMO. FARBIM SA SAMA, A AJ ZASTRIHAVAM KONCE SAMA. POCAS KORONY ASI NIKTO NECHCE PORUSIT ZAKAZ.- MAL BY S TOHO PROBLEM. AJ KED SOM NASLA JEDNU NA INZERATE. PYTALA 5o EUR.

kkvetinka80
29. apr 2020

Raslavice si svokra pochvalovala..dobre a lacno

marryen
30. apr 2020

a ktorý smer by to mal byť?

autor
1. máj 2020

@marryen to je jedno

ceresnovci
1. máj 2020

Kadernictvo Ivana, v budove vedla autobusovej stanici.. myslim, ze je to 2 alebo 3 poschodie..

marryen
1. máj 2020

Ale veď to čo by si dala na cestu do nejakej dediny,tak dáš v meste o cca 2 e viac. Inak na to,že to bude lacnejšie by som sa veľmi nespoliehala. Žiadna kaderníčka Tá neostriha len tak. Prídeš,umytie, regenerácia,strihanie,fúkanie, konečný styling a máš to min.za 15 e. Škoda že školy nefungujú,mohla by si ísť k ucniciam,ak ti ide len o cenu.

evaachesa
1. máj 2020

@marryen no tak ja platim v KE na sidlisku 4€ za podstrihnutie koncekov na sucho 🙂 urcite najde aj lacne kadernictvo kde jej nebudu musiet kvoli podstrihnutiu umyvat a regenerovat vlasy.
Samozrejme ale ak sa bavime o tom az ked uz budu kadernictva otvorene a nie teraz na cierno 🙂

autor
1. máj 2020

@marryen
@evaachesa veď už na budúci týždeň sa majú kaderníctva otvárať. Mám jednu kaderníčku, má skvelú prácu a super ceny, len stále má veľa zákazníkov a teraz čo mala zatvorené, tak ma objedná najskôr tak o mesiac.
Potrebovala by som niekoho, kto mi upraví moje ciky caky 🙈 nevysmeje ma a nezapyta si 20€ za strihanie

marryen
1. máj 2020

no veď to, ja tiež potrebujem ostrihať, ale teraz sa ani neobjednávam, lebo predpokladám, že bude ošiaľ..ešte musím vydržať. 😀 teraz som si spomenula, že raz ma tak narýchlo bez objednania vzala jedna baba na sekčove, tak medzi bytovkami, len si nespomeniem 😖

marryen
1. máj 2020

Našla som kaderníctvo Mirka na Exnárovej skús tam

evaachesa
1. máj 2020

@marryen ano take kadernictva bez objednania su vacsinou po sidliskach. Prides, pockas, ostrihaju ta do 5€ a ides 🙂 ja sice nie som vo financnej tiesni, ale 20€ za vlasy by som tiez len tak kazde 2 mesiace nedala..stastie ze si nefarbim vlasy 😂

lenicka01
14. máj 2020

Skús v centre na trojicu kaderníctvo amalia za pár drobných tá podstrihne.ak chces dám ti aj číslo lebo neviem či každá berie cenovo rovnako

kikazoe
14. máj 2020

ahoj, ja som sa do Po pristahovala .... nájst tu dobrú kaderníčku je umenie/ nie je to len o cene/ ..... ale raz som bola na pedikúre a náhodou je vedla aj kaderníčka.... ako za mňa za 100 bodov 🙂 mila, kvalitne strihá a dobre češe. podstrihnutie končekov má za 4 €
Kaderníctvo - Holičstvo - Kozmetika-Pedikúra, Švábska 6683, 080 05 Prešov-Solivar, 0905 286 176